18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wandalizm straszny

jacoob • 2020-01-02, 17:58
Nie mogę na to patrzeć! Łobuzy wstrętne!!!


xX...........Xx

2020-01-02, 19:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Osobiście wydałbym rozkaz strzelania...


Popieram
przez takich zjebów ktoś musi to potem posprzątać a że pociąg/tranwaj to publiczna domena są wydawane na to nasze pieniądze z podatków



a na zakapturzone ryje mam tylko jedną odpowiedz

Henboh

2020-01-02, 19:15
Po tagach (podpis markerem lub sprayem) najbardziej prostacka forma graffiti. parę czarnych kresek plus biały kontur, to co miedzy kreskami na srebrno, na zewnątrz na czerwono. Zero jakiegokolwiek stylu (przedszkolaki potrafią lepiej rysować) , byle się pochwalić, że w środku dnia się takie gówno nabazgrało. Wielki k***a wyczyn.

glesner1910

2020-01-02, 19:38
Dzisiaj napisał/a:

pozwole sobie strescic zbedne komentarze :
Piekne graffiti na scianie jakies starej, opuszczonej kamienicy czy innego wstretnego obiektu - ok. Graffiti na sklepie czy cos w formie reklamy - na prosbe wlasciciela ok.
Wszystkie napisy "jebac policje" "sosnowiez zada dostepu do morza" zrobione przez gnojow - kara polamania paluszkow oraz wysprajowac im mordy tymi farbami a rodzice obciazeni kosztem usuwania tego syfu. Jesli rodzice nie placa - gnojek spedza kazdy weekend na usuwaniu syfu.
Pedaly "tagujacy" wszystko i wszedzie - kara jak wyzej + lamanie kolem oraz przymusowe ogladanie befefisu martuniuka przez kilka miesiecy.



Z tym benefisem zenka się nie zgodzę. Pamiętajmy, że 60 % naszego społeczeństwa jest lewe i ma widoczne oznaki niedoj***nia rdzeniowo- mózgowego i lubią posłuchać tego krUla dysko.

luxpiotr

2020-01-02, 20:17
Tu widać różnicę w zachowaniu małpich imigrantów i Europejczyków. Ci pierwsi puściliby cały pociąg z dymem, zatłukli maszynistę ale daliby się złapać. Natomiast ci z filmiku widać, że mieli głowy na karku.

lysout

2020-01-02, 20:19
Gdzie wtedy było GESTAPO, ja się pytam???

siwybis

2020-01-02, 20:28
Dla mnie nie różnią się niczym od napływowych murzynów, podobny poziom poszanowania cudzej albo wspólnej własności. Strzelał bym w tył głowy, po kacapsku.

Pitok

2020-01-02, 20:35
Debile.... wystarczyłoby zrobić pociągi z amelinium i problem z graficiarzami rozwiązany.

Zygzaq

2020-01-02, 20:39
Ja osobiście bym dorwał debili, przywiązał do słupków w centrum miasta, rozebrał do gołego, postawił obok karton farb w sprayu i skarbonkę i każdy komu tacy graficiarze przeszkadzają za dobrowolną opłatę mógłby sobie ich popsikać sprayami do woli. Na koniec wpie**olić im koszta remontu/zmycia/pomalowania na nowo posprayowanych obiektów, później każdego odwiązać od słupka, wlepić po kopie w dupę i na waleta niech se idą gdzie tylko chcą.

To by ich oduczyło niszczenia cudzej własności. Jak se chcą malować to niech znajdą jakieś ruiny do wyburzenia czy popytają władze miasta czy mogą zrobić jakieś dekoracje w przejściach podziemnych czy gdzieś tam. Jak dobrze poszukać to można znaleźć imprezy dla graficiarzy czy ściany specjalnie dla nich zostawione.

Niech se tam malują a nie niszczą komuś ściany.

Chcielibyście żeby wam ktoś opie**olił sprayem elewację czy samochód?

Hrabia Drapula

2020-01-02, 20:56
ma ktoś do nich kontakt ? wezmę ich w wakacje jak będę malował mieszkanie, całe pie**olą mi w 2h

NataliaW

2020-01-02, 20:59
Dlaczego w Singapurze nie ma wandali?dlaczego ogólnie przestępczość jest znikoma? Bo za to jest kara chłosty, dużo bardziej oddzialywuje na psyche niż pobyt w tym sanatorium zwanym więzieniem, gdzie takie szmaciarze dorobią sobie parę dziarek i będą po wyjściu wiekszych kozakow zgrywać.
Chłosta na gola dupe

Juzwa

2020-01-02, 21:18
glesner1910 napisał/a:

Z tym benefisem zenka się nie zgodzę. Pamiętajmy, że 60 % naszego społeczeństwa jest lewe i ma widoczne oznaki niedoj***nia rdzeniowo- mózgowego i lubią posłuchać tego krUla dysko.



Ale nie non stop kilka miesięcy z rzędu. Tego nawet sam Martyniuk by nie wytrzymał.

sirapacz

2020-01-02, 21:35
@nataliaw - popieram!
Tylko pedały biegają z puszkami malując po czyimś mieniu.

OpenStreetMaps

2020-01-02, 22:03

superafgan87

2020-01-02, 22:27
Bravoooo.... Umieją się podpisać i tylko pięciu ich do tego trzeba było.
To tak trochę jak: "Franek tu był" napisane w kiblu tylko na większą skalę.

saves

2020-01-02, 22:27
p*zdy swoich dziewczyn niech wymalują. j***ć prądem bez litości.