18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ważniejszym jest dodać dziecku skrzydeł...

~olivier • 2019-08-31, 21:04
...niż dać bogate gniazdo...

Poniżej proces pokrzepiania przez rodziców... :aniol:



AN...........or

2019-09-01, 16:21
Janusz_k napisał/a:

Up ! Was poj***ło czy tez was tatuś traktował z kopa, takie dziecko oczekuje opieki i miłości a nie kopniaków. pie**oleni sadyści i jeszcze to nagrywają.



Mnei r*chał w dupsko gumowym ku*asem bo swojego nie miał, dlatego jestem taki pocwe*ony

nightmoder

2019-09-01, 17:07
k***a. Mój rocznik 90, wtedy jeszcze co drugie dziecko w polsce było tak traktowane w tym i ja. Nie rozmawiam z rodzicami i chętnie bym im wpie**olił, muszę się pośpieszyć zanim sami zejdą.

UBcjaPOLSKA

2019-09-01, 18:05
Dobrze chłop pisze, a wy p*zdeczki się do gościa dowalacie.
Wpie**ol to solidna lekcja dla dziecka, którą łatwo przyjmie i zrozumie.

lysyjr

2019-09-01, 18:49
k***a ale debil j***ny

mrfreak16

2019-09-01, 19:12
Jak wy wszyscy dajecie sie nabrać na tego trolla, społeczność sadistica wyrosła na miękkie faje, niedowiary

Nattttsjel

2019-09-01, 20:32
Pewnie zniknie za chwilę jak tamten filmik o podwiesoznej dziewczynce za ręce na łóżku piętrowym, którą chyba matka napie**alała pasem po gołych nogach. Napisze to samo co tam: Spokojnie Sadole, spokojnie. Dzieciak urośnie, * tatuś* się zestarzeje i dostanie taki wpie**ol, że będzie kolejny material na harda. Wiem, to obrzydliwe i nawet ne odpalam tego filmiku. Nie rozumiem takich ludzi... pewnie gościu stawiał się na ulicy do innych, tam dostawał wpie**ol to wyrzuca frustrację na słabszym, którego ma po ręką. Powinni mu uj***ć ręce przy samej dupie a dzieciaka uczyć sztuki tortury, żeby mógł wyładować swoje żale.

delorjanek

2019-09-01, 21:44
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Właśnie tak się rodzą słabe osobniki wychowywane przez jeszcze słabsze :) Jeśli tak traktuje płacz dziecka to jak się zachowuje przy jeszcze większej presji i wk***ie? Powiesza się na ch*ju?

Chwast do wyrwanie. Dobrze by się go r*chało w pierdlu :)

PixLord

2019-09-02, 00:46
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Po Twojej wypowiedzi i dacie urodzenia wnioskuję, że nie masz dzieci. Jesteś zatem typowym januszem, który wyznaje zasadę "nie znam się, to się wypowiem".

St...........on

2019-09-02, 01:12
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



pie**olisz, chinol ewidentnie przekroczył granicę. Jest róznica pomiędzy dyscypliną a znęcaniem. Jak Twój stary tak Cię traktował jak na filmiku to Ci współczuję i nie dziwię się że na patola wyrosłeś. Rozumiem raz przypie**olić , ale napie**alać bez sensu i kopać własne dziecko? jakbym to na wałsne oczy zobaczył to mała chinka została by półsierotą. Sam byłem napie**alany przez starego bez powodu i po kielichu, tak że tak mi się popie**oliło w głowie, że w pewnych okoliczniościach nie miałbym skrupułów pozbawić śmiecia życia, choćby dla dobra dziecka.

Czaczek83

2019-09-02, 12:58
też kiedyś dostałem z wieszaka po wywiadówce .... po czymś takim już odrabiałem prace domowe i kilka razy się zastanowiłem nim zaspałem :P

Dezeus

2019-09-03, 14:38
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Z dorosłymi też tak rozwiązujesz problemy? Szef Cie w pracy bije jak coś źle zrobisz?