18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warstwy społeczeństwa informacyjnego

go...........et • 2013-11-30, 11:32
Sama prawda.

McMenel

2013-11-30, 11:36
Hehehe dokładnie teraz tylko czekać na frustrowanych dzieciaczków którzy czekają aż rodzice im zakupią pod choinkę konsolę....

bania88

2013-11-30, 13:16
Piwo!
I niech sie zacznie


Dupa_Zza_Krzaka

2013-11-30, 13:37
Sama prawda, owszem. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że konsola jest do GRANIA. PC jest wielofunkcyjne, gdybym miał wybierać, to wybrałbym komputer, po prostu więcej możliwości.
Tylko Granie na konsoli > granie na pc.

N527

2013-11-30, 13:41
TRolling, wyznawcy jabłka nad uzytkownikami konsol. W dupach sie poprzewracało. Hipsterstwo wyżej od Gejmerów

de_ent

2013-11-30, 13:49
Kurde znowu te hejty blaszakowców na konsolarzy i na odwrót. Pamiętam czasy kiedy atarowcy i comodorowcy się hejtowali... Sprzet się zmienia ale ludzie ni cholery

op...........ve

2013-11-30, 13:52


king is only one

po co spinać dupę ? Ja mam xboxa 360 pogram raz na pół roku w coś o ile uda mi się przyoszczędzić i kupić jakąś gierkę i nie mam problemów bo ogólnie w gierki nie gram, za stary może jestem na to. Tego typu tematy tylko ukazują kto tu jest dzieckiem któremu starzy kupili konsolę pod choinkę i spina zwieracze na sadolu :-P
Xbox ps czy pc czy to jest ważne ? Normalny człowiek ma wyj***ne na czym pogrywa o ile w ogóle w coś pogrywa...

Nameless

2013-11-30, 13:58
@N527 + kilka innych cipek wyżej
Ładnym cebulakiem jesteś, skoro wszystkich użytkowników sprzętu Apple uważasz za hipsterów ;) No fakt, jak ktoś na komputerze włącza tylko przeglądarkę internetową, to nie ma większej różnicy. Chociaż nawet na tym polu obsługa Mac OS X (w połączeniu z odpowiednim hardware - np. gładzikiem Apple) powala Windowsa - taka prawda.
Czekam na ból dupy reszty matołów, którzy mają podejście typu "nie i ch*j", a nawet nie wiedzą o czym mówią. Ba, nawet nie mieli okazji popracować i porównać.

Eth

2013-11-30, 14:03


To tyle :)

EvulMastah

2013-11-30, 14:05
Jak ktoś nie radzi sobie z samodzielną konfiguracją sprzętu - proszę bardzo, nie dziwię się, że Apple jest tak popularne u wielce rozgarniętych hamerykanów.

A ja nigdy nie zrozumiem czemu na konsolach gra się lepiej. W dzisiejszych czasach HDMI w każdym lapopie, Geforce'ów GTX mini (czyli do laptopów) czy możliwości obsługi dowolnego pada pod PC zwyczajnie nie widzę powodu, żeby kupować konsole, no chyba, że weźmiemy pod uwagę ch*jowe lobby Sony i Microsoftu, które wydaje gry na konsole pół roku wcześniej niż na PC.

Co z resztą wynika z tego, że ludzie kupują tę propagandę, którą im te firmy sprzedają.

mare30ks

2013-11-30, 14:07
TempT napisał/a:

Tylko Granie na konsoli > granie na pc.


chyba w fife albo jakies pro skate costam :)

mimo kilku prob dalej nie wyobrazam sobie normalnego grania w strzelanki z celowaniem przy pomocy pada :) to sie po prostu do tego nie nadaje :)


makabrax

2013-11-30, 14:07
@nameless
używałem appla, myszka miała tylko jeden przycisk i brak scrolla... dziękuję dowidzenia

a konsole... często brak full HD, 30fps + przycinki oraz grafika taka sobie... super opcja k***o...