18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waldemar Kasta - kilka słów prawdy

skysky • 2013-10-20, 14:28
Druga część rozmowy z Waldemarem Kastą (Jeśli kogoś zainteresuje polecam pierwszą) w której porusza kilka ciekawych tematów. Mało sadystyczne, ale warto obejrzeć.

pakicito

2013-10-20, 14:52
o adopcji dobrze gada, przez pie**olonych pedałów dzieciak będzie miał zj***ne życie

Koziol87

2013-10-20, 15:03
@ up Zgadzam sie z toba w stu procentach.

psiwytrysk

2013-10-20, 15:12
Waldemar Kastra palił narkotyczna trawkę od tego oszalał.

zypon

2013-10-20, 15:16
o k***a ... ładnych macie przewodników moralnych. Mądrość w pigułce. Mcdonaldyzacja postępuje nie trzeba czytać, nie trzeba myśleć ... wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry.


skysky

2013-10-20, 16:02
zypon napisał/a:

o k***a ... ładnych macie przewodników moralnych. Mądrość w pigułce. Mcdonaldyzacja postępuje nie trzeba czytać, nie trzeba myśleć ... wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry.


Nie mierz wszystkich swoją miarą :)

anty spoleczniak

2013-10-20, 16:31
kolejny dowod na to ze od nie jedzenie miesa pie**oli sie we łbie

Splifcior

2013-10-20, 16:39
Ciekawie gada Kasta. Widać jak sie człowiek zmienia jak siądzie na dupie przy kobiecie i dzieciaku.

wiesiors4

2013-10-20, 17:10
zypon napisał/a:

o k***a ... ładnych macie przewodników moralnych. Mądrość w pigułce. Mcdonaldyzacja postępuje nie trzeba czytać, nie trzeba myśleć ... wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry.


A kto mówił, że to czyjś przewodnik moralny? I kto mówił, że "wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry."? Jak chcesz zdobyć piwa przez pisanie czegoś, czego nikt nie powiedział, to się chyba przeliczysz.
Kasta przez pół godziny mówi ciekawe mądre bądź mniej mądre rzeczy a Ty go dyskredytujesz nie podając żadnych argumentów i nie próbujesz udowodnić, że nie ma racji.

DWito1

2013-10-20, 18:28
Za Waldka zawsze piwo.

anetamineta

2013-10-20, 18:36
o pedałach okej ale reszta to pie**oli jak popie**olony

Pavmar

2013-10-20, 18:52
nie obejrzałem do końca (później pewnie obejrze), bo teraz nie mam czasu, ale obejrzałem od początku i kawałek po tym co mówi o witaminach i białku. Poprzewijałem dalej i do tego już nie wracał. Co do tych witamin, właśnie o to chodzi w mięsie, że mięso posiada w sobie bardzo dużo witamin, również te, które w pokarmach pochodzenia roślinnego nie występują. Kolejna sprawa jeśli chodzi o białko, pamiętam jeszcze zza czasów gdy się chodziło na siłownię, że białko roślinne z białkiem mięsnym nie można stawiać na tym samym poziomie. Białko mięsne było o wiele zdrowsze i nie jest również możliwe zastąpienie białka mięsnego roślinnym (między innymi chodzi tu o przyrost masy beztłuszczowej).


Co do tego, że nic nie zrobił by dzieci w afryce nie miały takich brzuszków to piwko dla niego. Też nic takiego nie zrobiłem i nie mam zamiaru. Nie będę ich wspierał :-)

krawacik3

2013-10-20, 18:53
wiesiors4 napisał/a:

A kto mówił, że to czyjś przewodnik moralny?


No jak popatrzysz na ludzi "słuchających" rapu, to zauważysz, że 80% to ludzie <18 lat. Srają tym rapem, że k***a się wychowali na rapie, przecież słuchają go od 2 lat, powtarzają wszystko co powie ich ulubiony "raper", kupują k***a wszystko co z ich "autorytetami" związane. Jakby jakiś tam w/w powiedział, że trzeba gwałcić swoje siostry to połowa by tak robiła. Oddziały Gimbazjonów są nieobliczalne.
I na dodatek proszę:
Ja pie**ole
:trzesieee:

DWito1

2013-10-20, 19:10
@up
Od Waldka się proszę serdecznie odpie**olić. Facet zaczął karierę w latach 90' - najstarsi słuchacze znają go już niemal 20 lat. Stawianie pedałkowatych raperków typu bro czy innych sitków w jednym rzędzie z legendami typu Waldemara KASTY czy Trzeciego Wymiaru, to ukazywanie swojego zacofania umysłowego. Jeśli jednak nie znasz się na rapie na tyle by to wiedzieć, to na ch*j sie wypowiadasz. Waldek sam powiedział, że nie chce nikogo do niczego przekonywać. Przedstawił swój tryb życia i poparł go sensownymi argumentami. Jego wybór. Swoją drogą oddziały gimbazjonów są za młode by znać Wall-ego - skończył karierę zanim najstarsi z nich zaczęli naukę w gimnazjum...

zypon

2013-10-20, 19:11
wiesiors4 napisał/a:


A kto mówił, że to czyjś przewodnik moralny? I kto mówił, że "wystarczy sobie 30 min filmiku obejrzeć i już jesteś mądry."? Jak chcesz zdobyć piwa przez pisanie czegoś, czego nikt nie powiedział, to się chyba przeliczysz.
Kasta przez pół godziny mówi ciekawe mądre bądź mniej mądre rzeczy a Ty go dyskredytujesz nie podając żadnych argumentów i nie próbujesz udowodnić, że nie ma racji.



ależ ja go w cale nie dyskredytuje... po prostu nie rozumiem czym tu się ekscytować. Nie mówię, że gada głupio.... takimi mądrościami się może wykazać co drugi bezdomny (który wiele w życiu przeszedł), nie wiem czy to wystarczający powód żeby ich nagrywać i wrzucać w interenety, a na koniec się jeszcze tym zachwycać. Taki 15 latek ogląda te internety trafia na takie filmiki i myśli, że to co mówi ten gość musi być jakieś ważne i mądre skoro go tak w internetach pokazują. Chodzi mi o to że internet przez takie zj***ne filmiki czyni z młodzieży idiotów. Nastolatkowie powinni wiedzę o wpie**alaniu mięsa czerpać z lekcji biologii, a o zagadnieniach etycznych powinny uczyć się choćby z fragmentów Immanuela Kanta, Platona, Kartezjuesza albo Rousseaua czy św. Augustyna. To są k***a mać źródła wiedzy