18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wasze zdrowie sadolki!

Beka_XD • 2022-05-30, 22:37
Chluśniem, bo uśniem...


KoSmO747

2022-05-31, 12:25
murzyna azjate ojebie w tym samym czasie

pipi71

2022-05-31, 13:43
psotna_c*pka napisał/a:

Ale po ch*j?



drążyć temat

Igorek95

2022-05-31, 14:32
A niech sobie robi co chce, on MA PRAWO sobie taki numer na twarzy odj***ć, a ja MAM PRAWO się z tego pośmiać, szkoda że w dzisiejszych poj***nych czasach, to ze mnie będą robić wariata ;)

kulawiec

2022-05-31, 16:05
Ciekawe jest to, że oni zawsze tatuują sobie ryje na czarno, a nie np. na żółto, czy biało. Widocznie ten kolor odzwierciedla ich psychiczne potrzeby.

opółnocyuciebie

2022-05-31, 16:28
w razie wojny przyda się w pierwszej linii jako osłona

rufusso

2022-05-31, 18:12
Oponka napisał/a:

a ch*j mnie oni obchodzą. niech se będą. sami wymrą w sposób naturalny. tylko żeby mi żaden ten ch*j z p*zdą lub bez nie wmawiał, że oni są normalni i ma mi się to podobać. wtedy niech wypie**alają pod kamień, spod którego wyszli



dlatego maci mniej praw zmywarki... waszą wadą jest bierność, emocje, reakcja na krzywde i smutek... Bierność to najwieksza zmora tych czasow, bierne przyzwolenie typu( a niech sobie beda, a niech sobie robią, a niech morawiecki mi r*cha babke i kradnie jej emeryture, ale jeszcze mam koldre zeby cipsko nakryc) itd itp. posrało sie na tym swiecie bo rzadzenie silną ręka zostało uznane za złe. Usa jest juz tak napompowane,ze jak przyduszą Rosję to bedziemy mieli dopiero przesrane... juz unia zgodziła sie na wieksze sankcje na rope it i bedziemy od Jankesa kradzoną z Syrii kupowac za drozej. Z francji sie smiali,ze biale flagi i afrykarium a najninsza w europie inflacja konczy sie zamieszkami jak sk***ensyn na ulicahc. a w Polancii cmok urainca w dupe po sraniu i do pracy ...

baronturbina

2022-05-31, 18:20
miszczkurde napisał/a:

w razie wojny przyda się w pierwszej linii jako osłona


Tym się nie martw. Jak przyjdzie wojna to sprzęt AGD będzie cię osłaniał na pancerzu BTR twoich czerwonych braci.

pro_avenger

2022-05-31, 19:04
Ciekawę czy w dupie też sobie zrobił taki bypass

chlusniembousniem

2022-05-31, 20:30
Beka_XD napisał/a:

Chluśniem, bo uśniem...



Sorry, nie potrafię Ci tego wytłumaczyć...

Saika

2022-05-31, 22:12
Oponka napisał/a:

a ch*j mnie oni obchodzą. niech se będą. sami wymrą w sposób naturalny. tylko żeby mi żaden ten ch*j z p*zdą lub bez nie wmawiał, że oni są normalni i ma mi się to podobać. wtedy niech wypie**alają pod kamień, spod którego wyszli



Przeczytałem, zgadzam się, zostawiam piwo.

Ramiell

2022-05-31, 22:49
Kolejny czub.

rara

2022-06-01, 01:55
To jest nic innego jak chęć zaistnienia przez pryzmat psychopatycznego stanu umysłu,nie ma to z orientacją wiele wspólnego prócz lansu i kreowanie siebie w rezultacie debila z upragnionego widoku bycia potworem będąc dramatycznie zakompleksionym.

Mez

2022-06-01, 08:27
Dla mnie to ludzki odpad, robactwo. Do brązowego worka z tym i nawóz do kwiatów

Sawix

2022-06-01, 20:41
Jedna dziura więcej do r*chania hahahaha

zb...........ig

2022-06-02, 20:26
VanHoge napisał/a:

Dlatego potrzeba albo żeby Putek z Jankesami zaczęli się napierdzielać na ostro i ten świat zniszczyć albo drugiego wąsika ulizanego na bok aby zrobił porządek z tymi wszystkimi LGBTSyfem , całe transy, wymyślone płcie , 100 jakiś zmyślonych orientacji. To świat trzeba wymazać na kilkaset może kilka tysięcy lat.



Hahahahaha, jaka spina prawaczka :D Nie zesraj się :D