18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wandalizm straszny

jacoob • 2020-01-02, 17:58
Nie mogę na to patrzeć! Łobuzy wstrętne!!!


kamilja

2020-01-02, 22:30
To walka z systemem wymagająca trochę odwagi i brawury. No i kasy na sprzęt. Ale krytykujące to pół mózgi tego nie rozumieją.

Siberian_Meat_Grinder

2020-01-02, 22:56
kamilja napisał/a:

To walka z systemem wymagająca trochę odwagi i brawury. No i kasy na sprzęt. Ale krytykujące to pół mózgi tego nie rozumieją.



walczą z "systemem", ale z socialu u lekarza za darmochę się leczą - to taka abstrakcja, jak punki pragnące anarchii i "j***nia systemu" i jednocześnie kupujące tanie bełty, gdzie 80% ceny to podatki i akcyza :D

Dr0mg

2020-01-02, 23:03
Dzisiaj napisał/a:


Pedaly "tagujacy" wszystko i wszedzie - kara jak wyzej + lamanie kolem oraz przymusowe ogladanie befefisu martuniuka przez kilka miesiecy.



tyle że łamanie kołem to tortura, polegająca na khm khm połamaniu wszystkich kości, dłoni, ramion, przedramion, żeber, kręgosłupa ,miednicy, kości udowej, piszczeli, stup jakimś młotem następnie delikwenta wrzuca się na słup zwieńczony kołem z wozu drabiniastego ala bocianie gniazdo na wiejskim słupie i zostawia się go tam aż zdechnie. więc z płacenia nici. poza tym zgadzam się w 100%

pankruk

2020-01-02, 23:05
kamilja napisał/a:

To walka z systemem wymagająca trochę odwagi i brawury. No i kasy na sprzęt. Ale krytykujące to pół mózgi tego nie rozumieją.



ch*j, a nie walka. Walczyć z systemem trzeba mózgiem - być super specjalistą z dziedziny prawa podatkowego, ekonomii ewentualnie prawa handlowego czy finansów i posiadając wiedzę oraz odpowiednie wzorce można zacząć przekonywać ludzi do pójścia tą, a nie inną drogą. Wtedy można to nazywać walką, a nie wyjdzie jeden z drugim ze skłotu oblepiony muchami i wszami, namaluje jakieś gówno na pociągu czy elewacji budynku i wielka mi k***a walka z systemem. Czego niby ludzie nie rozumieją? Tej popie**olonej logiki domorosłych anarchistów z fryzurą kucyka pony?

GuStaff22

2020-01-03, 03:32
Nie Kumacie zajawki.
Gdyby nie nielaglne wrzutki to nibylbym bym kim jestem. Jako dzieciakowi otworzyło mi to oczy na wszelką sztuke.
1up to ekipa, która była chyba w każdym miejscu jakim się da.

Zrozumcie zajawke, adrenalina połączona z podróżowaniem i ekipą.
Jako grupa chcą być rozpoznawalni a każdy z osobna tworzy bardziej skomplikowane rzeczy.
Co trudniejszego mieli zrobić niby w 5minut.

Za każde błędy lamalibyscie innym ręce ale nie za własne.
:roll:

bartone_71

2020-01-03, 04:27
Łap piwko 1up respect j***ć* hejt

Nellum

2020-01-03, 05:04
zrobili uciekli pro :D

bigsexy

2020-01-03, 10:03
Dzisiaj napisał/a:

pozwole sobie strescic zbedne komentarze :
Piekne graffiti na scianie jakies starej, opuszczonej kamienicy czy innego wstretnego obiektu - ok. Graffiti na sklepie czy cos w formie reklamy - na prosbe wlasciciela ok.
Wszystkie napisy "jebac policje" "sosnowiez zada dostepu do morza" zrobione przez gnojow - kara polamania paluszkow oraz wysprajowac im mordy tymi farbami a rodzice obciazeni kosztem usuwania tego syfu. Jesli rodzice nie placa - gnojek spedza kazdy weekend na usuwaniu syfu.
Pedaly "tagujacy" wszystko i wszedzie - kara jak wyzej + lamanie kolem oraz przymusowe ogladanie befefisu martuniuka przez kilka miesiecy.



A mi się zdaje że jesteś p*zda i z tego powodu otaguje Ci lepiankę :D

Wiewór

2020-01-03, 12:43
Jak ktoś uważa że to gówno co nasmarowali to sztuka to ma IQ orangutana.

Tekos

2020-01-03, 13:28
Lepsze to, niż sztuka współczesna. To na pewno.

qwerq221

2020-01-03, 17:24
Jakby napisali j***ć muslimów albo pedały są obrzydliwe to co innego a tak to niech sp***alają zjeby

T0B1

2020-01-03, 18:51
Tekos napisał/a:

Lepsze to, niż sztuka współczesna. To na pewno.



Sztuka współczesna, czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

kamilja napisał/a:

To walka z systemem wymagająca trochę odwagi i brawury. No i kasy na sprzęt. Ale krytykujące to pół mózgi tego nie rozumieją.



Racja, walka z systemem wymaga odwagi i brawury - ale mózg też by się przydał. Nie wiem czy ich celem jest walka o środowisko, czy może widzą problem w biedzie dookoła, a może chodzi o coraz większą inwigilacją i kontrolę lub jeszcze coś innego. Tak czy inaczej takim sprayowaniem na pewno nie rozwiązują problemu, raczej go tylko pogłębiają, bo ktoś to potem musi umyć, czyli użyje chemikaliów które potem trafią do ścieków, ktoś inny wpadnie na pomysł, że może trzeba więcej kamer założyć bo to poprawia bezpieczeństwo (lol)... Serio, jak im się życie w Niemczech nie podoba to niech wyemigrują w jakieś bardziej egzotyczne miejsce, dzisiejszy świat stoi otworem na przeprowadzki - do tego trzeba mieć jaja.

Juzwa

2020-01-03, 21:04
GuStaff22 napisał/a:

1up to ekipa, która była chyba w każdym miejscu jakim się da.



No, u mnie w piwnicy nie byli.

KostuchaCięWyrucha

2020-01-04, 22:56
Dzisiaj napisał/a:

Pedaly "tagujacy" wszystko i wszedzie - kara jak wyzej + lamanie kolem oraz przymusowe ogladanie befefisu martuniuka przez kilka miesiecy.


Z tym martyniukiem to już przesada. Może jakaś łagodniejsza kara? Np. śmierć.