18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ważniejszym jest dodać dziecku skrzydeł...

~olivier • 2019-08-31, 21:04
...niż dać bogate gniazdo...

Poniżej proces pokrzepiania przez rodziców... :aniol:



Putin666

2019-09-01, 08:11
Poj***ne ludzie jesteście bicie a kątowanie was widzę nieźle stary napie**alal że takie coś tolerujecie masakra nie jestem za bezstesowym wychowywaniem ale takie coś to przegięcie to tylko dziecko popełnia błędy jak my wszyscy

No-idea

2019-09-01, 09:18
Ja rozumiem że dziecki potrafią czasem coś tak odj***ć że aż się w człowieku gotuje i ma ochote strzelić klapsa, ale kogoś kto tak katuje dziecko zaj***łbym kijem, i to skrupulatnie omijając głowę żeby był jak najdłużej przytomny.

jasnygwint

2019-09-01, 11:03
dobrze że "madka" stanęła w obronie...

Budrys2000

2019-09-01, 12:12
Domowy, sfrustrowany tatuś-terrorysta.

Tulkas

2019-09-01, 12:13
ale bym tego gościa pałą lał, ale tak szybko że nawet spuchnąć by nie zdążyło

Vaust

2019-09-01, 12:36
Dla tego ciula z dziupli co wypisał te fanaberie o wychowywaniu Zrób raz w życiu coś dla innych Jebnij się z mostu a niech twój syn to nagra i wrzuci na sadola Będziesz sławny bo chyba o to ci frajerze chodzi Brawo za upośledzenie umysłu odziedziczone po swoich starych powinni takich pokazywać w dziale ku przestrodze
Co do filmu Pora by wreszcie ktoś zajął się takimi zjebami co kręci ich sadyzm na dzieciach I nie tylko sprawa powinna być tu w rękach organów ścigania ale również w nas samych By takie pojeby jak te z filmu oraz wszyscy co propagują tego typu metody wychowawcze i są na tyle zj***ni genetycznie by to jeszcze głosić gdziekolwiek PROSTO NIE CHODZILI ( oko za oko Sk***ysyny )

krzychu88

2019-09-01, 12:46
Na wywczasie w tamtym roku coś takiego miałem w markecie nieprzyjemność zaobserwować. Dosłownie "tatusiem" ludzie obraz na posadzce namalowali. Milicja na 3 busy zjechała, żeby zdechłego k***ia lekarzowi ostatniego kontaktu udostępnić ;-)

Rejti

2019-09-01, 12:50
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Uwielbiam takie tematy. Wystarczy jeden dobry troll i potem weź popcorn i przeglądaj, jak po kolei odpalają się wszystkie sadolowe cioty. :kawa:

barszczzuszkami

2019-09-01, 13:32
Gównoburza pod takimi tematami zawsze jest najlepsza. Więcej takich sadystycznych tematów. Obrońcom bąbelków pękną odbyty z bólu.

smiechychichy

2019-09-01, 13:33
Ja tu jestem tylko oglądającym.
Ale jak ktoś traktuje kogoś w ten sposób, a ten ów nie potrafi oddać to jest dla mnie sk***ysyństwo!
Każdy kto broni takiego zachowania jest śmieciem.

Ja...........ro

2019-09-01, 14:06
lel.

xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



lel. strona majaca sadyzm w nazwie, filmik wrzucony przez sadystycznych rodzicow ze znecania sie nad dzieckiem, gosc trolluje swoim postem, lamusy daja sie zlapac na zwyklego baita i mamy wylew obroncow praw zwierząt xD
materiał zacny, rusza za serduszko :piwo:

Mamciewdupie

2019-09-01, 14:08
I dobrze. Nauczy się, że życie to kraina gównem płynąca, nie ma w niej miejsca na płacz i może dojdzie do jakiegoś wielkiego sukcesu na miarę skośnego. Alternatywą jest bieda i śmierć, a w nich nie ma niczego szlachetnego.

Kepeszek

2019-09-01, 14:10
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione



Mam szczerą nadzieję, że jesteś brzydki jak noc, kuśka Ci nie staje i nikt w życiu nigdy Cię nie pokocha. Jeżeli naprawdę uważasz tak jak napisałeś to życzę Ci wszystkiego najgorszego, nie zasługujesz na miłość, psie.

ko...........or

2019-09-01, 15:33
Najebac mu I matce za nagrywanie to malo pie**olone sk***ysyny

TB303

2019-09-01, 16:00
xnm napisał/a:

i bardzo k***a dobrze tak sie wychowuje dzieci a nie jakies bezstresowe wychowanie. Bo tym przynajmniej dzieciak słucha i wykonuje rozkazy a nie doskutuje i stawia warunki !!!
Fakt faktem pare dzieciaków nie wytrzyma takiego rygolu i beda udawali jakos depresje czy inne udawane gówno na tle ten tego psychicznego. Ale to i tak dobrze słabe osobniki zostano usuniete a sile wzmocnione


Za trollowanie i wk***ianie sadisticowym głupków, dałbym Ci nawet litra wódki :piwo: