18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wałęsa o homosiach

Brutal90 • 2013-03-01, 22:22
Bardzo ciekawa gadka byłego prezydenta :-D

Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam wychodziła na ulice i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami ;-)


TakaNoBaka

2013-03-01, 23:44
Później pojawiają się w j***nych TVNach, albo innych takich kawałki wypowiedzi wyrwane z kontekstu i wychodzi ze Bolek czy inny są homofobami itp. Pies j***ł co kto lubi w dupie mieć, ale wk***ia mnie, jak tacy "prowadzący" manipulują tak pytaniami aby odwrócić uwagę od sedna rozmowy i sprawdzić ja do poziomu pisowiec/gej/homofob/Smoleńsk/itp.

ellsworth

2013-03-01, 23:45
Blondyni, strzeżcie się! Jesteście w mniejszości i może się któregoś dnia okazać, że epatujecie jakichś durnych narwańców swoją 'żółcią', a wtedy biada wam!

Robajson

2013-03-01, 23:47
Wałąsa w końcu coś mądrego powiedział :D

mm...........al

2013-03-01, 23:49
Ja to mam wrażenie że ta homotolerancja to już jakaś moda się zrobiła. To już nie jest tak, że człowiek sobie myśli samodzielnie iż nie ma nic przeciwko homo, ale o tym się teraz tyle mówi w tv, wychwalaja i bronią homo jacys celebryci, dziennikarze itd że wstydzi się normalny człowiek przyznać że ma odmienne zdanie lub trochę bardziek konserwatywne, bo skończy się to tak, że to tego osobnika będą wytykać palcami.
p o j e b a l o

immikofreako

2013-03-01, 23:51
Brutal90 napisał/a:

Bardzo ciekawa gadka byłego prezydenta :-D

Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam wychodziła na ulice i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami ;-)


niestety na inteligentnego raczej nie wyglada, tworzy zdania jak kononowicz tempy ciul

Szalej

2013-03-02, 00:03
PIWO! za sam wstep!

Zl...........ny

2013-03-02, 00:15
Co jak co ale SBeckiej k***y nie będę słuchać, który za młodu oddawał urynę do chrzcielnicy...

n1troo

2013-03-02, 00:34
debil, czyli mniejszość nie ma demokracji hehe

artur_sz13

2013-03-02, 00:49
kaelem napisał/a:

Dać pedałom karabiny i do Afganistanu wysłać, w Polsce poprawi się demografia, w Afganistanie populacja kóz.



Czemu chcesz im dawać karabiny wysyłając do Afganistanu? :D Po co im życie utrudniać :D

at...........25

2013-03-02, 01:00
Wałęsa, oddaj moje 100 milionów!

Prezes17

2013-03-02, 01:04
Miałem okazję obejrzeć cały ten wywiad, bo akurat wszedłem do salonu jak matka oglądała. Dziennikarz cały czas broni pedałów, odniosłem wrażenie, że utożsamia się z nimi, gejostwo pie**olone. Po wypowiedzi Wałesy od razu wyskakuje nagłówek wyrwany z kontekstu "Wałęsa ostro o homoseksualistach" , "Wałęsa chce ich zamknąć za murem" k***a, nie mam okazji za często ogladać tv a tymabrdziej tvn i o tym, ze jest to żydowska, siejąca propagande telewizja słyszalem tylko, dzisiaj wystarczyło mi dosłownie 20 minut aby nabyć opinie na temat tej telewizji, zwykłe k***a gówno robiące sieczke z mózgu.

Raveloops

2013-03-02, 01:09
Dobrze mowi... teraz w TV cały czas pie**olą o tych pedałach, az sie rzygac chce...
Szczerze mowiąc, w ch*ju mam, ze oni sie grzeja w dupe, szoruja sobie zęby jezykiem na wzajem, pod warunkiem, ze nie robia tego na moich oczach... ale ki ch*j sie z tym tak obnoszą ?
Druga sprawa, to na ch*j im te związki partnerskie ? Okej, chcą, żeby ich partner, czyli drugi ciepły człowieczek mogl odziedziczyc po nich majatek, co dla mnie nie jest zadnym argumentem.... Istnieje cos takiego jak testament.
Muszą liczyc sie z tym, ze wielu ludzi ich nie zaakceptuje, bo z natury facet powinien "mieć" kobiete, a nie maszynke do dogłębnego czyszczenia odbytu. Pedalstwo sie szerzy i szerzyc sie bedzie, bo dajemy się zmanipulować ich smutnym pie**oleniem o braku tolerancji... :idzwch*j:

szczurass

2013-03-02, 01:12
jantrzaskalski napisał/a:

Dobrze mówi, ale to cały czas Bolek. Nie zapominajmy o tym bo jeszcze młodsze pokolenia zapamiętają go jako bohatera...


Ale zamknij morde, może i dostał się do władzy dzięki układom itp, ale gdyby nie on to byś ciągle dziś popie**alał z kartkami na stacje...
jak za jakiś wybuchnie strajk na władze zapoczątkowany w internecie to też ludzie będą j***ć ze trzeba go linczować bo miał moderatora na stronie nadanego przez kolege ?

wlodar03

2013-03-02, 01:53
nie chodzi o bolka, ale widzę że niektórych już przerobiła propaganda, jakich homosiów?! to się nazywa pedalstwo! nazywać rzeczy po imieniu nie umiecie!

Robajson

2013-03-02, 03:05
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Co jak co ale SBeckiej k***y nie będę słuchać, który za młodu oddawał urynę do chrzcielnicy...


Tak ja wiem, że tą wodą przecierałeś sobie ryj.Masz teraz jakieś urojenia i widzisz ludzi wiszących na krzyżu, hemoglobinę...Taka sytuacja