18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wangan Street Racing

Voooda • 2013-06-08, 19:46



Dziwicie się, czemu tam jest brak policji ? Policja tam jest tylko nie gonią tych, którzy jadą powyżej 200 km/h bo nie ma sensu. Ludzie się już do nich przyzwyczaili i nic z nimi nie robią bo nie da się ich powstrzymać i co każdą noc są tam urządzane małe wyścigi. Istny raj. Setki kilometrów prostej drogi ... cud.




P.S: Wie może przy okazji co to za muzyczka leci w tle ? :P

XtravaganZa

2013-06-08, 22:16
To musi być jakiś bardzo undergroundowy utwór, bo TrackID na Xperii i Tunatic nic nie znalazły :/

Shatter

2013-06-08, 23:05
Voooda napisał/a:

Ludzie się już do nich przyzwyczaili i nic z nimi nie robią bo nie da się ich powstrzymać i co każdą noc są tam urządzane małe wyścigi.



Voooda

2013-06-09, 00:10
Shatter napisał/a:


Obrazek



Owszem są kolczatki, ale ich jakoś nie stosują. Ścigają się tylko w nocy gdzie nikt nie jeździ, więc tylko igrają z swoim życiem. Kumpel był 2 miesiące w Japonii i pokazywał mi co tam się dzieję na ekspresówkach. Policja nic z tym nie robi. Kompletnie nic.

Jogurcik

2013-06-09, 01:10
Chyba poniżej 200 km/h? :P Tak mi się zdaje.

hujoczita

2013-06-09, 01:27
Wystarczy jeden TIR z zepsutymi światłami z tyłu i GAME OVER

Czary

2013-06-09, 02:20
Tak mi się skojarzyło. ;)


trujchuj

2013-06-09, 15:15
Cytat:

Setki kilometrów prostej drogi ... cud.



Lemon19

2013-06-09, 15:53
Nie wiem, może się nie znam. Ale jedno mnie zaciekawiło. Chodzi mi o ten fragment Tokio Drft (w sumie sam o tym pomyślałem w nawiązaniu do tego tematu). Gdy Sean przyspiesza widoczny jest licznik Mazdy, który jest wyskalowany do 180 km/h bodajże. Więc samochody do driftu są tak 'wolne'? Więc po co mu podtlenek? Na początku myślałem, że to mph, ale na suszarce było wyraźnie 197 km/h.

Donkapi

2013-06-09, 16:00
Gdyby ktoś znalazł nazwę tego kawałku proszę o PW.
I Piwko za świetny materiał.

mare30ks

2013-06-09, 16:10
emocji za duzo to tu nie ma



Fi$hu

2013-06-09, 16:11
Lemon19 napisał/a:

Nie wiem, może się nie znam. Ale jedno mnie zaciekawiło. Chodzi mi o ten fragment Tokio Drft (w sumie sam o tym pomyślałem w nawiązaniu do tego tematu). Gdy Sean przyspiesza widoczny jest licznik Mazdy, który jest wyskalowany do 180 km/h bodajże. Więc samochody do driftu są tak 'wolne'? Więc po co mu podtlenek? Na początku myślałem, że to mph, ale na suszarce było wyraźnie 197 km/h.



Rząd wprowadził takie ograniczenie, ale te samochody tak czy siak na 3 biegu już zamykają ten licznik. W autach sprowadzonych do europy masz już w większości liczniki przeskalowane na 300km/h.

memek89

2013-06-09, 16:14
Wracasz sobie skądś tam z rodzinka do domciu, nocą wiadomo mniejszy ruch i lepiej się jedzie, chcesz zmienić pas, bo jednym jedzie TIR i wlec się z nim nie ma sensu, patrzysz w lusterka, światła są jakieś ale daleko, no to hyc zmieniasz pas i jakimś przypadkiem albo za słabo przesuwasz kierunkowskaz, albo nie wiesz, że ci się żarówka przepaliła i nagle czujesz srogie jebnięcie w tył. Gdzie polecisz nie wiesz, ale z jednej strony TIR a z drugiej barierki i za nimi inne samochody jadące w przeciwnym kierunku i nie ma i Ciebie i Twojej rodzinki. Pomijam gościa w szybkim aucie, dzięki któremu to wszystko się stało. Jak chcą się pościgać to na tory!!

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-09, 16:23
memek89 napisał/a:

Wracasz sobie skądś tam z rodzinka do domciu, nocą wiadomo mniejszy ruch i lepiej się jedzie, chcesz zmienić pas, bo jednym jedzie TIR i wlec się z nim nie ma sensu, patrzysz w lusterka, światła są jakieś ale daleko, no to hyc zmieniasz pas i jakimś przypadkiem albo za słabo przesuwasz kierunkowskaz, albo nie wiesz, że ci się żarówka przepaliła i nagle czujesz srogie jebnięcie w tył. Gdzie polecisz nie wiesz, ale z jednej strony TIR a z drugiej barierki i za nimi inne samochody jadące w przeciwnym kierunku i nie ma i Ciebie i Twojej rodzinki. Pomijam gościa w szybkim aucie, dzięki któremu to wszystko się stało. Jak chcą się pościgać to na tory!!




pie**olisz jak potłuczony.
Równie dobrze można podać identyczny przykład ale z "autobahn":
Jedziesz sobie spokojnie środkowym pasem jakieś 170 km/h widzisz przed tobą wlekącego się starszego pana w Mercedesie 160 km/h no to hyc lewy kierunek, zmiana pasa i czujesz srogie pie**olnięcie w tył bo pan w Veyronie jechał sobie 370 km/h :D
I nic jużnie ma nawet głodu i zimna. No chyba że zimna stołu do sekcji :D

EudezetReprezent napisał/a:

gdzie to sie dzieje ?



W Japonii