18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ważny przekaz

fcukme • 2013-07-27, 14:38
Upload mojej znajomej sprzed chwili, takie rzeczy się dzieją w moim 'mieście' :) :ukrzyzowany:

Aspyre

2013-07-28, 02:08
@up
no raczej

Quarez

2013-07-28, 02:17
Bożesz Ty Mój, Elżuniu ! Objawia się 3 tajemnica fatimska !

xikerux

2013-07-28, 02:36
katolicy jacy są tacy są (o większość chodzi nie mówię wszyscy),ale jedno przyznać trzeba lepszy taki katol co samochodem wyjeżdża krzyczy coś i jest śmiesznie niż ciapaty co w tej sytuacji krzycząc co innego wjechał by samochodem i rozwalił pół ulicy. :-D

Loaloa

2013-07-28, 03:37
Operator kamery miał padaczkę czy parkinsona?

Czy ja tam widziałem znak zakazu wjazdu? No ale przecież tego proroka bozia osobiście prowadzi, więc jazda pod prąd jednokierunkową ulicą mu nie straszna.

macu66

2013-07-28, 03:49
eejjjjjjj chciałem wysłuchac do końcaaaa...

DuckDodgers

2013-07-28, 09:23
I przychodzi potem ktoś z pytaniem "A co Ci kościół przeszkadza?" Właśnie dlatego mi przeszkadza, bo napie**alają swoje dyrdymały publicznie, ja muszę tego pie**olenia słuchać i jeszcze dzieciom w szkołach do głowy pakują te bzdury. Do kościołów się modlić w zaciszu a z życia publicznego wypie**alać.

MCL

2013-07-28, 09:40
k***a, opamiętajcie się do ch*ja. Lepsza taki radykalny katolik który swoje wierzenia wygłasza z megafonu zamontowanego w golfie, czy radykalny islamista, za którym albo pójdziecie, albo zabije wam matkę, siostrę i dziewczynę? Za którym albo pójdziecie, albo was zdekapituje? Za którym albo pójdziecie, albo rozjebie wam miasto? Poj***ło wam się w głowach.

DuckDodgers

2013-07-28, 09:46
MCL napisał/a:

k***a, opamiętajcie się do ch*ja. Lepsza taki radykalny katolik który swoje wierzenia wygłasza z megafonu zamontowanego w golfie, czy radykalny islamista, za którym albo pójdziecie, albo zabije wam matkę, siostrę i dziewczynę? Za którym albo pójdziecie, albo was zdekapituje? Za którym albo pójdziecie, albo rozjebie wam miasto? Poj***ło wam się w głowach.



To jakaś nowa strategia katosów? Straszenie że lepsi my bo wam łba nie wysadziny? Żałosne. I jedni i drudzy maja obrzęk na miejscu po mózgu i niech sp***alają do swoich kościołów czy meczetów a jak wychyli łeb ze swoim ahamalamalahamala jezus akbar to wpie**ol, i będzie spokój :D

martinez.s13

2013-07-28, 09:58
Ten typek jezdzi po calym dolnym slasku na to wychodzi. Jakis czas temu byl pod Wrockiem i zostawil kartke z adresem
apokalipsa-iskra.pl

Adicts

2013-07-28, 10:06
ZŁOTORYJA :)

CrosswinD

2013-07-28, 10:55
Panowie aż mówiąc szczerze to trolling był. Szukanie stacji radiowej to było zmienianie piosenek na usb a potem całe nagranie poszło słowami i tonem na 81% wyśmiewającymi religie katolicką.

Sasasasa....

le...........ce

2013-07-28, 10:59
badley napisał/a:

i co się śmiejecie, lewackie k***y!! Lepiej zeby reklamował jakies lody czy cos?



Tak, pajacu. Idź zresztą może opie**ol gałeczkę swojemu księżulkowi przy niedzieli, co?