18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ważny przekaz

fcukme • 2013-07-27, 14:38
Upload mojej znajomej sprzed chwili, takie rzeczy się dzieją w moim 'mieście' :) :ukrzyzowany:

rew123321

2013-07-28, 11:08
MCL napisał/a:

k***a, opamiętajcie się do ch*ja. Lepsza taki radykalny katolik który swoje wierzenia wygłasza z megafonu zamontowanego w golfie, czy radykalny islamista, za którym albo pójdziecie, albo zabije wam matkę, siostrę i dziewczynę? Za którym albo pójdziecie, albo was zdekapituje? Za którym albo pójdziecie, albo rozjebie wam miasto? Poj***ło wam się w głowach.


ni tam nie przeszkadza...

Alepocotokomu

2013-07-28, 11:51
Gdzie to jest? Bo po Zgorzelcu taki cymbał jeździł z rana i napie**alał na całe osiedle aż sie obudziłem!

dexterl

2013-07-28, 11:55
Nagrywane nóżkami w galarecie. :mrgreen:

Remzi

2013-07-28, 11:57
Złotoryja Pozdrawia :D Koniec jest bliski :D ide na piwo póki jeszcze jest :D

Ne...........es

2013-07-28, 12:35
pie**olone klechy

wÃ...........da

2013-07-28, 12:37
to nie jehowi tylko natanek albo rydzyk

MCL

2013-07-28, 12:46
Cytat:

To jakaś nowa strategia katosów? Straszenie że lepsi my bo wam łba nie wysadziny? Żałosne. I jedni i drudzy maja obrzęk na miejscu po mózgu i niech sp***alają do swoich kościołów czy meczetów a jak wychyli łeb ze swoim ahamalamalahamala jezus akbar to wpie**ol, i będzie spokój



Jestem większym ateistą niż ty kiedykolwiek będziesz śmieciu a to dlatego, że szanuje inne religię i wiem, że obiektywnie rzecz biorąc Katolicyzm jest najlepszą obecnie religią, która nawołuje do miłości i wstrzemięźliwości, i nie mam bólu dupy o jakiegoś katolika który nawołuje ludzi do opamiętania się, bo trzeba się k***a opamiętać. Nie siedzieć na dupie i nie robić nic. Nienawidzę sk***iałych sióstr zakonnych, księży pedo czy mających laski na boku, ale to są małe odłamki Katolików. Ale dzięki temu co gadają, przynajmniej bydło trzymane jest w ryzach, a pseudoateści mają ból dupy i jacy to oni nie postępowi.
A hitler z wyżej był ateistą więc tenże argument to inwalida.

Zielonek92

2013-07-28, 12:51
Ja pie**ole ja bym nie wytrzymał w takim mieście.

A co do trzęsienia ziemi to jakoś nikt tym sie tam nie przejmuje jak by to była normalność ;d

tranzystor

2013-07-28, 13:46
Mam nadzieję, że uda Ci się zwalczyć chorobę Parkinsona.

AuraMajonezu

2013-07-28, 14:25
Koleś jeździł u mnie po okolicy, mówił, że niedługo zacznie nawracać całą Polske...
Chyba zaczÄ…Å‚ :D
user/apokalipsaiskra?feature=watch

DuckDodgers

2013-07-28, 14:55
MCL napisał/a:


Jestem większym ateistą niż ty kiedykolwiek będziesz śmieciu



A skąd wiesz że się za takiego uważam? W dupę se wsadź to szufladkowanie, dla mnie istnieją 2 strony jak już trzeba każdego szufladkować. Normalni i wierzący w duchy i inne buki. Ścigać się z kolegami kto jest większym ateistą będziesz się mógł już 1 września na rozpoczęciu. Handluj z tym.

fryc88

2013-07-28, 16:00
'Pszczeszczegam'...

Diablok

2013-07-28, 17:20
z Parkinsonem to do lekarza a nie filmy kręcić :)