18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wałęsa, Kwasniewski i Duda

krzywycfx • 2015-12-14, 22:48
Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Andrzej Duda mieli wypadek. Trafili do nieba. Na złotym tronie siedzi Bóg i mówi:
– Powiedzcie mi coś o sobie. Jakie są wasze poglądy? Co myślicie o ludziach? Co jest dla nich najważniejsze? Co sprawia, że powinienem pozwolić wam tu zostać? Lechu, co myślisz?
– Myślę, że najważniejsza jest wolność i solidarność. Ludzie muszą być z jednej strony wolni, żeby móc o sobie decydować, z drugiej strony solidarni, żeby nie zatracić wspólnoty i człowieczeństwa.
– Bardzo mądre słowa. Pozwalam ci zostać u mojego boku. A ty, Aleksandrze, co powiesz?
– Myślę, że najważniejsza jest demokracja i szacunek. Demokracja pozwala społeczeństwu sprawować władzę i podejmować decyzje, wzajemny szacunek sprawia natomiast, że nawet poglądy mniejszości nie są w społeczeństwie dyskryminowane.
– Tak, to bardzo ważne. Tobie również pozwalam zostać u mojego boku. A ty, Andrzeju, co myślisz?

– Myślę, że siedzisz na Jarka miejscu.

AaronSzechter

2015-12-14, 23:00
że wałęsa i kwach mieli wypadek uwierzę zwłaszcza jak kwach prowadził a wałęsa dostał mapę drogi

i.m.p.

2015-12-14, 23:00
Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić. A Kwachu jako piewca demokracji, i TW Bolek jako orędownik wolności i solidarności to jakiś wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie.

Dzisiaj

2015-12-14, 23:02
slabiutkie... nie dosc ,ze glupie to autor jeszcze debil :D

saves

2015-12-14, 23:04
Był z nimi jeszcze Bronek. Ale Bóg stał, bo mu ktoś tron zaj***ł.

Cyrk

2015-12-14, 23:18
Bolek i "Ludzie muszą być z jednej strony wolni, żeby móc o sobie decydować"? Ten sam typ, który przehandlował Polskę? A Olek to by odpowiedział, że najważniejsza jest wódka, a jak nie ma to chociaż piwo byle mocne.

krzywycfx

2015-12-14, 23:19
Dzisiaj napisał/a:

slabiutkie... nie dosc ,ze glupie to autor jeszcze debil :D



To prawda PiS-owski pachołku ,że płaca Ci tylko 0,001 gr za każdy trollowy post...???

remi1982

2015-12-14, 23:20
saves napisał/a:

Był z nimi jeszcze Bronek. Ale Bóg stał, bo mu ktoś tron zaj***ł.



Raczej ktoś mu tron buciorami uj***ł :mrgreen:

Cyrk

2015-12-15, 00:16
krzywycfx napisał/a:



To prawda PiS-owski pachołku ,że płaca Ci tylko 0,001 gr za każdy trollowy post...???

Tak k***a PiS płaci za komentarze na sadolu. :homer:

czarnykun

2015-12-15, 01:50
Ja pie**ole a Ci znowu będą tu obrady odpie**alać... ja tam się uśmiałem.

krzywycfx

2015-12-15, 02:04
Cyrk napisał/a:

Tak k***a PiS płaci za komentarze na sadolu. :homer:



Nawet na Fan page "Pani domu" i "Magdy Gessler" ale pewnie po skończonym gimnazjum i po pieszej pracy w Biedronce cały czas wyjadę ci się ,że oszustwo na 45gr na pasztecie w biedrze to był szczyt wyrafowania i przebiegłości..

Ri...........to

2015-12-15, 06:28
i.m.p. napisał/a:

Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić. A Kwachu jako piewca demokracji, i TW Bolek jako orędownik wolności i solidarności to jakiś wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie.




Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić...no jeśli prezydent ma pełnić funkcję pachołka Prezesa to rzeczywiście nie ma

Sfidt

2015-12-15, 07:15
Ricalito napisał/a:




Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić...no jeśli prezydent ma pełnić funkcję pachołka Prezesa to rzeczywiście nie ma



Do tego mąż żydówy dzielnie podtrzymuje tradycje poprzedników, a w szczególności tego małego z Wawelu - organizuje obchody chanuki w Pałacu Prezydenckim i wypowiada się negatywnie o nacjonalizmie z marszu przyrównując go do szowinizmu i ksenofobii.
Zamiana flag unijnych na polskie tylko po to żeby zaraz wisiały tam flagi USA czy Izraela to ch*j nie interes...

madufo

2015-12-15, 09:28
Tam powinien być na końcu Petru - on jest k***a wszędzie.

pylaochos

2015-12-15, 10:36
Pro po/swetrowe k***y chcą w Polsce zrobić majdan. Jak będziecie brać marne grosze za te posty to spojrzcie co sie dizeje na zachodzie ukrainy ;)