18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Tv tego nie pokażą

Ha...........ng • 2012-03-21, 15:07
Komentarz z YT.

Prosimy - pokażcie ten film wszystkim Polakom. Niech będą dumni. Niech uwierzą w to, że w Polsce są u siebie, a Polska to ich dom. Węgierskie media odmieniają przez wszystkie przypadki słowo Polska. Z wdzięcznością i zachwytem piszą o wielkiej akcji klubów „Gazety Polskiej", o wsparciu, jakiego udzielili im biało-czerwoni, którzy przyjechali do Budapesztu. Opiniotwórcze gazety, radio, telewizja oraz tabloidy traktują relacje z Wielkiego Wyjazdu na równi ze sprawozdaniami ze swojego Święta Narodowego. „Stara Europa jest tam, gdzie są starzy przyjaciele" -- napisał w komentarzu w „MH" Szentesi Zoldi Laszlo, zwracając uwagę na niezwykłą życzliwość między Polakami i mieszkańcami Budapesztu. W relacji z przemarszu z Góry Zamkowej przed budynek parlamentu dziennik pisze o „morzu polskich flag" i serdecznościach, które wymieniali między sobą Polacy i Węgrzy. W imieniu Klubów Gazety Polskiej i Redaktora Sakiewicza wszystkim, którzy pomogli - DZIĘKUJEMY! Polacy wstańcie z kolan!


wangog

2012-03-22, 00:17
Duduss napisał/a:

Polacy wstańcie z kolan xD tego się można było spodziewać po fanatykach pokroju Gazety Polskiej



Wolisz "gw" i fanatyków pod wodzą Aarona Szechtera?
Był tu jakiś cymbał co pisał o kościele itd. Spytaj k***a dziadka czy tam mame/tate gdzie byli ludzie jak walczyli o wolność w Polsce w latach 80. No chyba, że ty albo twoja rodzina była po drugiej stronie barykady. Są k***a co lubią chodzić do kościoła i dawać k***a SWOJE!!! pieniądze na RM i Ojca! Są tacy co obstawiają u buka, rozpie**alają w kasynie albo po prostu inwestują w siebie czyli - rozpie**alają na piwsko! I czym się różni babcia, co daje 100zł co niedziele do koszyczka od kolesia do pije całą niedziele za te 100? Zaraz mnie tu obskoczy zgraja idiotów z tekstami, żebym wracał do kościoła itp. ale ch*j im w japy!

Ma...........HH

2012-03-22, 00:20
hmm... dziwne, myślałem, że wszedłem na sadistic.pl a nie mw.org.pl

lakes

2012-03-22, 00:37
nie znam tematu ale .....

niezły sposób na Wycieczki !

vass

2012-03-22, 03:49
Dobrze, że tych oszołomów zmanipulowanych przez Gazetę Polską i radio z Torunia jest tak mało, dopiero by nas urządzili, gdyby mieli jakiś wpływ na politykę.

Sl...........nx

2012-03-22, 04:09
vass napisał/a:

Dobrze, że tych oszołomów zmanipulowanych przez Gazetę Polską i radio z Torunia jest tak mało, dopiero by nas urządzili, gdyby mieli jakiś wpływ na politykę.


Szkoda, że takich oszołomów jak ty, zmanipulowanych przez GW, TVP, TVN i inne esbeckie media jest tak dużo, bo własnie wszyscy widzimy, jak nas urządzili, a prognozy są jeszcze gorsze.
Wolę zdecydowanie ludzi zmanipulowanych przez GP i media Rydzyka, bo ci przynajmniej wyznają jakieś normalne wartości, wartości, które budowały naszą cywilizację, cywilizację, która podbijała świat.
Teraz w imię szeroko pojętej tolerancji, politycznej poprawności i dziwnie pojmowanego postępu tępi się normalnych ludzi, sprawiając, że białego człowieka, który podbijał świat, wyprą muzułmanie, dając wybór między meczetem a maczetą, albo wykupią chińczyki. Do tego w prostej linii to zmierza i nie pie**ol, że nie, wystarczy się przejechać do Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. U nas do tego nie dochodzi właśnie dzięki temu, że ludzie mają jakiś normalny system wartości, chociaż coraz częściej pedały wyłażą na ulicę, publicznie napada się na patriotów itp.

NieWeszles

2012-03-22, 06:37
Slonx napisał/a:


Szkoda, że takich oszołomów jak ty, zmanipulowanych przez GW, TVP, TVN i inne esbeckie media jest tak dużo, bo własnie wszyscy widzimy, jak nas urządzili, a prognozy są jeszcze gorsze.
Wolę zdecydowanie ludzi zmanipulowanych przez GP i media Rydzyka, bo ci przynajmniej wyznają jakieś normalne wartości, wartości, które budowały naszą cywilizację, cywilizację, która podbijała świat.
Teraz w imię szeroko pojętej tolerancji, politycznej poprawności i dziwnie pojmowanego postępu tępi się normalnych ludzi, sprawiając, że białego człowieka, który podbijał świat, wyprą muzułmanie, dając wybór między meczetem a maczetą, albo wykupią chińczyki. Do tego w prostej linii to zmierza i nie pie**ol, że nie, wystarczy się przejechać do Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. U nas do tego nie dochodzi właśnie dzięki temu, że ludzie mają jakiś normalny system wartości, chociaż coraz częściej pedały wyłażą na ulicę, publicznie napada się na patriotów itp.



Przesadzasz

omicronns

2012-03-22, 07:36
Wszstko jest ładnie pięknie, ale gdzie z tym k***a transparentem pis-u...

winston20

2012-03-22, 07:36
@up Nie przesadza niestety...

Adiro

2012-03-22, 08:14
@NieWeszles Przesadza? k***a pojedź na zachód. Tam już nie ma kultury, tylko syf i pasożyty, gadałem z wieloma osobami z Niemczech/Francji, oni marzą o tym, aby wróciły stare wartości, ale jeśli jakiś gościu np. będzie chciał wybudować nowy kościół, czy zrobić coś w stylu dnia francuskiego, wypomni problem imigrantów to zaraz w mediach nazwą go faszystą, nienormalnym, zacofanym i debilem. U nas też to już się zaczyna, ale my się jakoś utrzymujemy w normalności, bo wciąż nie mamy wysokich zasiłków i ciągle jest wszechobecna nietolerancja i jestem z tego zadowolony, bo jak można tolerować nienormalność?

toto92

2012-03-22, 08:27
URBAN und ORBAN

Urban end Orban

masabitumiczna

2012-03-22, 08:34
@Slonx - Te wartości kazały im pluć na księdza co przyszedł na Krakowskie po krzyż?
A co do Orbana, to marzy wam się Vat 27% ?

Kozioł.

2012-03-22, 11:02
Około 7 tysięcy polaków w Budapeszcie. Mój znajomy narodowiec był i mogę potwierdzić z dobrego źródła te gadki o uściskach i podziwu Węgrów. U nas w mediach oczywiście cisza bo dalej chcą utrzymywać tego trupa UE przy życiu ale co się odwlecze to nie uciecze.

Wolf3D

2012-03-22, 11:33
Pikene chwilke, łzy i jedność wartości z ktorych sie wywodzimy. Niesamowite. I że ja idiota sam kiedys głosowałem za PO.

ccrossfire

2012-03-22, 12:17
@vass
Prawa wyborcze to powinni niestety zabrac tobie. Jezeli nie widzisz co ekipa od gw robila przez ostatnie 2 dekady, to albo jestes ulomny albo jestes masochista. ch*j mnie obchodzi ze czesc "prawicowcow" to fanatycy, (swoja droga, co zostalo starym ludzim dymanym CALE zycie przez sk***ieli z lewego skrzydla?? No k***a odpowiedz? Eutanazja?), jezeli gw promuje nieudacznikow i zlodziei doprowadzajacych Polske do ruiny, to cos z nimi jest nie tak. Ja obstawiam ze GP stawia na dobro kraju. Czemu? No coz jezeli tym ludziom zalezaloby na drenowaniu panstwowych pieniedzy, to poprostu polaczyliby sily z gw, zamiast walczyc o przegrana sprawe.
PS: Kazdy z tych ktorzy tam byli, jest bardziej wartosciowy od ciebie. Czemu? Poniewaz ruszyl dupe sprzed komputera i pojechal protestowac. Ci ludzie wiedzieli, ze klapsy twojego pokroju beda sie z nich nabijac, a mimo to walcza o swoja sprawe. Przekladaja walke o idee/tozsamosc/troske o ojczyzne, ponad wlasna wygode.