18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Weekendowa eskapada

kjds • 2013-08-02, 12:11
Ostatnio poszliśmy z kumplem na piwo. Wizyta w pubie, pełna kultura. Po wypiciu kilku butelek było już wesoło i powoli odchodziliśmy od rozsądku i jasnego umysłu. Wtedy pojawiła się ona – jedna z lepszych dziewcząt w mieście, obiekt westchnień kolegi Adama. Adaś od razu podbił do niej i zaczął zagadywać. Dziewczyna opowiedziała mu o spotkaniu z koleżanką, które właśnie dobiegło końca i rzekła, że musi już lecieć. Zaoferował jej odprowadzenie do domu. Ja z racji tego, że mieszkam po drodze wprosiłem się do ich towarzystwa. W sumie pomyślałem nawet, że gdyby nie to, że z Adasiem ledwo stoimy na nogach, a dziewczyna jest po dwóch małych piwkach, to może by coś z tego było! Chociaż ja w sumie tej laski nie znam nawet, w porównaniu do Adama, który ślini się do niej i zagaduje od kilku miesięcy. No to poszliśmy. W pewnym momencie, kolega A bardzo żywiołowo gestykulując opowiadał jakąś nieziemską historię, a może to tylko pijacki bełkot? Na pewno bełkot. Ale tak go pochłonął, że nagle jak nie przegra z grawitacją! Jak nie pie**olnie na ziemię! „Chyba nici z r*chanka koleżko” pomyślałem widząc grymas na twarzy dziewczyny. Wtedy kolega podnosi się i patrząc przed siebie w pustą przestrzeń przed sobą krzyczy: „Harry k***a, ja Cię chyba zabije! Nie masz nic innego do roboty, tylko z tym rudym fałszywcem podstawiasz mi nogi zawsze jak popije?! No wychodź spod tej peleryny, no chodź k***a, pokaż się!”
Dziewczyna w śmiech, ja w śmiech. Z sytuacji pokazu swojej pijackiej bezsilności wobec grawitacji, zrobił się pokaz kreatywności. Akurat za kilkadziesiąt metrów nasze drogi się rozeszły i chcąc wbić szpilkę koledze powiedziałem „to miłego wieczoru!” puszczając mu wymownie oko i uśmiechając się od ucha do ucha.
Spotkaliśmy się dnia następnego. Od razu zagadałem czymś w stylu „I co, Harry Potter znowu sp***zielił Ci plany?” Adam odparł „Jaki Harry Potter? Co ty gadasz? Lepiej powiedz gdzie poszedłeś, zaczęliśmy razem pić, potem nie pamiętam, a dzisiaj obudziłem się u Ani w łóżku.” Trudno mi było opanować śmiech, przez pokaz kreatywności na swoistym umysłowym autopilocie Adaś nabił sobie takiego plusa u kobiety, że od tamtej pory wszystko toczy się po jego myśli. Jutro wyjeżdżają razem na wakacje, do Hogwartu :D

Materiał własny, wszelkie podobieństwo do realnych osób jak i bohaterów serii „Harry Potter” jest przypadkowe, jak nudne to do śmieci.
Jeśli ktoś chętny poczytać mojego bloga i poznać subiektywne zdanie na najprotsze otaczające rzeczy to zapraszam na pw po adres!

ProVVe

2013-08-03, 00:33
To ile ona ma lat, że na teksty z poterem leci?

~żułw

2013-08-03, 04:25
kamil22423 napisał/a:



To może chociaż pokażesz nam cycki? :amused:


ch*ja zobaczysz

Mr.Benny

2013-08-03, 07:48
Weź k***a załóż jakiegoś bloga i tam różowymi literkami wpisuj swoje czerstwe historie, tylko proszę nie zanudzaj nas już na death.

Eska k***a pada, idź pan w ch*j i Adaś też

kjds

2013-08-03, 09:02
Mr.Benny napisał/a:

Weź k***a załóż jakiegoś bloga i tam różowymi literkami wpisuj swoje czerstwe historie, tylko proszę nie zanudzaj nas już na death.

Eska k***a pada, idź pan w ch*j i Adaś też



Powiedział koleś, który na 4 tematy 2 ma w sucharach i jeden w było.pl. Nie no, przepraszam kolego. Ale specjalnie dla Ciebie zwiększę swoją kreatywność, więc możesz się spodziewać moich historii regularnie. Pozdrawiam i przepraszam jeszcze raz

Bila

2013-08-03, 09:35
@autor,tylko powiedz koledze że r*chanie dzieci to pedofilia,nawet jak on też jest nielat.

k***a hary poter :homer:

pakicito

2013-08-03, 09:36
mnie ciekawi czemu sam nie rwałeś fajnej dupy

Catch_22

2013-08-03, 15:09
Który 'facet' wyrywa laski na Harrego Pottera? :anegdotka: :erniepalm: :xalpalm: :sispalm: :trzesieee: :ks_homer: :wypie**alajzaba:

wajnona

2013-08-03, 16:36
No lepszy tekst na Harrego niż nudne i oklepane rozpoczęcie rozmowy w 90% przypadków: "Cześć, śliczna jesteś, postawić Ci drinka/pójdziesz ze mną na kawę?"...

Catch_22

2013-08-03, 19:39
Jest naprawdę tyle świetnej literatury na świecie, a Wy się bawicie w jakieś lektury dla gimbów...

wajnona

2013-08-03, 23:33
@up

Jak będę chciała to sobie będę nawet Plastusiowy Pamiętnik czytać i nie wydaje mi się, by mogłoby Cię to obchodzić.

Gambol

2021-11-20, 19:33
pie**ol sie w podarty słoik :-(