18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wałęsa o homosiach

Brutal90 • 2013-03-01, 22:22
Bardzo ciekawa gadka byłego prezydenta :-D

Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam wychodziła na ulice i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami ;-)


juvin

2013-03-02, 03:10
basket napisał/a:


ja się odnoszę do Wałęsy komentarza w sprawie pedałów więc i ty WYpie**alAJ ! ale dosłownie... nie w cudzysłowie



Ty pajacu skoro odnosisz sie do Walesy komentarza na temat pedalow, to na ch*j cytujesz czyjas wypowiedz?

Wiec skoncz pie**olic glupoty

NieWeszles

2013-03-02, 04:11
@ jantrzaskalski

Ale Ty k***a jesteś baranem..
Jak dla mnie może i nawet być Lolkiem, ale zrobił swoje.

Plecionkarz

2013-03-02, 04:21
Bolek chyba wypadł dawno z gry i nie zna najnowszych trendów politycznych. Jakby politykował dalej to koledzy komuchy wdrożyliby go w nową pedalską strategię i widzielibyśmy jak emanuje miłością do dewiantów. Jak widać ten reporter chodzi już jak w zegarku zresztą jak wszystkie telewizyjne k***y i kiedy ktoś powie jedno złe słowo o pedałach to nagle się ożywia. Pewnie mają premię od pochwalonego zboka.

Davidzior

2013-03-02, 08:17
Z Polskiego Rządu robi się coraz większy cyrk. Grodzka/ki ? Pedały ? Nawet klauny są. Bez jaj proszę. Od kiedy ludzi chorych umysłowo stawia się na czele narodu i pozwala im decydować o przyszłości kraju ? Sejm powinien być instytucją poważną z poważnymi ludźmi zasiadającymi na jego ławach. Idąc tokiem myślenia ludzi "tolerancyjnych", zróbmy jeszcze sektor pedofilów- ktoś gdzieś opublikował artykuł, że pedofilia to też rodzaj orientacji seksualnej i jest całkowicie w porządku...

Ciekawe czy to wszystko kiedyś wróci do normy.

Portnoy

2013-03-02, 11:20
Wałęsa nie ma dupy z mięsa on się po prostu wałęsa.

H88tman

2013-03-02, 11:43
Muzułmanie też nie tolerują pedałów, ale to nie znaczy, że muszę ich szanować

pi73rmaster

2013-03-02, 14:45
1 mądre zdanie wałęsy na tyle lat. Nie no, pozytywnie, ale nie ma czym się jarać.

SaSceD

2013-03-02, 14:59
A ja powiem tak : Dopóki taki poseł nie reprezentuje wartości swojej orientacji, dopóty nie obchodzi mnie to czy jest on homosiem, i niech sobie posłem będzie. Problem w tym, że dla mnie homoseksualizm jest czymś nienaturalnym, odbiegającym od zdrowiej normy i osoba na wysokim stanowisku, mająca wpływ na szersze grono ludzi nie powinna propagować takich wzorców.

torro

2013-03-02, 15:55
Ja nie mogę zrozumieć, czemu kołtunów tak rajcuje czyjaś orientacja seksualna? Mnie w ogóle nie interesuje z kim kto śpi i to, czy woli dziewczynki, czy chłopców. Pod warunkiem, że są pełnoletni. Zajmijcie się kołtuny własnym życiem zamiast zaglądać innym do łóżka.

sarkazm

2013-03-02, 16:36
jantrzaskalski napisał/a:

Dobrze mówi, ale to cały czas Bolek. Nie zapominajmy o tym bo jeszcze młodsze pokolenia zapamiętają go jako bohatera...



A ty co, pedał?

Zl...........ny

2013-03-02, 17:00
Robsajson napisał/a:


Tak ja wiem, że tą wodą przecierałeś sobie ryj.Masz teraz jakieś urojenia i widzisz ludzi wiszących na krzyżu, hemoglobinę...Taka sytuacja



O czym ty niedorozwoju pie**olisz? Czego żeś się naćpał?

Paulina2203

2013-03-02, 23:53
stracił moj szacunek do konca. on jest niby noblistą?

Aragon1988

2013-03-04, 00:03
jantrzaskalski napisał/a:

Dobrze mówi, ale to cały czas Bolek. Nie zapominajmy o tym bo jeszcze młodsze pokolenia zapamiętają go jako bohatera...



nie no k***a jebnę ze śmiechu jak taki dzieciak jak ty mówi o młodszym pokoleniu... k***a to ja LEDWO pamiętam te czasy a ty nie byłeś w tedy nawet plemnikiem. Ale ch*j.
Czy Wałęsa był bohaterem? IMO był i to chyba nie tylko wg mnie. A moda plucia na każdego kto zaistniał jest żałosna. Zaraz okaże się, że ostatni wielcy Polacy zginęli w powstaniu a reszta ludzi to sk***iele na usługach Moskwy/ Tel Awiwu/ Berlina/ Waszyngtonu i tylko grupa Prawdziwych Polaków dba o Ojczyznę. Szkoda, że większość z nich nie skończyła żadnych studiów a tym bardziej ch*ja wie o gospodarce.