18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawiak

zeozozolen • 2012-06-26, 18:42
Przychodzi Warszawiak do pubu:
-whisky poproszę!
-z lodem?
-bez loda hehehehehe.
-a słomkę panu podać czy pan sobie z butów wyjmie?

NafazowanyKoleś

2012-06-26, 23:47
petru23 napisał/a:

a mnie zawsze zastanawia... skąd k***a wiadomo że zamawia whisky? A może on chciał whiskey?



ześ się k***a filmów naoglądał i cfaniakujesz (specjalnie "f"). ch*ja się znasz na Rudej.
Wódkę też czystą bez niczego pijesz, bo tak Linda napie**alał w Psach?

Rudą pije się i z lodem, z colą, z cytryną i zmrożoną a nawet z czekoladą. Zależy od gatunku, chęci i widzi-mi-się. Srasz też pod instrukcje oddawania stolca?

Marek Kondrat w Dniu Świra łysa pił z pastą do zębów. Idź jemu powiedz jak sie pije Whisky.




Zgodzę się z opinią o "Rudej", ale k***a, co złego w piciu czystej bez niczego? Ja tak piję czystą bo lubię. What's wrong?!

petru23

2012-06-26, 23:50
NafazowanyKoleś napisał/a:




Zgodzę się z opinią o "Rudej", ale k***a, co złego w piciu czystej bez niczego? Ja tak piję czystą bo lubię. What's wrong?!



Mnie chodziło o zagrychę, przepojkę... drinom mówię stanowcze nie ;)

krzyk123

2012-06-26, 23:53
Ja mieszkam w Warszawie i dam sobie rękę uciąć - NIGDY w życiu nie słyszałem tekstów od warszawiaków wywyższających Warszawę nad innymi miastami. Chyba tam poza Warszawą ludziom się trochę w głowach namieszało, albo inaczej - TV im namieszała ;)

Co prawda to prawda - są niepodważalne aspekty wyższości Warszawy nad innymi miastami, ale tak samo jak górskie miasta mają to, czego Warszawa nigdy nie będzie mieć. Albo miasta nadmorskie. Każde miejsce znajdzie swoje piękno, ale człowiek musi k***a podzielić wszystko na "be" i "me".

Peciak

2012-06-27, 01:21
Warszawa kontra reszta świata można by rzec. Śmieszne jest to, że ludzie z okolic jak są w swoich zaściankowych liceach to k***ią na Warszawę, a jak potem przyjeżdżają na studia do Koźmina to się wywyższają, nazywają sami siebie Warszawiakami i okupują Platynie i Mono.

Hejterów Warszawy zawsze będzie więcej niż osób choćby neutralnych, bo na świecie jest więcej ludzi głupich.

jackalski

2012-06-27, 10:33
Kompleksy?

A co do napinających się warszawiaków, to im dalej musza jechac ze sloikami, tym bardziej sie napinaja.
Prawdziwy warszawiak, szanuje innych i nie napina sie, bo bycie warszawiakiem jest dla niego naturalne, i nie jest osiagnieciem jak dla kogos, kto zostawil swoje dziecinstwo w Pipidowie by mieć życie jak w TVNie :P .

martino

2012-06-27, 15:54
ozoq napisał/a:

Pochodzę z okolic Warszawy. Na pierwsze trzy lata studiów wyjechałem do Poznania. kojarzę teraz Poznań jako miasto chamów, którzy patrzą na mnie wrogo, bo jestem z mazowieckiego.



Odezwał się wieśniak z warszawy...
Nikt Cie tu cwe*u nie zapraszał na studia. Jak widać wytrzymałeś tylko 3 lata, bo dalej się utrzymać nie potrafiłeś.
Tak, cała Polska jebie "warszafkę" i wasz styl bycia (wywyższania się nad innych). Było zostawić was tak jak zostawili hitlerowcy po '44 i przenieść stolicę do Krakowa...

Nutaharion

2012-06-27, 19:09
Ktoś tutaj pisał, że Warszawa niby finansuje mniej zamożne miasta. Gówna prawda. To WY wielcy Warszawiacy kradniecie nasze pieniądze z mniej zamożnych miast bo przecież musicie mieć na metro, musicie mieć na nowe tramwaje i autobusy. A, że w tym roku było Ełro to nakradliście jeszcze więcej byleby tylko poudawać przed przyjezdnymi jakie to Wasze miasto jest cywilizowane. Gnijcie dalej w stolicy w której z obrzeża miasta do centrum jedzie się 2-3h ;-)

Neruviel

2012-06-27, 21:51
Pierrrdolisz pan jak potłuczony. Poczytaj o janosikowym. A z obrzeża miasta do centrum dojeżdżam w pół godziny.

Matuch90

2012-06-27, 23:50
Ja zawsze mówię jedno : Plujesz na Warszawę ? To na ch*j się tu osiedlasz ? To później, o takich jak ty, mówi się "Warszawka". Nie podoba się ? To nara.

gokard89

2012-06-28, 07:00
"warszawiacy"


ozoq

2012-06-28, 11:46
martino napisał/a:



Odezwał się wieśniak z warszawy...
Nikt Cie tu cwe*u nie zapraszał na studia. Jak widać wytrzymałeś tylko 3 lata, bo dalej się utrzymać nie potrafiłeś.
Tak, cała Polska jebie "warszafkę" i wasz styl bycia (wywyższania się nad innych). Było zostawić was tak jak zostawili hitlerowcy po '44 i przenieść stolicę do Krakowa...



Zmieniłem szkołę na lepiej uplasowaną w rankingach. Warszawską.
Niech ci dalej żal dupę ściska w Poznaniu. Przez takich jak ty patrzy się potem na Poznaniaków jak na chamów z kompleksami.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-06-28, 14:51
Warszawa skończyła się na kill em... Tfu! Na Pradze!

Hrabia Drapula

2012-06-28, 19:33
Praga na dawnych mapach nie jest w warszawie,warszawa kończyła się na Wiśle ale lewa strona to już nie warszawa była,ale praga jest ;)

co do warszawiaków,ciekawe kto kupuje te tysiące mieszkań które są budowane w Wilanowie,Ursusie,Białołęka- Tarchomin?no jakoś ludzie z Centrum warszawy tak nie uciekają?

nie mam nic do przyjezdnych ,ale jak już tu mieszkasz to się zachowuj i przystosuj do życia w społeczeństwie

autor pewnie napisał o warszawiaku bo zapewne sam jest wieśniakiem który pluje na stolice ale janosikowe wiocha bierze od wawy ,a on sam pracuje w "ochronie" jak ma wolne to KUBOTY i białe skarpety zakłada i leci busem na swój k***idołek i opowiada jakim jest zajebistym mieszkańcem warszawy z wyj***ną w kosmos pracą za 5 zł na godzinę bo przez takich jak no stawki są jak w Wietnamie ,zresztą on też by robił za miskę ryży i VIPa albo inne tańsze piwo i mieszkanie w baraku,chodź tu prawie niczym się to nie różni bo w kawalerce na 20m2 mieszkają w sześciu bo razem z jednej fsi (fsi=wsi to tak o warszafki )uciekli za kasą
ma takie bydło za "sąsiadów"

jak by kto k***a pytał ,tak jestem k***a dumnym WARSZAWIAKIEM z dziada pradziad ,a jak komuś się nie podoba to won do siebie na hektary,a nie tylko pie**olić jak tu jest źle i jacy ch*jowi ludzie