18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wcześniak

BongMan • 2012-02-05, 14:02
Ogromna kolejka do kasy w Auchan. W kolejce inteligent w okularach. Z tyłu kolejki przedziera się zdrowo wyglądający facet i krzyczy:
- Przepuśćcie inwalidę, do jasnej cholery! Jestem wcześniakiem! Urodziłem się w siódmym miesiącu!!! Przepuśćcie inwalidę!!!
Inteligent (przecierając okulary):
- Proszę pana, myślę, że nie pomylę się jeśli wyrażę powszechną sugestię by szedł pan w p*zdu jeszcze na dwa miesiące.

Prokurator

2012-02-06, 16:19
@Infanymous Zamawiam dla Ciebie pobudkę o 6:00 rano

Miranda

2012-02-06, 16:20
@BongMan
idąc twoim tokiem rozumowania, to np. krytykiem filmowym może być tylko osoba, która nakręciła 100 filmów, z czego 50 dostało oscary, bo inne nie będą się znać w temacie?

To, że abominacja ma 3 tematy a ty 300, wcale nie znaczy, że przeczytała mniej sucharów niż ty, lub też, że widziała mniej różnorakich filmów niż ty.

Nie rozumiem tej napinki, że jeśli ktoś nie zakłada 100 tematów dziennie, to nie ma prawa głosu :/

^50Cent^

2012-02-06, 16:59
Magda Gessler ma pysk jak po wylewie...

Suka_Blyat

2012-02-06, 18:05
^50Cent^ napisał/a:

Magda Gessler ma pysk jak po wylewie...


To prawda, zupa jej się wylała z mordy. Gruba świnia :roll:

BongMan

2012-02-07, 00:13
marcinsud napisał/a:

@BongMan Rozumiem, że jak nie jesteś najlepszym politykiem nie masz prawa krytykować polityków, jak nie zostałeś mistrzem piłki nożnej nie możesz krytykować polskiej reprezentacji, jeśli nie jesteś w top 100 najlepszych gitarzystów, nie masz prawa krytykować jak ktoś gra itd.



Miranda napisał/a:

@BongMan
idąc twoim tokiem rozumowania, to np. krytykiem filmowym może być tylko osoba, która nakręciła 100 filmów, z czego 50 dostało oscary, bo inne nie będą się znać w temacie?



A nie sądzicie, że jest pewna różnica między sensowną i konstruktywną krytyką przy użyciu argumentów a kretyńskim napisaniem "ale suchar"?