18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa w 1947 roku.

zły_jodyn • 2014-02-17, 14:16
Poniżej fotografie ilustrujące naszą stolicę dwa lata po zakończeniu II wojny światowej.









Więcej w komentarzu.

dmnunited

2014-02-17, 16:41
Cytat:

jak byś nie zauważył to na sadolu jest taka opcja jak "rozwiń" to po ch*j wstawiać w komentarze???



po ch*j to pingwin w wodzie stoi

go...........11

2014-02-17, 17:13
Piękne gruzowisko. Nie patrzcie na zdjęcia z przed wojny, bo szkoda sobie łamać serce, że to wszystko zostało zrównane z ziemią. Podziękujmy Beckowi.

SharpSe

2014-02-17, 17:15
juby0001 napisał/a:

@gwindak


mam do Ciebie jedno krótkie zdanie...ch*j ci w dupe.



Możesz tylko pomarzyć pedale.

studiobd61

2014-02-17, 17:39
Sracie się z tą Warszawą...
Może by ktoś wstawił zdjęcia Gdańska z lat 45/54? Dużo bardziej zniszczony i to głównie przez kacapów.
Może coś ze stoczni, okupowanej i szabrowanej do września 1947 roku przez kacapów?
Ale nie - tylko Warszawa jest biedna, zniszczona i pokrzywdzona...

Nazgrel

2014-02-17, 17:44
Strasznie przykry widok.

an...........81

2014-02-17, 18:14
przyjżyjcie się uważnie i następnym razem jak będziecie kupować germański samochód to sobie to przypomnijcie....

Catacombe

2014-02-17, 18:19
pie**olenie o tym że Warszawę zbombardowano przez powstanie. Hitler miał to w planach już dawno, ale czekał ja jakiś powód.

Ale zdjęcia zajebiste, postapo.

hogg

2014-02-17, 18:54
studiobd61 napisał/a:

Sracie się z tą Warszawą...
Może by ktoś wstawił zdjęcia Gdańska z lat 45/54? Dużo bardziej zniszczony i to głównie przez kacapów.
Może coś ze stoczni, okupowanej i szabrowanej do września 1947 roku przez kacapów?
Ale nie - tylko Warszawa jest biedna, zniszczona i pokrzywdzona...



Jesteś od urodzenia kretynem czy na potrzebę chwili robisz z siebie imbecyla? Chyba jest oczywiste, że niemalże cała Polska była rozj***na po wojnie. Jak masz jakieś zdjęcia Gdańska czy innego miasta to po prostu wrzuć a tylko stękasz, że ktoś czegoś nie zrobił za ciebie.
Socjalistyczna mentalność z kołchozu.

black88

2014-02-17, 19:43
i za to nienawidzę niemców i ruskich. Psia ich mać

xjan

2014-02-17, 19:46
Dziadek mi mówił że po wojnie w 1945 było zajebiście w zachodniopomorskim. Wchodzisz do kamiennicy wypie**alasz z buta drzwi patrzysz czy mieszkanie ładne i meble, jak tak to zajmujesz a jak ch*jowe to idziesz dalej.

król_sucharów

2014-02-17, 19:49
Piszecie tutaj o zniszczonym Gdańsku, Szczecinie czy Wrocławiu, ale co mnie obchodzą niemieckie miasta? Mnie obchodzą zniszczone polskie miasta. Jeśli ktoś tu pisze, że powstańcy to bandziory, to powinien się puknąć mocno w czoło, natomiast ludzie, którzy zdecydowali o wybuchu powstania powinni zostać postawieni przed sądem wojennym, a ja osobiście bym ich sprofanował. Jakim trzeba być sukinsynem, żeby tą młodzież i cywili skazać na pewną śmierć. I w ogóle robić powstanie o 17 to jest następne nieporozumienie wg mnie. Chwała powstańcom, hańba dowódcom!

Człowiek Widmo

2014-02-17, 19:55
gwindak napisał/a:

Podziękujcie naszym dzielnym powstańcom za takie widoki. Jeszcze teraz jest w modzie gloryfikowanie tych bandziorów.



Słyszałeś o czymś takim jak Plan Pabsta? Jeśli nie chce Ci sie czytać to w telegraficznym skórcie: niemcy chcieli tak czy siak zniszczyć Warszawę, z powstaniem czy bez i zbudować nowe niemieckie miasto na gruzach naszej stolicy. Nie wiem jak można pluć na własny kraj, właśnie powstańcy ginęli za ciebie i się w grobach przewracają, mn. po to żebyś teraz mógł pie**olić takie głupoty.

Stranuh

2014-02-17, 20:28
Tyle lat minęło i nic się nie zmieniło... :krejzi: