18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wawel

konradssc • 2011-04-17, 14:57
Przewodnik oprowadza wycieczkę po krypcie Wawelskiej:
-Tu leży Sobieski, rozbił Turków pod Wiedniem.
-Tu leży Poniatowski, rozbił Austriaków pod Raszynem.
-Tu leży Piłsudski, rozbił bolszewików pod Warszawą.
-Tu leży Kaczyński, rozbił samolot pod Smoleńskiem.

Mr.Drwalu

2011-04-17, 15:38
Podczas podróży na miejsce katastrofy samolotu prezydenckiego Putin pyta swojego dowódcy.
-Czy wszystko poszło zgodnie z planem?
-Tak, tylko, że na pokładzie samolotu nie było premiera
-I co my teraz zrobimy - pyta rozzłoszczony Putin
Na co dowódca - Sprzedamy im drugi.

donsledz

2011-04-17, 16:20
a oni mu chcą pomnik stawiać...

B...........g

2011-04-17, 18:52
Św Lech Kaczyński, umęczony i bohaterską śmiercią poległy na ziemi wroga.

Groteskowo.

Piotrcovianin

2011-04-17, 19:18
-Uważaj przerębel !
-Co tam przeręb blblbllbl

A Lechowi postawmy pomnik jak w Świebodzinie !

wasyl549

2011-04-17, 19:19
- Tu będzie leżał Tusk, rozbił Polskie finanse.

runnigga

2011-04-17, 19:25
Jak Jarek dojdzie do koryta to r o z p i e r d o l i centrum Warszawy i postawi Lechowi piramidę, taką kilometr na kilometr podstawa i kilometr tworząca i całą z marmuru.

whitepower

2011-04-17, 20:14
Szkoda, że Tuska tam nie było;( plus cukier drogi;|

stra1ght

2011-04-17, 20:36
Sami j***ni 14-letni malkontenci tutaj. W żaden sposób nie chcę bronić Tuska, ale, do k***y nędzy, zrozumcie, że to też jest CZŁOWIEK, a dzięki temu, że dzisiaj mamy za piątaka (sic!) litr benzyny i kilo cukru, za kilka(naście) lat nie będziecie musieli okradać sklepów jak jakieś bambusy, żeby móc je zdobyć, bo nie upadniemy gospodarczo. Popatrzcie co działo się w Grecji- tam nie podnieśli cen i zrobił się burdel jak stąd do Marsa. Ale co tam, lepiej narzekać i obrzucać mięsem- tak przecież wygodniej.

HighEnd

2011-04-17, 21:35
@up

święta racja, ja już nawet nie staram się tego ludziom tłumaczyć, bo po co? i tak ch*je polecą bo co "ja" wiem..., jak babka/matka nasłucha się kaczora i tej z radia od ryja, nie analizując przy tym tego co się dzieje na świecie i jakie są tego przyczyny, to łapie szybko takie brednie... najgorsze jest to, że dzieciaki tego słuchają, a potem pie**olą głupoty, wystarczy trochę chęci i obeznania, a to nie takie trudne. Już nie wspomnę o OFE, tak źle i tak nie dobrze... bo nasłuchali się, że byłoby lepiej... ch*ja prawda, prawda jest taka, że wszyscy w rządzie robią tak, żeby im było lepiej, licząc przy tym, na głupotę ludu...

centek

2011-04-17, 21:44
jebac polityków, jebac rzad jebac tych frajerów wszystich, j***nych złodzieji, tylko zeby sie nachapac jak najwiecej! Sk***ysyny ciagle mysla jak wyciagnac pieniadze od zwykłych szaraczków jak my! szkoda ze wszyscy nie lecieli tym samolotem wraz z tuskiem! I dzieku bogu istnieje taki portal jak SADISTIC!!

Ruszka

2011-04-17, 22:18
Ludzie marudzą niby na te ceny, a wykupują po kilkanaście kilogramów cukru. I oni teraz k***a myślą że te ceny stanieją ? Jest popyt, jest podaż, ludzie kupują i tak, więc po co ma to tanieć?

Sebun

2011-04-17, 22:29
stra1ght napisał/a:

Sami j***ni 14-letni malkontenci tutaj. W żaden sposób nie chcę bronić Tuska, ale, do k***y nędzy, zrozumcie, że to też jest CZŁOWIEK, a dzięki temu, że dzisiaj mamy za piątaka (sic!) litr benzyny i kilo cukru, za kilka(naście) lat nie będziecie musieli okradać sklepów jak jakieś bambusy, żeby móc je zdobyć, bo nie upadniemy gospodarczo.

Takie błędne koło tworzy socjalizm, a pan samozwańczy liberał Tusk powinien się odpie**olić od ingerowania w rynek, które przynosi korzyści jedynie tym na górze. Oczywiście nie wszystko to jego zasługa, jak bydło usłyszy, że cukier będzie za dychę to od razu kupują po 50kg, ale ten problem wziął się też z jakże wspaniałych dopłat unijnych dla rolników.

Lekarstwo? Wolny rynek, a z czerwonymi na pohybel.

JeMois

2011-04-18, 07:55
Jak powiedział prof. Rybiński na kongresie prawicy :
"Nie musimy wybierać między niewolnikami przeszłości a złodziejami przyszłości"

Wiadomo o kogo mu chodziło.

W Polsce nie ma tylko 4 partii. Można zaglosować na UPR-WiP Janusza Korwina-Mikke, który oszczędności chce szukać między innymi w sektorze administracji, sprywatyzować inne, niepotrzebne sektory i mniej wyzyskiwać kasy od konsumentów. Takie państwa działają jednak ich sukcesy nie są rozdmuchiwane jak w przypadku państw socjalistycznych (zasada : im gorszy ustrój tym większy szum wokół niego).

Podnoszenie cen żywności, paliw itp nie jest jedynym wyjściem. Gdyby zredukowali napompowaną niepotrzebną administrację choćby o 50% i REALNIE sprzedali większość sektorów gospodarczych i zrobili porządek w ZUSach, KRUSach i NFZtach to byłoby ok. Jednak tam wszędzie pracują ICH ludzie.

Warto nadmienić, że w Polsce nie ma prywatyzacji, wszystko jest tak ustawiane, że w gruncie rzeczy firmy, zakłady itp przejmują spółki państwowe...Jaki w tym sens?

ul...........rt

2011-04-18, 11:10
A kto to jest ten Tusk...?