18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wawel

konradssc • 2011-04-17, 14:57
Przewodnik oprowadza wycieczkę po krypcie Wawelskiej:
-Tu leży Sobieski, rozbił Turków pod Wiedniem.
-Tu leży Poniatowski, rozbił Austriaków pod Raszynem.
-Tu leży Piłsudski, rozbił bolszewików pod Warszawą.
-Tu leży Kaczyński, rozbił samolot pod Smoleńskiem.

mbbm

2011-04-18, 12:25
@up
taki jeden, co kominy malował i dorwał się do władzy dzięki zmanipulowanym przez media ITI...

kaloryferer

2011-04-18, 13:39
stra1ght napisał/a:

Sami j***ni 14-letni malkontenci tutaj. W żaden sposób nie chcę bronić Tuska, ale, do k***y nędzy, zrozumcie, że to też jest CZŁOWIEK, a dzięki temu, że dzisiaj mamy za piątaka (sic!) litr benzyny i kilo cukru, za kilka(naście) lat nie będziecie musieli okradać sklepów jak jakieś bambusy, żeby móc je zdobyć, bo nie upadniemy gospodarczo. Popatrzcie co działo się w Grecji- tam nie podnieśli cen i zrobił się burdel jak stąd do Marsa. Ale co tam, lepiej narzekać i obrzucać mięsem- tak przecież wygodniej.



Wow, takiej bzdury to dawno nie czytałem. Czy mi się wydaje czy ty cieszysz się z wysokich cen?
Rozumiem że w tym "nie upadku gospodarczym" ma nam pomóc rozprzedanie polskich cukrowni niemcom. Z eksportera zrobili z nas importera.
A może nowy genialny pomysł sprzedania Lotosu ruskim. No to też na pewno dobrze wpłynie na gospodarkę. Już nie wspomnę o podpisaniu umowy gazowej z ruskimi na 35 lat po zawyżonych cenach.
A co do Tuska. Najlepiej by było jak by nic nie robił, bo do czego się nie weźmie to sp***oli.

kucu19

2011-04-18, 13:57
stra1ght napisał/a:

Sami j***ni 14-letni malkontenci tutaj. W żaden sposób nie chcę bronić Tuska, ale, do k***y nędzy, zrozumcie, że to też jest CZŁOWIEK, a dzięki temu, że dzisiaj mamy za piątaka (sic!) litr benzyny i kilo cukru, za kilka(naście) lat nie będziecie musieli okradać sklepów jak jakieś bambusy, żeby móc je zdobyć, bo nie upadniemy gospodarczo. Popatrzcie co działo się w Grecji- tam nie podnieśli cen i zrobił się burdel jak stąd do Marsa. Ale co tam, lepiej narzekać i obrzucać mięsem- tak przecież wygodniej.



Nie znasz się kompletnie na gospodarce to zamilcz.

stra1ght

2011-04-18, 14:32
@ kaloryferer

Taki jesteś szpenio od gospodarki? To wyjdź, Polaczku (nie mylić z Polakiem), na ulicę i okaż swoje niezadowolenie protestując przed Sejmem. Ale nie, wolisz fikać i wymachiwać rączkami w geście niezadowolenia siedząc na swoim dupsku przed komputerem.


@ kucu19

No oczywiście Twoja wszechwiedza o gospodarce jest bardzo rozległa, ale nie masz odwagi ani czasu na to, żeby poprawić jej stanu w swoim kraju. k***a, skonczy taki pisanie egzaminu w gimnazjum i już hejtuje na sadolu.

Chupacabra

2011-04-18, 14:40
stra1ght, Bo najwięcej głosują Ci, którzy nie wiedzą nic na dany temat. Nie mówię tu o Tobie, bo akurat trochę racji masz, tak jak i inni, ale znajdą się tutaj i tacy którzy potrafią tylko gadać jak poj***ni.

kaloryferer

2011-04-18, 18:12
stra1ght napisał/a:

@ kaloryferer

Taki jesteś szpenio od gospodarki? To wyjdź, Polaczku (nie mylić z Polakiem), na ulicę i okaż swoje niezadowolenie protestując przed Sejmem. Ale nie, wolisz fikać i wymachiwać rączkami w geście niezadowolenia siedząc na swoim dupsku przed komputerem.



Jak ja kocham wyzywanie od polaczków.
Nie znasz mnie to nie pisz co niby robię.

JeMois

2011-04-18, 21:52
stra1ght napisał/a:

@ kaloryferer

Taki jesteś szpenio od gospodarki? To wyjdź, Polaczku (nie mylić z Polakiem), na ulicę i okaż swoje niezadowolenie protestując przed Sejmem. Ale nie, wolisz fikać i wymachiwać rączkami w geście niezadowolenia siedząc na swoim dupsku przed komputerem.


@ kucu19

No oczywiście Twoja wszechwiedza o gospodarce jest bardzo rozległa, ale nie masz odwagi ani czasu na to, żeby poprawić jej stanu w swoim kraju. k***a, skonczy taki pisanie egzaminu w gimnazjum i już hejtuje na sadolu.



Dla Twojej wiadomości : W sobotę odbył się kongres prawicy, zorganizowany przez UPR-WiP. Na kongres przybyło wielu cenionych ekonomistów, publicystów itp. Przybyło również ponad 2,5 tysiąca ludzi którzy po kongresie maszerowali ulicami Warszawy skandując " Wolność Własność Sprawiedliwość". Oczywiście o tym nie słyszałeś bo ten fakt w mediach został przemilczany...
Prawda jest taka, że oczywiście prezentujesz popularny model gospodarczy - "byle do jutra". Nie żartuję tutaj. Ten model istnieje w państwach unii europejskiej i zadaniem jest utrzymywanie względnego spokoju i rozwoju na poziomie NIE WIĘKSZYM niż 1%. Nikt nie zabrania Ci go popierać, jednak wystarczy się troche zastanowić, poczytać i próbować zrozumieć, że ten model jest stworzony tylko po to, by Ci sami ludzie od wielu lat mogli żreć z koryta, wpajając czułe słówka i usypiając jak Chochoł w Weselu całe społeczeństwo. Mówię tutaj zarówno o PiSie jak i SLD i PO. Wszyscy są siebie warci i trzymają razem, bo są zależni od siebie.

LTMek

2011-04-19, 12:19
O k***a, specjalistami d. s. gospodarki państwa wysypało teraz na Sadolu. 0o

toymachine

2011-04-20, 21:59
dla Twojej wiadomości JeMois, UPR nie przykładał do tego kongresu ręki:) Więc chyba Ty musisz uzupełnić swoje wiadomości :)

Novik

2011-04-23, 10:54
stra1ght napisał/a:

Sami j***ni 14-letni malkontenci tutaj. W żaden sposób nie chcę bronić Tuska, ale, do k***y nędzy, zrozumcie, że to też jest CZŁOWIEK, a dzięki temu, że dzisiaj mamy za piątaka (sic!) litr benzyny i kilo cukru, za kilka(naście) lat nie będziecie musieli okradać sklepów jak jakieś bambusy, żeby móc je zdobyć, bo nie upadniemy gospodarczo. Popatrzcie co działo się w Grecji- tam nie podnieśli cen i zrobił się burdel jak stąd do Marsa. Ale co tam, lepiej narzekać i obrzucać mięsem- tak przecież wygodniej.




kurde dałem ci piwo ... może dlatego że rodzic kupuje za ciebie i nie wiesz jak to jebie po kieszeni

pitko

2011-04-23, 16:08
oj nie, PO (partia LIBERALNA) r*cha nas ostro w dupe, nawet bez wazeliny, ale nie, nie zagłosuje na PiS lub cokolwiek innego, bo TVN powiedział mi że pan DONALD jest najcudowniejszy, wcielenie boga na ziemi i tak dalej...

Śmieją się z osób które głosują na partie różne od PO, że to "mohery, zwolennicy Rydzyka, a sami są tak naprawdę niewolnikami TVN i innych ch*jowych mediów

pozdrawiam normalnych, którzy mają jeszcze mózg, i nie idą za modą dyktowaną przez TVN i inne tego typu stacje

Cienió

2011-04-25, 21:24
kaloryferer napisał/a:



Wow, takiej bzdury to dawno nie czytałem. Czy mi się wydaje czy ty cieszysz się z wysokich cen?
Rozumiem że w tym "nie upadku gospodarczym" ma nam pomóc rozprzedanie polskich cukrowni niemcom. Z eksportera zrobili z nas importera.
A może nowy genialny pomysł sprzedania Lotosu ruskim. No to też na pewno dobrze wpłynie na gospodarkę. Już nie wspomnę o podpisaniu umowy gazowej z ruskimi na 35 lat po zawyżonych cenach.
A co do Tuska. Najlepiej by było jak by nic nie robił, bo do czego się nie weźmie to sp***oli.



Krótko i na temat... dokładnie !

Tusk jest jak Kobieta, co dotknie to sp***oli xD

sciemo

2011-04-27, 11:45
W takich chwilach wszyscy jesteśmy ekonomistami.

pitko

2011-05-03, 22:01
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:


Jebiesz kochankiem Jarka na kilometr.

Mnie jebie polityka i jebią mnie wszystkie partię, ja głosuje przeciwnko pisowi, z pisem szanse ma tylko PO, głosuję na PO, porste, nie dam Jarkowi polski rozpie**olić.



Hahaha, to że jesteś upośledzony to widać, nawet przez internet, ale:
głosując na mniejsze zło, jak to ująłeś, głosujesz dalej na zło, więc jesteś takim samy debilem jak wyborcy PiSu. Nie wiem coś taki obrońca Tuska, laskę mu robisz czy co?

hehehe
lubię 14 letnich idiotów, którzy mają takie podejście do polityki jak ich rodzice (w sumie, też idioci, bo głosują na PO "Bo maue zuo!")

PS
nie dasz Kaczyńskiemu polski rozpie**olić?
lul, synek, wiesz że Tusk robi n+1 przekrętów?


Kto tym Tureckim lewakom takim jak ty dał obywatelstwo RP?

naitsyrkhcutiw

2012-02-04, 13:49
te intelygent Pilsudski w 1920 ledwo co Warszawe widzial, i zadnych ruskow nie rozbil