18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wasze zdrowie sadolki!

Beka_XD • 2022-05-30, 22:37
Chluśniem, bo uśniem...


Kris891

2022-05-30, 22:53
Widać,że fan chapania przynajmniej dwóch ku*asów na raz do japy.....

VanHoge

2022-05-30, 23:01
Dlatego potrzeba albo żeby Putek z Jankesami zaczęli się napierdzielać na ostro i ten świat zniszczyć albo drugiego wąsika ulizanego na bok aby zrobił porządek z tymi wszystkimi LGBTSyfem , całe transy, wymyślone płcie , 100 jakiś zmyślonych orientacji. To świat trzeba wymazać na kilkaset może kilka tysięcy lat.

Oponka

2022-05-30, 23:15
VanHoge napisał/a:

Dlatego potrzeba albo żeby Putek z Jankesami zaczęli się napierdzielać na ostro i ten świat zniszczyć albo drugiego wąsika ulizanego na bok aby zrobił porządek z tymi wszystkimi LGBTSyfem , całe transy, wymyślone płcie , 100 jakiś zmyślonych orientacji. To świat trzeba wymazać na kilkaset może kilka tysięcy lat.



a ch*j mnie oni obchodzą. niech se będą. sami wymrą w sposób naturalny. tylko żeby mi żaden ten ch*j z p*zdą lub bez nie wmawiał, że oni są normalni i ma mi się to podobać. wtedy niech wypie**alają pod kamień, spod którego wyszli

PanKukuruźnik82

2022-05-30, 23:24
Oponka napisał/a:

a ch*j mnie oni obchodzą. niech se będą. sami wymrą w sposób naturalny. tylko żeby mi żaden ten ch*j z p*zdą lub bez nie wmawiał, że oni są normalni i ma mi się to podobać. wtedy niech wypie**alają pod kamień, spod którego wyszli



Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w cyrku tylko pracę by znalazł lub by go z psychiatryka nawet nie wypościli. A teraz według zachodnich standardów, ten typ jest całkowicie normalny... i zdrowy psychicznie...

A ty człowieku jak coś tylko powiesz przeciwko takim jak on publicznie, to właśnie ciebie wezmą za wariata...

Nie da się ukryć, żyjemy w czasach ostatecznych.... To sie dobrze skończyć nie może. Takie samo zepsucie społeczne i moralne doprowadziło do upadku Cesarstwa Rzymskiego. A teraz czas na tzw. świat zachodni. Szkoda tylko że Polska jest jednak jego częścią. Nam też się oberwie.

Kriski

2022-05-30, 23:45
A ja to popieram, małżeństwa jednopłciowe nie produkują potomstwa (walka z przeludnieniem) Popieram
Zjeby o słabych genach to głównie patologia, słabo wykształcona ale bardzo potrzebna do pracy fizycznej. Popieram

Rodzice pomimo że surowi dobrze mnie wychowali, jak ich moi dziadkowie, Wiem że moje dzieci są normalne, duża szansa że będą miały normalne dzieci, czyli moje drzewo rodowe będzie silne.

VanHoge

2022-05-30, 23:49
Kriski napisał/a:

A ja to popieram, małżeństwa jednopłciowe nie produkują potomstwa (walka z przeludnieniem) Popieram
Zjeby o słabych genach to głównie patologia, słabo wykształcona ale bardzo potrzebna do pracy fizycznej. Popieram
Rodzice pomimo że surowi dobrze mnie wychowali, jak ich moi dziadkowie, Wiem że moje dzieci są normalne, duża szansa że będą miały normalne dzieci, czyli moje drzewo rodowe będzie silne.



Tylko właśnie w tym problem. Że twoje dzieci i moje dzieci które są normalne będą uważane przez zj***ne społeczeństwo za nie normalne bo nie uważają nienormalności za normalność. Dlatego teraźniejsze społeczeństwo jest samodestrukcyjne.

Kriski

2022-05-31, 01:22
psotna_c*pka napisał/a:

Ale po ch*j?



Nie, po pępek.

TrzyDwaJeden

2022-05-31, 07:40
Takiemu kastracja się należy jak psu micha!

Kosa92

2022-05-31, 07:53
Aby tradycji stało się zadość:

Piwo za materiał własny :piwo:

baronturbina

2022-05-31, 10:35
Beka, coś ty sobie zrobił! Przecież ty normalnej pracy po szkole nie znajdziesz.

stopwar

2022-05-31, 10:38
Ładnych ma Kadyrow kompanów.
W ramach walki z nazizmem, pchają sobie butlę w drugą cipę na ryju.
Ku chwale TikToka i Czeczenii.

sothis

2022-05-31, 11:20
O, przewaga rozsądnych ludzi w komentarzach. Miło :)