18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warlubie - szkolny bus na torach...

Halman • 2022-02-04, 15:17

kierowca nie oddycha... więcej info

Jarokwakin

2022-02-04, 15:28
On tam stał na tym przejeździe z pół minuty, powinien gaz do dechy i rozj***ć ten szlaban.

Kriski

2022-02-04, 15:34
Trochę późno ale złe geny zostały wyeliminowane.

beeveer

2022-02-04, 15:57
szczerze mówiąc jakoś nie żal mi tego kierowcy, dobrze że idiota nikogo przy okazji nie zabił. co za skończonym debilem trzeba być, żeby martiąc się o niezarysowanie autobusu i wyłama nie rogatki, rozpieprzyć finalnie cały autobus, kawałek lokomotywy i oddać życie.

radek225

2022-02-04, 16:16
Patrzę i nie dowierzam - myślałem, że autobus się zepsuł, albo że zawisł. Nie k***a, j***ny debil nie potrafił staranować szlabanu..... Oba szlabany otoczyło pole siłowe i gościa uwięziło. Kiedyś przez pomyłkę rozj***łem ciężarówką wielki, metalowy szlaban. Dla takiego auta szlaban jest jak z plasteliny, a te kolejowe nie wyłamują się, jak ten ze zdjęć, tylko wypadają. No, ale porysowałby się autobus i by było po premii. Zdjęcia z mojego zdarzenia widać poniżej. Szlaban jest po wstępnym prostowaniu, oraz widać "uszkodzenia" na ciężarówce. No, ale mamy już 100% pewność, że kierowca debil drugi raz tego samego błędu nie popełni ;)




ququa

2022-02-04, 16:34
radek225 napisał/a:

Patrzę i nie dowierzam - myślałem, że autobus się zepsuł, albo że zawisł. Nie k***a, j***ny debil nie potrafił staranować szlabanu..... Oba szlabany otoczyło pole siłowe i gościa uwięziło. Kiedyś przez pomyłkę rozj***łem ciężarówką wielki, metalowy szlaban. Dla takiego auta szlaban jest jak z plasteliny, a te kolejowe nie wyłamują się, jak ten ze zdjęć, tylko wypadają. No, ale porysowałby się autobus i by było po premii. Zdjęcia z mojego zdarzenia widać poniżej. Szlaban jest po wstępnym prostowaniu, oraz widać "uszkodzenia" na ciężarówce. No, ale mamy już 100% pewność, że kierowca debil drugi raz tego samego błędu nie popełni





Teraz cie tu zlinczują za bycie kierowcą zawodowym :D




radek225

2022-02-04, 16:49
ququa napisał/a:

Teraz cie tu zlinczują za bycie kierowcą zawodowym



Szczanie w butelki, mycie się raz na tydzień i inne tego typu rzeczy mnie nie ruszają. A, jeszcze było r*chanie się z kolegą obok, mimo, że nie jeżdżę w podwójnej obsadzie. Pieski szczekają, a karawana i mój TIR jedzie dalej ;) . Praca jak każda inna :) . Dużo bardziej czysta i godna praca niż jakiś budowlaniec, koleś w ubojni, czy rozbiór mięsa. O proktologach, pracownikach służby zdrowia babrających się w szczynach, gównie czy z menelami nie wspominając. Otwieram naczepę, podjeżdżam pod rampę, zabieram papiery i jadę na rozładunek, gdzie otwieram naczepę, podjeżdżam pod rampę i daję CMR do podbicia. A tak poza tym to:



Kris891

2022-02-04, 17:38
Kierowca autobusu miał 71 lat więc to chyba wiele wyjaśnia jeśli chodzi o myślenie.....

dejwid092

2022-02-04, 17:41
radek225 napisał/a:

Szczanie w butelki, mycie się raz na tydzień i inne tego typu rzeczy mnie nie ruszają. A, jeszcze było r*chanie się z kolegą obok, mimo, że nie jeżdżę w podwójnej obsadzie. Pieski szczekają, a karawana i mój TIR jedzie dalej . Praca jak każda inna . Dużo bardziej czysta i godna praca niż jakiś budowlaniec, koleś w ubojni, czy rozbiór mięsa. O proktologach, pracownikach służby zdrowia babrających się w szczynach, gównie czy z menelami nie wspominając. Otwieram naczepę, podjeżdżam pod rampę, zabieram papiery i jadę na rozładunek, gdzie otwieram naczepę, podjeżdżam pod rampę i daję CMR do podbicia. A tak poza tym to:



Czyli można wywnioskować z twojej wypowiedzi że jesteś gejem brudasem.. no to chyba nie jest taka czysta

:!:

Halman

2022-02-04, 17:56
własnie wymysliłem dowcip;
- czym się różni kierowca autobusu od kierowcy TIRa?
- ten drugi nie musi się kąpać...

radek225

2022-02-04, 18:24
dejwid092 napisał/a:

Czyli można wywnioskować z twojej wypowiedzi że jesteś gejem brudasem.. no to chyba nie jest taka czysta



Mówię tylko, jakie wyzwiska leciały pod moim adresem, że jeżdżę ciężarowym. A to, że Ty tak lubisz jeździć? Ja Ci tam w szoferkę nie zaglądam :-/ .

Halman napisał/a:

własnie wymysliłem dowcip;
- czym się różni kierowca autobusu od kierowcy TIRa?
- ten drugi nie musi się kąpać...



Wymyśliłem coś lepszego.
- Czym się różni Halman w kuszetce od wagonu żydów?
- Wagonu żydów nie rozładujesz widłami. :hitler:

dejwid092

2022-02-04, 18:43
radek225 napisał/a:

Mówię tylko, jakie wyzwiska leciały pod moim adresem, że jeżdżę ciężarowym. A to, że Ty tak lubisz jeździć? Ja Ci tam w szoferkę nie zaglądam



A jednak zabolało czyli sama prawda

:lol:

radek225

2022-02-04, 18:51
dejwid092 napisał/a:

A jednak zabolało czyli sama prawda



Nie zabolały, tylko śmieszyły, bo piszą to osoby, które ciężarówkę mijają tylko na autostradzie, albo drodze ekspresowej. Normalna osoba, jak ja ma w dupie stereotypy na temat swojej pracy. Jak ktoś chce szczać w butelkę, niech szcza w butelkę. Ja zatrzymuję się na MOPie, czy na stacji i tam sikam jak człowiek, nie jak zwierzę.

shoe5maker

2022-02-04, 18:52
radek225 napisał/a:

Szczanie w butelki, mycie się raz na tydzień i inne tego typu rzeczy mnie nie ruszają. A, jeszcze było r*chanie się z kolegą obok, mimo, że nie jeżdżę w podwójnej obsadzie. Pieski szczekają, a karawana i mój TIR jedzie dalej ;) . Praca jak każda inna :) . Dużo bardziej czysta i godna praca niż jakiś budowlaniec, koleś w ubojni, czy rozbiór mięsa. O proktologach, pracownikach służby zdrowia babrających się w szczynach, gównie czy z menelami nie wspominając. Otwieram naczepę, podjeżdżam pod rampę, zabieram papiery i jadę na rozładunek, gdzie otwieram naczepę, podjeżdżam pod rampę i daję CMR do podbicia. A tak poza tym to:



To lepiej powiedz ile kilometrów wyprzedzasz na autostradzie:)

dejwid092

2022-02-04, 19:05
radek225 napisał/a:

Nie zabolały, tylko śmieszyły, bo piszą to osoby, które ciężarówkę mijają tylko na autostradzie, albo drodze ekspresowej. Normalna osoba, jak ja ma w dupie stereotypy na temat swojej pracy. Jak ktoś chce szczać w butelkę, niech szcza w butelkę. Ja zatrzymuję się na MOPie, czy na stacji i tam sikam jak człowiek, nie jak zwierzę.



Radziu ja nie mam nic do kierowców ciężarówek każdy wykonuje swoją pracę. Mijając was na drodze wiadomo kilka kurew poleci ale tylko i wyłącznie dlatego że jak już ustawicie ten tempomat to już tak jedziecie a później wyprzedzanie trwa 15 minut bo nikt nie naciśnie lekko hamulca żeby odpuścić bo mi się nie chce i ma wyj***ne