18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wałęsa, Kwasniewski i Duda

krzywycfx • 2015-12-14, 22:48
Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Andrzej Duda mieli wypadek. Trafili do nieba. Na złotym tronie siedzi Bóg i mówi:
– Powiedzcie mi coś o sobie. Jakie są wasze poglądy? Co myślicie o ludziach? Co jest dla nich najważniejsze? Co sprawia, że powinienem pozwolić wam tu zostać? Lechu, co myślisz?
– Myślę, że najważniejsza jest wolność i solidarność. Ludzie muszą być z jednej strony wolni, żeby móc o sobie decydować, z drugiej strony solidarni, żeby nie zatracić wspólnoty i człowieczeństwa.
– Bardzo mądre słowa. Pozwalam ci zostać u mojego boku. A ty, Aleksandrze, co powiesz?
– Myślę, że najważniejsza jest demokracja i szacunek. Demokracja pozwala społeczeństwu sprawować władzę i podejmować decyzje, wzajemny szacunek sprawia natomiast, że nawet poglądy mniejszości nie są w społeczeństwie dyskryminowane.
– Tak, to bardzo ważne. Tobie również pozwalam zostać u mojego boku. A ty, Andrzeju, co myślisz?

– Myślę, że siedzisz na Jarka miejscu.

emd

2015-12-15, 12:11
żart to chyba na Czerskiej pisany

defcon1

2015-12-15, 14:05
W niebie w ogóle nie ma demokracji, tylko monarchia :D

qwachu

2015-12-15, 15:13
Ricalito napisał/a:




Akurat do obecnego prezydenta trudno się doczepić...no jeśli prezydent ma pełnić funkcję pachołka Prezesa to rzeczywiście nie ma

Taa a Wałęsa to nie był pachołkiem AWS, Kwachu nie był pachołkiem SLD, a Bul nie był popychadłem PO.. Wszyscy światli, niezależni i bezpartyjni k***a jego mać, tylko teraz Duda, który jak pojechał do Chin to nikt nie raczył wspomnieć w mediach, a jak wspomniał to oczywiście w kontekście jak to PiS jest k***a zły. Co k***a nie zrobi to wszystko wina PiSu i Kaczora. Już się k***a zapomniało o pieseczkach Tuska?

Nie głosowałem za PiSem i Dudą, ale i mnie już ch*j strzela, jak co się nie zrobi, nawet apolitycznego, to leci fala ślepego hejtu pod adresem Kaczyńskiego oczywiście, którego ostatnimi czasy ch*ja widać w mediach, raczej to media go wyciągają na światło dzienne. Na początku było to może śmieszne, ale teraz to już nawet nie żenujące, a wk***iające jak mucha nad głową, gdy chce się spokojnie pospać.

Póki co jedyna rzecz za która mogę cisnąć PiS to pomysł (dopiero pomysł) ozusowania umów-zlecenie... no i może te 500 na dziecko o czym było wiadomo (ale tu mówili od początku, a ze socjalu nie lubię, a mnie poinformowano, to nie bulwersuję się). A tak to jakaś j***na praanoja, jak ze Swetru k***a, co się nie otworzy to lemingowy hejt.

Wiecie co? Bardzo dobrze, że PiS wygrał i ma większość, chociażby dla tego, żeby pooglądać wasz ból dupy, najlepiej piekący ze sraczką.
:idzwch*j:

Spikeel

2015-12-15, 16:23
@qwachu akurat Dudę pokazywali na tvn jak był w Chinach, szkoda że nie powiedzieli po co i co tam załatwiał, ale to, że ślizgał się na Wielkim Murze Chińskim pokazali. Teraz wyobraźcie sobie jak by to wyglądało gdyby zamiast Andrzeja pojechał tam Bronek, daję do puli całe swoje oszczędności (35zł 28gr), że komor byłby pokazany jak rozmawia z ważnymi ludźmi, powiedzieliby czego to on nie załatwił, a o tym, że ślizgał się na Murze nawet by nie zostało poruszone. No takie mamy piękne media.

PS. Nawet głupia sprawa TK jest poruszana jako wielki zamach na demokracje :P No k***a co to dla zwykłego Polaka zmienia czy w TK jest 20 z PO i 1 z PSL czy 15 z PO 5 z PiS i 1 z PSL.

smyndryl

2015-12-15, 16:47
Całkiem nieźle pamiętam, jak ostatnio PiS był przy władzy i jak wtedy było wesoło. Dopóki nie zrobią czegoś konkretnego dla Polski, zawsze będę na nie. Zacząć powinni od wysłania Kaczora, Macierewicza i mojego ulubieńca, Ziobry tam, gdzie nie będą się mogli mieszać do polityki. Nie dałoby to im od razu mojego poparcia, ale akceptację i może w końcu dałbym się im przekonać, że rzeczywiście chcą uzdrowić nasz kraj.

killua

2015-12-15, 18:05
qwachu napisał/a:

Taa a Wałęsa to nie był pachołkiem AWS, Kwachu nie był pachołkiem SLD, a Bul nie był popychadłem PO.. Wszyscy światli, niezależni i bezpartyjni k***a jego mać, tylko teraz Duda, który jak pojechał do Chin to nikt nie raczył wspomnieć w mediach, a jak wspomniał to oczywiście w kontekście jak to PiS jest k***a zły. Co k***a nie zrobi to wszystko wina PiSu i Kaczora. Już się k***a zapomniało o pieseczkach Tuska?

Nie głosowałem za PiSem i Dudą, ale i mnie już ch*j strzela, jak co się nie zrobi, nawet apolitycznego, to leci fala ślepego hejtu pod adresem Kaczyńskiego oczywiście, którego ostatnimi czasy ch*ja widać w mediach, raczej to media go wyciągają na światło dzienne. Na początku było to może śmieszne, ale teraz to już nawet nie żenujące, a wk***iające jak mucha nad głową, gdy chce się spokojnie pospać.

Póki co jedyna rzecz za która mogę cisnąć PiS to pomysł (dopiero pomysł) ozusowania umów-zlecenie... no i może te 500 na dziecko o czym było wiadomo (ale tu mówili od początku, a ze socjalu nie lubię, a mnie poinformowano, to nie bulwersuję się). A tak to jakaś j***na praanoja, jak ze Swetru k***a, co się nie otworzy to lemingowy hejt.

Wiecie co? Bardzo dobrze, że PiS wygrał i ma większość, chociażby dla tego, żeby pooglądać wasz ból dupy, najlepiej piekący ze sraczką.
:idzwch*j:



naprawdę zniszczenie kraju jest warte tego by poglądać czyjś ból dupy? coś mi się jednak wydaje że lepiej po prostu kopnij kogoś w dupe i się pośmiej.... acha no tak trzeba by coś zrobić a lty jesteś parówą...

Titelitury

2015-12-15, 19:43
Oho, widzę że TVN wie że telewizja odchodzi do lamusa i wysyła swoich propagatorów do internetu a między innymi do Sadistica, ale zmartwię was, wasze wyobrażenie na temat grubych użytkowników internetu bez pracy jest kłamliwe, ludzie w internecie są inteligentni i nie są lemingami, to właśnie oglądający tv to grubasy bez pracy i szkoły więc będziecie mieli tyle pożytku z waszych trollów ile ze swoich prób zniewolenia Polaków chazarskie k***y!

krzywycfx napisał/a:



To prawda PiS-owski pachołku ,że płaca Ci tylko 0,001 gr za każdy trollowy post...???



A PO ile ci płaci chazarski pachołku Izraela?

Sfidt napisał/a:



Do tego mąż żydówy dzielnie podtrzymuje tradycje poprzedników, a w szczególności tego małego z Wawelu - organizuje obchody chanuki w Pałacu Prezydenckim i wypowiada się negatywnie o nacjonalizmie z marszu przyrównując go do szowinizmu i ksenofobii.
Zamiana flag unijnych na polskie tylko po to żeby zaraz wisiały tam flagi USA czy Izraela to ch*j nie interes...



Dziękuję, nic więcej nie powinienem mówić bo otworzyłeś mi oczy, nie interesowałem się Dudą, przez parę lat publikowałem informacje polityczne jeszcze za gówniarza, ale miałem tego dosyć więc przestałem interesować się polityką bo miałem dosyć, widziałem co prawda informację napisane przez Walczących ale za cholerę nie mogłem z tego nic pojąć bo pisali z błędami i na szybko, widocznie ścigali ich, otworzyłeś mi oczy facet i dziękuję, nie wiedziałem że pani Duda ma na nazwisko Kornhauser i jej ojcem jest żydek. Mam tylko nadzieję że walka między PIS- em a PO jest prawdziwa bo kiedy dwóch się bije tam trzeci korzysta. Pozdrawiam.

koniosraj

2015-12-15, 20:08
Fake, Wałęsa jest za głupi żeby sklecić takie zdanie.

Boober77

2015-12-15, 23:32
Idiots... Idiots everywhere...

Prawdziwi Polacy, trzy klasy gimnazjum jak dobrze poszło i nie kiblowali w podstawówce. Prawdziwi narodowcy, o inteligencji skretyniałego kolibra...

Że niby ten cały PiS wam dobrze zrobi? Do was jeszcze dzieciaki nie dociera, że kurduplowi nie chodzi o jakąkolwiek reformę i sanację państwa, tylko o zdobycie władzy dla samej władzy? Jak zresztą wszystkim po kolei przed nim i wszystkim po kolei po nim. Ciemny lud gapi się na igrzyska, podnieca się, że P(Sw)etru, że Kukiz, że PO... A tak naprawdę to co? k***a wprowadzenie chrześcijańskiego talibanu, boćkanie fluorescencji w pierścionek i "Smoleńsk k***a". Jeszce wam ten kaczy pisuar i bokiem wyjdzie.

A najbardziej w tym wszystkim żenujący jest Kukiz. Szanowałem go, jak zajmował się tym, na czym się znał - graniem w kapeli. A potem chyba mu się wóda na mózg rzuciła, bo na polityce to się zna jak k***a na cnocie, pie**oli głupoty jak poparzony i popiera kaczystowskiego kurdupla, myśląc że mu "lepszą Polskę" załatwi.

Nie załatwi.

I ch*j.

Konar91

2015-12-15, 23:34
Tyle pie**olenie, a memów o Kwachu brak :(

KaruzeLek

2015-12-16, 09:40
Szczerze to tu coraz więcej jest PISowców (taka moda, pare lat temu byli POwcami), niedługo będzie tu ich większość o mentalności wyznawców radyjka z Torunia.
Kto nie zgadza się z nimi do piachu, a że poglądy mają nie swoje tylko zasłyszane i wyznaczone przez niedługo jaśniepanującego Jarosława, to ciężko dyskutować. Przecież Jarek zaraz będzie miał władze jak Kim w Korei - nieograniczoną. No i kukiełka prezydent i premier - naprawdę nikt nie ma do nich zarzutów ?

Scharley

2016-01-05, 03:47
165 piw za najlepszy komentarz, liżacy dupę liżacemu dupy Dudzie- 166 debili na sadolu , spodziewałem sie więcej, zawiedliście mnie :(