18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Tv tego nie pokażą

Ha...........ng • 2012-03-21, 15:07
Komentarz z YT.

Prosimy - pokażcie ten film wszystkim Polakom. Niech będą dumni. Niech uwierzą w to, że w Polsce są u siebie, a Polska to ich dom. Węgierskie media odmieniają przez wszystkie przypadki słowo Polska. Z wdzięcznością i zachwytem piszą o wielkiej akcji klubów „Gazety Polskiej", o wsparciu, jakiego udzielili im biało-czerwoni, którzy przyjechali do Budapesztu. Opiniotwórcze gazety, radio, telewizja oraz tabloidy traktują relacje z Wielkiego Wyjazdu na równi ze sprawozdaniami ze swojego Święta Narodowego. „Stara Europa jest tam, gdzie są starzy przyjaciele" -- napisał w komentarzu w „MH" Szentesi Zoldi Laszlo, zwracając uwagę na niezwykłą życzliwość między Polakami i mieszkańcami Budapesztu. W relacji z przemarszu z Góry Zamkowej przed budynek parlamentu dziennik pisze o „morzu polskich flag" i serdecznościach, które wymieniali między sobą Polacy i Węgrzy. W imieniu Klubów Gazety Polskiej i Redaktora Sakiewicza wszystkim, którzy pomogli - DZIĘKUJEMY! Polacy wstańcie z kolan!


defol

2012-03-22, 12:17
wszędzie ta zasrana polityka .... WON!

SzczypMojeSuty

2012-03-22, 15:13
Skrajne poglądy są zabójcze. Wasza dyskusja polega na obrzucaniu się gówienkiem. Mógłbym wybrać tylko kilka rozsądnych komentarzy, a szkoda, bo za kilkanaście lat wy będziecie budować świat polityki. Ważne żeby mieć świadomość osoby którą się wybiera. Mam wrażenie, że niektórzy skopiowali model Niesiołowskiego. Prawica to katole i faszyści, a lewica to komuniści, SBeki. Ja wiem, ja rozumiem rozgoryczenie tym co się teraz dzieje, nawet zgodzę się, że wśród prawicy jest zbyt dużo skrajnych głosów, że krajem rządzą postkomuniści, ale panowie i panie... opanowanie (do czasu. Niedługo każdemu pęknie żyłka) i świadomość.

Phallucifer

2012-03-22, 15:25
niezgodna nie jest kontruktywna, wszyscy mieszkamy tutaj na tym zadupiu europy i musimy sie jakos wesprzec w walce o lepsze jutro, bo historia za nami, terazniejszosc do dupy, a skloconej przyszlosci nie bedzie. Jebac politykow i podzialy, trzeba sie zabrac za wspolna prace, bez udzialu klasy prozniaczej.

Judasz z IKEI

2012-03-22, 15:31
Oglądam srające po sobie pasztety, martwe płody, konających ludzi, i niespecjalnie mnie to rusza. Ale widok Węgrów, bijących brawa i skandujących słowo (tak dla mnie piękne) -Polska(!), doprowadził mnie do wyciśnięcia łezki.
Polska to nie tylko dziury w drodze, złodzieje z Wiejskiej, czy srający pies pod oknem!
Mamy być z czego dumni!

Pani z 14'tej minuty ma niestety rację.
U Nas człowiek kochający swój kraj, mający szacunek do swej historii, niewstydzący się wyjść z flagą, za którą ginęli Nasi dziadkowie, nazywany jest -faszystą!

Smutne.

!Timon

2012-03-22, 15:51
Nawiązują do nacjonalizmów:
Każdy naród przeżywa wzloty i upadki. Kiedy wszyscy żydów mordowali, szalały wojny i takie tam - Polska była względnie spokojnym tolerancyjnym krajem co dało nam zajebiście silną pozycję w XVI wieku [po Rosji i Turcji największe państwo w europie]. Kiedy teraz wszyscy są pie**olonymi multi-kulti Polacy na szczęście są tymi 'ksenofobami' i można się spodziewać, że za 30-40 lat historia zatoczy koło.
Jesteśmy hipsterem wśród narodów ;)

Dusz

2012-03-22, 16:48
Węgrzy chyba bardziej nas szanują niż my sami siebie...

Szacunek dla nich że wyłamali się z tego całego euroentuzjazmu i walczą o dobro swojego kraju nie zważając co szkopy czy inne zachodnie kraje próbują im narzucić. Mam nadzieje doczekać takich chwil w Polsce.

j***ć unie europejską, szacunek dla Węgrów!

Sl...........nx

2012-03-22, 17:19
SzczypMojeSuty napisał/a:

Prawica to katole i faszyści


Wybacz, faszyzm to socjalizm, a prawica z definicji wyklucza jakiekolwiek powiązania z socjalizmem. Faszyści to lewica.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

SzczypMojeSuty

2012-03-22, 17:52
Slonx. Mój błąd, ale to też pokazuje grupowanie ludzi. Owszem to gryzie się ze sobą, ale na ogół ludzie mają takie wyobrażenie.

luko84

2012-03-22, 20:11
Wy tępe dresy! Co ma katol do patriotyzmu. Prawdziwych polaków już prawie nie ma tylko cioty co "Bede grał w gre"

vass

2012-03-23, 00:42
Judasz z IKEI napisał/a:


Pani z 14'tej minuty ma niestety rację.
U Nas człowiek kochający swój kraj, mający szacunek do swej historii, niewstydzący się wyjść z flagą, za którą ginęli Nasi dziadkowie, nazywany jest -faszystą!

Smutne.


Oczywiście, że dzisiaj łażący człowiek z flagą po ulicy, to oszołom.
Co to za bohater ? Dzisiaj każdy może chodzić i wykrzykiwać co mu się podoba, najwyżej mandat dostanie jak będzie krzyczał w nocy.
Za komuny, to byli bohaterowie, taka manifestacja nie kończyła się mandatem, tylko pierdlem, ścieżką zdrowia i szykanami w pracy, czy na uczelni.
W tamtych czasach, ta paniusia by nosa z domu nie wystawiła, wielka patriotka.
Wtedy sam chodziłem, bo nie było wolności.
Dzisiaj po co mam chodzić ? Obalać rząd wybrany w demokratycznych wyborach ?
Kaczyńskiego nie lubię, ale szanowałem wybór i do głowy nie przyszło żeby dymić przeciw.

Judasz z IKEI

2012-03-23, 05:42
vass napisał/a:


Oczywiście, że dzisiaj łażący człowiek z flagą po ulicy, to oszołom.
Co to za bohater ?



A gdzie ja napisałem, że chodzenie z flagą to bohaterstwo?
:idzwch*j: , ze swymi odpowiedziami na pytania, które nigdy niepadły.

Sl...........nx

2012-03-23, 08:38
vass napisał/a:


Dzisiaj po co mam chodzić ? Obalać rząd wybrany w demokratycznych wyborach ?


Wyszło szydło z worka.
Zastanów się, czy wybory są demokratyczne, skoro władza posiada wszelkie instrumenty by urządzić wybory po swojemu? Zastanów się, czy demokratyczne są wybory wtedy, kiedy wiodące media są w ubeckich rękach, włażą do dupy ubekom, którzy są w parlamencie i bronią specjalnych służb, a jak tylko jakaś partia, która jest im przeciwna, zdobywa niebezpiecznie duże poparcie, to się jej odbiera szanse przez nie zarejestrowanie jej na listach wyborczych w całym kraju, co ciekawe, z powodu błędu komisji wyborczej, a nie partii.
Jeżeli wierzysz, że to są demokratyczne wybory, to jesteś w błędzie. Nie są.
Cóż, wiele mógłbym o tobie przypuszczać, ale jedno mogę powiedzieć na pewno: Stary koń a głupi.

vass

2012-03-23, 14:10
Slonx napisał/a:


Wyszło szydło z worka.
Zastanów się, czy wybory są demokratyczne, skoro władza posiada wszelkie instrumenty by urządzić wybory po swojemu? Zastanów się, czy demokratyczne są wybory wtedy, kiedy wiodące media są w ubeckich rękach, włażą do dupy ubekom, którzy są w parlamencie i bronią specjalnych służb, a jak tylko jakaś partia, która jest im przeciwna, zdobywa niebezpiecznie duże poparcie, to się jej odbiera szanse przez nie zarejestrowanie jej na listach wyborczych w całym kraju, co ciekawe, z powodu błędu komisji wyborczej, a nie partii.
Jeżeli wierzysz, że to są demokratyczne wybory, to jesteś w błędzie. Nie są.
Cóż, wiele mógłbym o tobie przypuszczać, ale jedno mogę powiedzieć na pewno: Stary koń a głupi.


pie**olisz, dla Ciebie nie są demokratyczna, bo oszołomy nie mogą ich wygrać i pewnie nigdy nie wygrają.
Głupi to Ty jesteś bo dajesz się manipulować spiskowymi teoriami.

ccrossfire

2012-03-23, 19:24
@vass
Jezeli teorie spiskowe maja solidne podstawy, a przewidywania wynikajace z tych teorii sprawdzaja sie w >90%, to niestety trzeba na to zwrocic uwage zamiast pie**olic, ze sa to wymysly.

saszqua

2012-04-15, 21:27
ciekawi mnie fakt ze jak jedna gazeta ma inne zdanie to zostaje tak atakowana jesli ona manipuluje a nie tvn tvp ktore nawet nie chcialy pokazac w tv tego wydarzenia to albo ja zyje w innym swiecie albo wy....