18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawiak

BongMan • 2011-12-24, 14:12
Warszawiak z dziada pradziada ożenił się z dziewczyna z prowincji. Mezalians jak trzeba, więc się z nią nigdzie nie pokazuje. Ale rodzina zaprasza i zaprasza wiec w końcu mówi do żony.
- Słuchaj idziemy do ciotki na urodziny. Będzie cała familia, nic się nie odzywaj tylko patrz. Jak oni nożem to i ty nożem, jak oni widelcem ty też. Żebyś mi wstydu nie narobiła.
- Dobrze kochanie...
Przyjęcie, jedzeni, picie , konwersacja. Rozmowa o muzyce, o Chopinie..
- A Pani zna Chopina - pyta się któraś z ciotek .
- Pewnie, że znam, nawet z nim kiedyś jechałam 15 na Żoliborz.

Ogólna konsternacja, temat zmieniono...
Po wyjściu, mąż mówi do niej:

- ...taki wstyd... taki wstyd....mówiłem żebyś się nie odzywała... taki wstyd.... OD KIEDY TO k***A PIĘTNASTKA NA ŻOLIBORZ JEŹDZI?!

Powell

2011-12-26, 22:34
hahaha k***a w święta takie pustki u nas że ja pie**ole wszyscy tak nas hejtujecie a 90% "Warszawiaków" wyj***ło do swoich rodzin na wieś. Już naprawdę rzygam waszymi tekstami. Sami nawet nie wiecie czemu nas nie lubicie. Bo wasi dziadkowie i tatusiowie nie lubią Warszawy to się od nich nauczyliście. Połowa z was pewnie nawet żadnego Warszawiaka nie poznała. Jebcie się.

wasek

2011-12-26, 23:23
Ale polewka. Pewnie wszyscy ze wsi bądź innych miast i cisną na Warszawę. Ja nic nie mam do innych miast, ale wy to pewnie w Warszawie nigdy nie byliście.
k***a wy pewnie tramwaju nie widzieliście i się zastanawiacie co to jest.

Zamontowali wam neostrade na waszym zadupiu i narzekacie.

Ale jak pokazuje historia to Warszawiacy to najwięksi patrioci. Więc k***a jego mać trochę szacunku bo gdyby nie stolica nie mielibyście co żreć, już nie wspominam o hejtowaniu.
Pozdrawiam stolicę, krakusów, hanysów i innych ch*jów

Pl...........us

2011-12-27, 00:23
Cytat:

Ale polewka. Pewnie wszyscy ze wsi bądź innych miast i cisną na Warszawę. Ja nic nie mam do innych miast, ale wy to pewnie w Warszawie nigdy nie byliście.
k***a wy pewnie tramwaju nie widzieliście i się zastanawiacie co to jest.

Zamontowali wam neostrade na waszym zadupiu i narzekacie.

Ale jak pokazuje historia to Warszawiacy to najwięksi patrioci. Więc k***a jego mać trochę szacunku bo gdyby nie stolica nie mielibyście co żreć, już nie wspominam o hejtowaniu.
Pozdrawiam stolicę, krakusów, hanysów i innych ch*jów

Gdyby nie Bełchatów, nie miał byś energii elektrycznej, i tyle na temat twojej Warszawy

S.O.A.D.

2011-12-27, 03:36
ja pierdziele, ok powiedzmy, że Warszawa jest taka okropna. a co z innymi miastami? Poznań to pieprzona wieś, gdzie każdy się z każdym zna. nie ma tam żadnej anonimowości, możesz być na ustach byle której baby z osiedla. Kraków jest stary i brzydki, brak porządnej komunikacji miejskiej, która w większości jest wypełniana przez prywatnych przewoźników. jedyne co mają to UJ-ot... który jest moim zdaniem beznadziejny. Szczecin roi się od żuli, i nie ma chyba nikogo, kto słyszałby o czymkolwiek dobrej jakości, co pochodzi z tego miasta. Gdańsk, z tego co słyszałem się trzyma i rozwija, ale nigdy w nim nie byłem, więc nie mam na jego temat zdania. w Warszawie mieszkam, i zauważyłem, że większość jej mieszkańców to "imigranci" z wsi z prawie całej Polski. zjeżdżają się, k***a, bo mamy dobre uczelnie, rozwijający się sektor usług i ciągłe zapotrzebowanie na wykształconych. ale jak wam się, k***a, nie podoba to po kiego ch*ja się tu zjeżdżacie?!

i taka moja hejterowska wstawka na koniec: j***ć Śląsk. mówicie popie**oloną gwarą i nikt was nie rozumie. powietrze macie cięższe od węgla, który wydobywacie. wasza regionalna kultura to jakieś gówno, z którym staracie się pokazać... ale nikogo ono nie interesuje. no i wasze ruchy autonomiczne... to tak jakby nagle aborygeni chcieli utworzenia niepodległego państwa. od setek lat należeliście albo do Niemców, albo do Polaków, nigdy nie mieliście autonomicznej władzy i nie będziecie jej mieć. DEAL WITH IT.

styq

2011-12-27, 04:55
Wystawiłem piwa wszystkim przeciwko warszawie. Ludzie, nie musicie tłumaczyć się tym wieśniakom. Każdy porządny kraj ma swój margines społeczny. Jedni murzynów, jedni kebabów inni ciapaków, a jeszcze inni cyganów! Naszym marginesem społecznym jest Warszawka. k***y na drodze, na ulicach, w sklepach i kawiarniach... Z resztą szkoda na was słów, dobrze wam, że macie tak drogo w tej Warszawie. :evil:

Kraków prawdziwą stolicą Polski! Zdychajcie Warszawiaki! :evil:

Pener

2011-12-27, 06:47
S.O.A.D. napisał/a:

jedyne co mają to UJ-ot... który jest moim zdaniem beznadziejny


ja tam nie wiem, jeszcze tego nie piłem ;)

mooop12

2011-12-27, 07:38
Widzę że sporo osób musi na tym portalu swoje kompleksy leczyć :) Większość z was w Warszawie nie była a pie**olicie jak potłuczeni...

styq napisał/a:

Wystawiłem piwa wszystkim przeciwko warszawie. Ludzie, nie musicie tłumaczyć się tym wieśniakom. Każdy porządny kraj ma swój margines społeczny. Jedni murzynów, jedni kebabów inni ciapaków, a jeszcze inni cyganów! Naszym marginesem społecznym jest Warszawka. k***y na drodze, na ulicach, w sklepach i kawiarniach... Z resztą szkoda na was słów, dobrze wam, że macie tak drogo w tej Warszawie. :evil:

Kraków prawdziwą stolicą Polski! Zdychajcie Warszawiaki! :evil:


A takim zachowaniem pokazujecie jakimi wsiurami naprawdę jesteście :)

69...........oz

2011-12-27, 09:15
żeby było jasne. poprzedni post dedykowany był wszystkim mieszkańcom sTolycy

Dydelf

2011-12-27, 10:17
S.O.A.D. napisał/a:

(...)od setek lat należeliście albo do Niemców, albo do Polaków, nigdy nie mieliście autonomicznej władzy i nie będziecie jej mieć. DEAL WITH IT.



Co do "należenia do kogoś" to Warszawa przez 123 lata należała do Rosjan. A tak co do autonomii polecam poczytać o Autonomii Śląskiej w czasach II Rzeczpospolitej.

golip

2011-12-27, 10:53
S.O.A.D. napisał/a:

Poznań to pieprzona wieś, gdzie każdy się z każdym zna. nie ma tam żadnej anonimowości, możesz być na ustach byle której baby z osiedla.



Od Poznania to ty się chłopcze odpie**ol bo w porównaniu z tą twoją Warszawą to Poznań jest przepięknym i o wiele bardziej rozwiniętym miastem. I właśnie za to nie lubi się Warszawy - bo wam się k***a wydaje, że skoro mieszkacie w stolicy to jesteście lepsi od innych i wszystko wam wolno a w rzeczywistości to same buraki tam mieszkają.

Pa...........me

2011-12-27, 11:20
Warszawiacy się obronili tak, że pokazali swoją kulturę i wychowanie na najniższym możliwym stopniu, możecie konkurować z murzynami i cyganami w tej dziedzinie.
Nie muszę poznawać żadnych Warszawiaków - widać nawet na sadolu jacy z was tandeciarze i niedojrzałe szczyle. Dorośnijcie w końcu.
@S.O.A.D.
Aż żal dupę ściska, że takie patole słuchają tego zespołu.

sensi

2011-12-27, 11:45
hejterstwo! nie miałam zdania o Warszawiakach, dopóki kilku nie poznałam. Wszystko jest ęksluzywne, wszyscy dookoła robią pshypał, bo nie są sFarszafy.
Zdaję sobie sprawę że generalizowanie krzywdzi praworządnych, dobrych ludzi, ale niestety, opinia nie powstaje przez samozapłon, do jej stworzenia potrzeba choć iskry. A jeśli iskrą jest to, co obraża dumę i rani ego, zostanie rozdmuchana tak, że tej pożogi już nikt nie opanuje.

konował

2011-12-27, 12:52
Warszawa umarła razem z powstańcami. Jedynie z czym mi się teraz kojarzy to z burakami i politykami.

Powell

2011-12-27, 13:16
PastTime napisał/a:

Warszawiacy się obronili tak, że pokazali swoją kulturę i wychowanie na najniższym możliwym stopniu, możecie konkurować z murzynami i cyganami w tej dziedzinie.
Nie muszę poznawać żadnych Warszawiaków - widać nawet na sadolu jacy z was tandeciarze i niedojrzałe szczyle. Dorośnijcie w końcu.
@S.O.A.D.
Aż żal dupę ściska, że takie patole słuchają tego zespołu.



bo widzisz taka jest życiowa prawda że nie dyskutuje się z debilami bo ściągną cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. A niestety debili na tym portalu jest bez liku. Każdy ma swoje racje tak samo jak każdy ma prawo mieć tą rację w dupie. Ale żaden pie**olony burak nie będzie mi wchodził z j***nymi butami na to co nazywam domem!!! Nie k***a nie wywyższamy się, nie uważamy się za lepszych tylko dyskutujemy na równym wam poziomie. A niedojrzałymi szczylami jest większość użytkowników tej strony. Żal to dupę ściska jak gnój który nigdy nie wystawił czubka nosa poza swoje osiedle wypie**ala z tekstami że Warszawa to wieś.