18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wangan Street Racing

Voooda • 2013-06-08, 19:46



Dziwicie się, czemu tam jest brak policji ? Policja tam jest tylko nie gonią tych, którzy jadą powyżej 200 km/h bo nie ma sensu. Ludzie się już do nich przyzwyczaili i nic z nimi nie robią bo nie da się ich powstrzymać i co każdą noc są tam urządzane małe wyścigi. Istny raj. Setki kilometrów prostej drogi ... cud.




P.S: Wie może przy okazji co to za muzyczka leci w tle ? :P

hayabusa

2013-06-09, 16:30
W Japonii każdy samochód ma blokade na ECU, nie może przekroczyć 180km/h, dlatego każde liczniki jdm są wyskalowane do tej wartości ( np. GTR na podstawie gps wykrywa, że jest w Japonii i włącza ograniczenie). Oczywiście wystarcza zmiana oprogramowania i już nie ma żadnego ograniczenia. A co do cytatu z filmu "dokumentalnego" szybcy i wściekli to oczywiście jest bujda, bo policja żadnych ograniczeń nie ma i wystarczy obejrzeć kilka filmów o streetracingu w Japonii żeby wiedzieć ze problem z policją występuje.

memek89

2013-06-09, 16:46
SZAJBAAA napisał/a:




pie**olisz jak potłuczony.
Równie dobrze można podać identyczny przykład ale z "autobahn":
Jedziesz sobie spokojnie środkowym pasem jakieś 170 km/h widzisz przed tobą wlekącego się starszego pana w Mercedesie 160 km/h no to hyc lewy kierunek, zmiana pasa i czujesz srogie pie**olnięcie w tył bo pan w Veyronie jechał sobie 370 km/h :D
I nic jużnie ma nawet głodu i zimna. No chyba że zimna stołu do sekcji :D



W Japonii



Dlatego na takie prędkości to na tory. Co z tego, że na niemieckich autobahnach można lecieć ile fabryka dała, do tego trzeba używać mózgu!

Pajoresko

2013-06-09, 16:48
coś mi się wydaje, że japończycy już są nauczeni, że skrajnie prawego pasa się w nocy nie używa :]

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-09, 17:03
memek89 napisał/a:



Dlatego na takie prędkości to na tory. Co z tego, że na niemieckich autobahnach można lecieć ile fabryka dała, do tego trzeba używać mózgu!



Nie zgadzam się.
Wypadki były są i będą!
A przez takich jak ty j***na unia jewropejska co chwile wprowadza kolejne poj***ne nakazy/normy i inne ch*je muje.
Najlepiej ogranicznik prędkości do 15 km/h i białego z czerwoną chorągiewką z przodu.

feranos

2013-06-09, 17:42
Przepraszam bardzo, ale wydaje mi się, że autor jest debilem. Wiem, że to niezbyt miłe, ale takie jest moje zdanie.

Nie ma kraju na świecie, gdzie nie ścigaliby kogoś za przestępstwo, dlatego że popełnia je za bardzo. To jakby nie ścigali morderców, którzy zabili powyżej 10 osób. Tekst jest z Tokio Drift i wątpię, żeby miał cokolwiek wspólnego z realizmem.

Są kolczatki, są helikoptery, ktoś gdzieś musi parkować, tankować etc. Może po prostu nie ścigają ich po to, żeby zrobić im potem wjazd na chate, skasować samochód i zabrać prawko na 20 lat, oskarżyć o narażenie innych na utratę życia i wsadzić na 10 lat do pierdla. Może tak tam prawo działa, jednak wątpię, żeby można było jeździć od 200 wzwyż bezkarnie. Nie ma takiego kraju, chyba że w Somalii czy u innych kebabów. (nie mówię o niemieckich autostradach)

Spartan78 Kce

2013-06-09, 17:55
Znaczy że wiedzą cos na temat Street Racing..?


No to ja wiem wiecej :lubieplacki:

nitrox89

2013-06-09, 18:45
Naogladajo sie Wangan Midnight i Intial D, a potem Osake robio z ronda pod Carrefourem!

Luis

2013-06-09, 21:42
utwór nazywa sie: zaczęłam chrapać, a droga kijowa: łatwo zaj***ć w coś. bardzo wąska.

wkurzonymenXP

2013-06-10, 01:22
Muzyka jest zapętlona; po kilku sekundach od początku w koło tylko "kilka taktów" podejrzewam że to jest kawałek z jakiegoś soundtruck'a w w filmie .

Falken

2013-06-10, 16:30
Ja wyczytałem tylko, że to jakiś urywek soundtracka z "Maximum Tune"

memek89

2013-06-11, 21:43
SZAJBAAA napisał/a:



Nie zgadzam się.
Wypadki były są i będą!
A przez takich jak ty j***na unia jewropejska co chwile wprowadza kolejne poj***ne nakazy/normy i inne ch*je muje.
Najlepiej ogranicznik prędkości do 15 km/h i białego z czerwoną chorągiewką z przodu.



Przez takich jak ja? To nie ja zapie**alam 200 i wiecej na krajówkach czy innych drogach. Nie jestem za tym zeby po mieście jeździc 20, ale 100 i wiecej tym bardziej. Domyslam sie ze nie zgadzasz sie tez do faktu, że trzeba używac głowy prowadzac auto... bo lepiej po miescie gnac 100, ronda pokonywac na recznym, a poza miastem gnac ile wlezie? a wypadki owszem beda, nawet jak masz umiejetnosci Hołowczyca i Kubicy za razem, to nie znaczy ze mozesz sobie jezdzic jak chcesz, bo inni nie musza (i zwykle nie maja) umiec tak dskonale prowadzic, przez co ich reakcja na nowa sytuacje na drodze moze byc nieprzewidywalna i z reguły jest...

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 22:50
memek89 napisał/a:



Przez takich jak ja? To nie ja zapie**alam 200 i wiecej na krajówkach czy innych drogach. Nie jestem za tym zeby po mieście jeździc 20, ale 100 i wiecej tym bardziej. Domyslam sie ze nie zgadzasz sie tez do faktu, że trzeba używac głowy prowadzac auto... bo lepiej po miescie gnac 100, ronda pokonywac na recznym, a poza miastem gnac ile wlezie? a wypadki owszem beda, nawet jak masz umiejetnosci Hołowczyca i Kubicy za razem, to nie znaczy ze mozesz sobie jezdzic jak chcesz, bo inni nie musza (i zwykle nie maja) umiec tak dskonale prowadzic, przez co ich reakcja na nowa sytuacje na drodze moze byc nieprzewidywalna i z reguły jest...



O czym Ty pie**olisz?! :wtf:
Do ilu jest ograniczenie prędkości w mieście?
W ogóle co to za k***a głodne kawałki?!

"ronda pokonywac na recznym" :facepalm:

Każdy ma swój rozum i żadne przepisy tego nie zmienią!

Jakoś nie słychać aby co godzinę jakiś debil jadąc 150 przez miasto sie rozpie**olił, owszem są tacy ale jak to mówią "naturalna selekcja".

Ale co ty tam możesz wiedzieć jako pasażer MPK.