18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weekendowa eskapada

kjds • 2013-08-02, 12:11
Ostatnio poszliśmy z kumplem na piwo. Wizyta w pubie, pełna kultura. Po wypiciu kilku butelek było już wesoło i powoli odchodziliśmy od rozsądku i jasnego umysłu. Wtedy pojawiła się ona – jedna z lepszych dziewcząt w mieście, obiekt westchnień kolegi Adama. Adaś od razu podbił do niej i zaczął zagadywać. Dziewczyna opowiedziała mu o spotkaniu z koleżanką, które właśnie dobiegło końca i rzekła, że musi już lecieć. Zaoferował jej odprowadzenie do domu. Ja z racji tego, że mieszkam po drodze wprosiłem się do ich towarzystwa. W sumie pomyślałem nawet, że gdyby nie to, że z Adasiem ledwo stoimy na nogach, a dziewczyna jest po dwóch małych piwkach, to może by coś z tego było! Chociaż ja w sumie tej laski nie znam nawet, w porównaniu do Adama, który ślini się do niej i zagaduje od kilku miesięcy. No to poszliśmy. W pewnym momencie, kolega A bardzo żywiołowo gestykulując opowiadał jakąś nieziemską historię, a może to tylko pijacki bełkot? Na pewno bełkot. Ale tak go pochłonął, że nagle jak nie przegra z grawitacją! Jak nie pie**olnie na ziemię! „Chyba nici z r*chanka koleżko” pomyślałem widząc grymas na twarzy dziewczyny. Wtedy kolega podnosi się i patrząc przed siebie w pustą przestrzeń przed sobą krzyczy: „Harry k***a, ja Cię chyba zabije! Nie masz nic innego do roboty, tylko z tym rudym fałszywcem podstawiasz mi nogi zawsze jak popije?! No wychodź spod tej peleryny, no chodź k***a, pokaż się!”
Dziewczyna w śmiech, ja w śmiech. Z sytuacji pokazu swojej pijackiej bezsilności wobec grawitacji, zrobił się pokaz kreatywności. Akurat za kilkadziesiąt metrów nasze drogi się rozeszły i chcąc wbić szpilkę koledze powiedziałem „to miłego wieczoru!” puszczając mu wymownie oko i uśmiechając się od ucha do ucha.
Spotkaliśmy się dnia następnego. Od razu zagadałem czymś w stylu „I co, Harry Potter znowu sp***zielił Ci plany?” Adam odparł „Jaki Harry Potter? Co ty gadasz? Lepiej powiedz gdzie poszedłeś, zaczęliśmy razem pić, potem nie pamiętam, a dzisiaj obudziłem się u Ani w łóżku.” Trudno mi było opanować śmiech, przez pokaz kreatywności na swoistym umysłowym autopilocie Adaś nabił sobie takiego plusa u kobiety, że od tamtej pory wszystko toczy się po jego myśli. Jutro wyjeżdżają razem na wakacje, do Hogwartu :D

Materiał własny, wszelkie podobieństwo do realnych osób jak i bohaterów serii „Harry Potter” jest przypadkowe, jak nudne to do śmieci.
Jeśli ktoś chętny poczytać mojego bloga i poznać subiektywne zdanie na najprotsze otaczające rzeczy to zapraszam na pw po adres!

squallaz

2013-08-02, 12:35
Yes i can see
Cause every girl in here wanna be

Oh she's a dive, feel the same and I wanna meet

They say she low down
It's just a rumor and i don't believe em
They say she needs to slow down
The baddest thing around town

She's nothing like a girl you've ever seen before
Nothing you can compare to your neighborhood hoe
I'm trying to find the words to describe this girl
Without being disrespectful

The way that booty moving i can't take no more
I have to stop what i'm doing so i can put on my clothes
I'm trying to find the words to describe this girl
Without being disrespectful

Damn Girl

Damn Girl You'se a sexy chick, a sexy bitch, a sexy bitch
Damn Girl You'se a sexy bitch, damn girl
Damn Girl You'se a sexy chick a sexy bitch, a sexy bitch
Damn Girl You'se a sexy chick , damn girl
Cytat:


Smutas

2013-08-02, 13:53
Jak przeczytałem na wstępie to o "pełnej kulturze", to padłem...

Vi...........et

2013-08-02, 17:47
@up

Przed chwilą skomentowałem Twój post w innym temacie i tutaj również smucisz. :D Ja pie**olę, jesteś niemożliwy. A sama historyjka sympatyczna.

bloodwar

2013-08-02, 19:52
Historia stosunków damsko-męskich nie zna przypadku, kiedy facet rzuca cytatem z Harrego Potera i dostaje w zamian r*chanko. Nie licząc oczywiście pedofilów :-)

ElNino

2013-08-02, 20:53
Jestem Adam, wyr*cham i spadam.

seb44

2013-08-02, 22:10
Ale się namnożyło tych historyjek na sadolu, ciekawe jaki procent jest prawdziwy. :)

FANTOMAS

2013-08-02, 22:21
Kreske koksu zniuchałeś, że takie weny dostałeś czy co ??

kjds

2013-08-02, 22:24
FANTOMAS napisał/a:

Kreske koksu zniuchałeś, że takie weny dostałeś czy co ??



nie potrzebuję wciągania do sprawnego pisania!


btw. nie wiem dlaczego jest w czarnych filmikach, proszę o ewentualne przeniesienie ;)

wajnona

2013-08-02, 22:32
Też bym poszła na tekst o Harrym Potterze/Hobbicie/Władcy Pierścieni, wielkie mi rzeczy ;) Powiedz tylko czy kumpel po zaliczeniu dalej zakochany czy nah? :P

Sa...........is

2013-08-02, 22:33
seb44 napisał/a:

Ale się namnożyło tych historyjek na sadolu, ciekawe jaki procent jest prawdziwy. :)



Jedyny prawdziwy procent jest w spirytusie

kamil22423

2013-08-02, 22:43
wajnona napisał/a:

Też bym poszła na tekst o Harrym Potterze/Hobbicie/Władcy Pierścieni, wielkie mi rzeczy ;)



To może chociaż pokażesz nam cycki? :amused:

EwelinyStara

2013-08-02, 23:56
@up
Nice try nice try'em ale na cycki czekamy :)