18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wcześniak

BongMan • 2012-02-05, 14:02
Ogromna kolejka do kasy w Auchan. W kolejce inteligent w okularach. Z tyłu kolejki przedziera się zdrowo wyglądający facet i krzyczy:
- Przepuśćcie inwalidę, do jasnej cholery! Jestem wcześniakiem! Urodziłem się w siódmym miesiącu!!! Przepuśćcie inwalidę!!!
Inteligent (przecierając okulary):
- Proszę pana, myślę, że nie pomylę się jeśli wyrażę powszechną sugestię by szedł pan w p*zdu jeszcze na dwa miesiące.

raper900

2012-02-06, 14:24
W p*zdu a w p*zdę to wg mnie co innego. Więc jak dla mnie - kawał nie trzyma się kupy.

JebakLeśny

2012-02-06, 14:31
kolejny suchar z kolekcji BongMana

MortiCRX

2012-02-06, 14:41
Jak mocno trzeba mieć sp***olone poczucie humoru, żeby taki gniot mógł chociaż odrobinę bawić...

masherano

2012-02-06, 14:49
Ostatnio tak się ubawiłem podczas obierania ziemniaków

Prokurator

2012-02-06, 15:28
k***a, kawał całkiem dobry, ale jak zawsze ktoś musi wyrzygać jakiś komentarz, albo wrzucić zdjęcie aby podkreślić "Sucharowatość" dowcipu. Idioci, których śmieszą tylko pierdy i beki...

sruba01

2012-02-06, 15:28
ja pie**ole, co za gówno :D

Infanymous

2012-02-06, 15:32
@Prokutator
Ja pie**ole, ze skrajności w skrajność. Najpierw była moda na teksty o tym, jakie to gówno nie jest suche i debilne - i owszem, czasem ludzie przesadzali z tym, podczas gdy kawały były znośne lub całkiem dobre, to i tak banda debili pisała że suche blablabla sratata licząc na piwo. Teraz za to się k***a robi moda na obrońców krzyża piszących pod każdym j***nym kawałem, że ci wyżej to idioci bo dla nich to suche. Żart ewidentnie ch*jowy, zwyzywany od ch*jowych żartów i sucharów, ale pod spodem ktoś musi nawrzucać na tych powyżej, gees.

Pa...........uu

2012-02-06, 15:44
kierwa! jak sie wam nie podoba to przewijać dalej, nie dawac piw, nie pisać komentarzy! Dając komentarz, uświadamiacie autorowi, że jednak coś w materiale, który umieścił jest, że aż chce się wam poruszać palcami.
@ Tomasz Zaganiacz - nic osobistego.

twojamatkajestgruba

2012-02-06, 15:44
raper900 napisał/a:

W p*zdu a w p*zdę to wg mnie co innego. Więc jak dla mnie - kawał nie trzyma się kupy.



A tu o co się przypie**alasz? Jeśli chcesz komuś powiedzieć "wypie**alaj" to mówisz "idź w p*zdU". "idź w p*zdĘ" jest niepoprawne.

Tak więc: Idź w p*zdu!! :lol:

raper900

2012-02-06, 15:54
twojamatkajestgruba napisał/a:



A tu o co się przypie**alasz? Jeśli chcesz komuś powiedzieć "wypie**alaj" to mówisz "idź w p*zdU". "idź w p*zdĘ" jest niepoprawne.

Tak więc: Idź w p*zdu!! :lol:


OK, ale w jakim celu dublujesz mojego posta?

BongMan

2012-02-06, 16:02
Następna znawczyni i krytyczka, która w dupie była i gówno widziała.

Tak więc przestań komentować, skoro sama nie wrzuciłaś nic lepszego i


PS: To samo tyczy się Jebaka Leśnego. Jeden temat i to w było.pl. Nie mam nic przeciwko krytyce, ale krytyka musi mieć jakąś wartość. A wartość ma tylko wtedy, jeśli osoba krytykująca zrobiła w sprawie, którą krytykuje coś lepszego niż osoba krytykowana.

twojamatkajestgruba

2012-02-06, 16:10
raper900 napisał/a:


OK, ale w jakim celu dublujesz mojego posta?



Żeby głupi miał zagadkę :->

Nie dubluję, tylko cytuję...

marcinsud

2012-02-06, 16:18
@BongMan Rozumiem, że jak nie jesteś najlepszym politykiem nie masz prawa krytykować polityków, jak nie zostałeś mistrzem piłki nożnej nie możesz krytykować polskiej reprezentacji, jeśli nie jesteś w top 100 najlepszych gitarzystów, nie masz prawa krytykować jak ktoś gra itd.

Tak sam ch*ja wrzuciłem kawałów, bo jeśli nie jestem w tym dobry to tego nie robię. Czasem wrzucę coś do galerii i ch*j mnie to boli.