18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wateproof - Gaz (G)łupkowy.

Szron • 2013-09-16, 14:23
Gaz łupkowy - jak to się robi w Polsce (fracking in Poland)



Wielkie podziękowania dla autorów tego materiału Ronana Lynch'a oraz Adama Dzienisa. "Wateproof" (org. tytuł) ukazuje w jaki sposób i dlaczego poszukuje się gazu niekonwencjonalnego w Polsce. Jakie to ma obecnie znaczenie dla zagranicznego przemysłu gazowego i naftowego oraz jakie niesie za sobą ryzyko. Polecam wszystkim - z tym trzeba się zapoznać.
Podpisz petycję:
Petycja.

To ma byś myślenie z uwzględnieniem przyszłości?
Przyszłość następnych pokoleń nie jest wcale brana pod uwagę!
Dla tych zdrajców, krótko wzrokowców liczy się tu i teraz.
Egoistyczne świnie, patrzą jak tu się tylko nachapać.

Smutną przyszłość niesie polityka idiotów.
A wizja świata z filmu Mad Max czy gry Fallout nabiera bardziej realnych wymiarów.
Pętle z krawatów powinny zacząć zaciskać się już teraz.

makronom

2013-09-17, 23:08
Nie, myliłem się, Ty musisz być pod jakąś ochroną gatunkową, że Cię nikt jeszcze nie odj***ł :lol: A żyj sobie w tym swoim umysłowym rezerwacie, miłej zabawy, pobaw się jeszcze pogrubieniem i dużą czcionką :mrgreen:

Multifob

2013-09-20, 02:30
Koleżko (tak lepiej?) Szronie... rozumiesz cokolwiek z tego co napisałem a czego nie cytowałeś? Bo widać że czytałeś ale na tym się chyba skończyło.

Pewien Egipcjanin protestujący przeciwko zaaranżowanym małżeństwom odciął sobie penisa. Słowem są protesty mądre które coś znaczą i są też takie robione przez idiotów, chyba się zgodzisz?
Zalinkowałeś film niby to dokumentalny w którym wielokrotnie więcej czasu poświęcono nieszczególnie masowym protestom niż przedstawieniu tragicznych rzekomo skutków tego całego wydobycia w miejscu gdzie odwiertów jest najwięcej (na zachód od NY jeśli dobrze pamiętam?). Zupełnie pominięto podanie źródeł do poszczególnych argumentów co też utrudnia poważną dyskusję, nie zgodzisz się?

Kolegą Cię nazwałem bo spodobały mi się inne Twoje tematy i próbuję być wyrozumiały, choć piszesz tu jak na znerwicowany idiota, bardzo młody idiota. Pokaż mi w tym temacie choć JEDEN post w którym ,,nie obrażasz i nie zaczepiasz’’ a ,,rozmawiasz merytorycznie’’. Skoro ta sprawa jest dla Ciebie tak ważna to poznaj ją może od różnych stron i przed masową krytyką broń się argumentami zamiast słabiutką złośliwością i pogrubioną czcionką? Fajnie że się przejmujesz różnymi ważnymi wydarzeniami ale w ten temat najwyraźniej jest dla Ciebie dość świeży i niezbyt dobrze zbadany. Dużo czytaj, oglądaj i nie biadol więcej z byle powodu, z troską Ci radzę :-)

Dużo zdrowia! ;-)

Szron

2013-09-20, 19:35
Tak starałem się zrozumieć to co napisałeś.
Ba nawet próbowałem zniżyć się do twojego poziomu.
Ale ten bełkot mnie przerasta.

Cytat:

Pewien Egipcjanin protestujący przeciwko zaaranżowanym małżeństwom odciął sobie penisa.


To idź w ślady tego "pewnego Egipcjanina" i upie**ol sobie parówę.

Porównanie ni z gruszki ni z pietruszki.

Cytat:

Zalinkowałeś film niby to dokumentalny



Niby dokument ... Wywnioskowałeś z czego?
Aha no tak z małej frekwencji protestów, które zawarte zostały na filmie.

Cytat:

Zupełnie pominięto podanie źródeł do poszczególnych argumentów co też utrudnia poważną dyskusję, nie zgodzisz się?



Nie, nie zgodzę się.
Dla ciebie to specjalnie wszystko na tacy a najlepiej złotej.
Dobrze że w ogóle powstał taki dokument.
To jest zarys problemu.
Zarys wystarczający żeby stwierdzić że ten biznes śmierdzi i nie jest on tak czysty i bezpieczny.
Natomiast ty bronisz swojej marnej wersji jak byś miał za takie bzdury płacone.

Cytat:

Kolegą Cię nazwałem bo spodobały mi się inne Twoje tematy i próbuję być wyrozumiały, choć piszesz tu jak na znerwicowany idiota, bardzo młody idiota.



Ja tu nie przyszedłem kolegów szukać.
Już to ci pisałem, ale ty najwidoczniej nawet tak prostego zdania nie potrafisz przyswoić.
To raz.
Jakoś nie zależy mi na twojej trosce o moje zdrowie.
Jak twojej, tak kogokolwiek innego. Opiekuńcze pokemony!
Dwa.
Ty nie możesz być wyrozumiały, bo to wiąż się z obiektywizmem a ty jesteś subiektywny.

I nie próbuj się podlizywać bo zapach wazeliny mnie mierzi i wywołuje odruch wymiotny.

Cytat:

Pokaż mi w tym temacie choć JEDEN post w którym ,,nie obrażasz i nie zaczepiasz’’ a ,,rozmawiasz merytorycznie’’.



Po jajcach dostają ci którzy na to zasługują.

Cytat:

słabiutką złośliwością i pogrubioną czcionką?



Lubię "zabawy" czcionką, bo można nią w sposób wysublimowany zaakcentować swoją wypowiedz.
Ale nie zawsze trafi się osoba, która odczyta taki zapis ze zrozumieniem.
Więc jak teraz sam możesz zauważyć, ty do tych osób nie należysz.

Co do złośliwości, to znów mi słodzisz.
Wazelinko ty jedna. :rzyga:
:)
A swoją drogą to jeżeli przeszkadza ci to że dokument nie został nakręcony przez Polaków to dlaczego nie odniesiesz się do dokumentu polskiej produkcji, który wklejałem wcześniej?

Gaz łupkowy - Szokujące Fakty i Mity

Tam też za mało argumentów?