18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W Szwecji nie będzie kobiet w ciąży. Będą osoby.

wiesiors4 • 2013-03-19, 16:46
Szwecja szykuje się do rewolucji obyczajowej - parlament ma uchwalić prawo, na mocy którego po operacji zmiany płci osoba nie będzie obowiązkowo sterylizowana. Oznacza to, że kobieta, która zdecyduje się być mężczyzną, już jako mężczyzna nadal będzie mogła rodzić dzieci. W związku z tym rząd proponuje, by zastąpić określenie "kobieta w ciąży" neutralnym płciowo "osoba w ciąży" - pisze "Rzeczpospolita".
Ponadto Krajowa rada Medyczno-Etyczna przedstawiła propozycję zalegalizowania wynajmowania matek-surogatek, które miałyby rodzić dzieci parom mającym problemy z płodnością. Przedstawiciele Rady tłumaczą, że już dziś mające problemy z zajściem w ciążę szwedzkie pary "wynajmują brzuchy" Ukrainek lub Indusek. Przeciwko nowym przepisom protestują jedynie chadecy.
źródło: wprost.pl

Partią dominującą w szwedzkim parlamencie jest SAP, czyli Szwedzka Socjaldemokratyczna Partia Robotnicza. Dałem temat jako absurd dnia codziennego, więc nie spinać dupsk.

A tak w ogóle to ile jeszcze wynaturzeń i dewiacji wspierać będzie lewica w Polsce i na świecie? :samoboj: praktycznie codziennie docierają do nas informacje, że gdzieś na świecie jakieś nowe zboczenia są akceptowane...

19kristofer95

2013-03-19, 16:58
k***a ja pie**ole co się dzieje w tej Europie.... Wyj***ć to wszystko w p*zdu, może będzie lepiej.

raptofil

2013-03-19, 17:01
Surogatki, ok, jeżeli para nie może mieć dzieci to jest w miare dobre rozwiązania, a gdzie adopcje?

Reszta to, chyba kogoś poj***ło...

Pater patriae

2013-03-19, 17:06
A dobrze, że takie rzeczy odpie**alają na zachodzie, bo nawet dla takiego przeciętnego Polaka czerpiącego swą "wiedzę" z naszych kochanych mediów to jest aż za wiele i wtedy zaczyna się on zastanawiać głębiej nad innymi rzeczami, które dotychczas były dla niego aksjomatami.

Sądzę, że większość osób wk***ionych na rząd i obecny system właśnie w podobny sposób zeszła z drogi "leminga". k***a, przecież ja sam, kiedyś myślałem, że Tusk chce coś zmienić na lepsze i zależy mu na Polsce. Dobrze, że nie mogłem jeszcze głosować (2007), bo przynajmniej nie mam kaca moralnego.

tds1974

2013-03-19, 17:24
A gdzie problem w gołe? W nazewnictwie? No i co z tego, że osoby, a nie kobiety. Przecież wy wolicie baby z ku*asami

KoTu

2013-03-19, 17:30
chyba lepiej jak będą surogatki z danego kraju w tym przypadku szwedki, a nie jakieś przybłędy nie wiadomo skąd byleby załapać się...
co do "osoby w ciąży" to k***a kretynizm.

szybkiebuty*

2013-03-19, 17:44
gdzieś czytałem, że Ci najbardziej pro multikulti-tolerancyjni w Szwecji mieszkają na chronionych,odgrodzonych od świata i emigrantów osiedlach, źródła nie pamiętam, więc nie podam można pogooglować jak ktoś ciekawy.

Ivanowic

2013-03-19, 18:30
:idzwch*j: Wikingowie to się k*rwa w grobach przewracają :D północ opanowało lewactwo...po za ołowiem nie widzę lekarstwa.

siwybis

2013-03-19, 20:29
Czemu jeśli człowiek uznaje się za istotę wolną to zaraz jakiś debil nazwie go lewakiem? Ja ze swoim ciałem mam prawo robić co mi się tylko podoba i to na co mam ochotę. Jeśli tylko nie krzywdzę innej żywej istoty, to mogę podać sobie dożylnie Domestos czy też upie**olić ku*asa. Na tej samej zasadzie pewien Krzysio ma na imię teraz Ania i sękaty ch*j w dupę każdemu kogo to boli - proste?

Buszu92

2013-03-19, 20:37
k***a, do czego ten świat zmierza.. :erniepalm:

Koniec Świata

2013-03-19, 20:40
Widzę wielce oburzonych i chciałbym zapytać jaki to ma wpływ na wasze życie? Rozumiem, że jak baba przerobiona na faceta urodzi bakłażana to wam się świat zawali, cywilizacja upadnie i w ogóle "ch*j bombki szczeli"?

tofur

2013-03-19, 20:43
Pierwsze co mi sie skojarzyło to "weekend w spestreku", fajne opowiadanie grzedowicza. Polecam, chyba wszystko zmierza w tą stronę niestety...

wiesiors4

2013-03-19, 20:46
Koniec Świata napisał/a:

Widzę wielce oburzonych i chciałbym zapytać jaki to ma wpływ na wasze życie? Rozumiem, że jak baba przerobiona na faceta urodzi bakłażana to wam się świat zawali, cywilizacja upadnie i w ogóle "ch*j bombki szczeli"?


Ty się wielce oburzasz po marszach organizowanych przez kogo innego niż lewaków i chciałbym zapytać jaki to ma wpływ na twoje życie? Rozumiem, że jak 5 tysięcy ludzi zaprotestuje i przejdzie ulicami miasta to ci się świat zawali, cywilizacja upadnie i w ogóle "ch*j bombki szczeli"?

Koniec Świata

2013-03-19, 20:56
wiesiors4 napisał/a:


Ty się wielce oburzasz po marszach organizowanych przez kogo innego niż lewaków i chciałbym zapytać jaki to ma wpływ na twoje życie? Rozumiem, że jak 5 tysięcy ludzi zaprotestuje i przejdzie ulicami miasta to ci się świat zawali, cywilizacja upadnie i w ogóle "ch*j bombki szczeli"?



Wcale mi te marsze jako takie nie przeszkadzają. Wk***ia mnie jedynie to, że przedstawiane tam zachowania są ogłaszane jako jedynie prawdziwy patriotyzm, wykrzykiwane są tam zupełnie niepotrzebne hasła, które mają podzielić Polaków na "prawdziwych" i "zdrajców", "białych" i "czerwonych" wynoszone są niepotrzebne transparenty. Kibolstwo się przyłącza do marszu i napie**ala się z policją. Tak, k***a, ma wyglądać celebrowanie wolności do ch*ja pana? Jakiej wolności - powiedzą jedynie słuszni patrioci. Jest reżim Tuska, trzeba go obalić i wprowadzić faszyzm zwany eufemistycznie nacjonalizmem, który "wyleczy" naród z "niewłaściwych" postaw. Jak coś takiego ma budować tożsamość i jedność narodową? Do dupy z czymś takim.

wiesiors4

2013-03-19, 21:14
Koniec Świata napisał/a:

Jest reżim Tuska, trzeba go obalić i wprowadzić faszyzm zwany eufemistycznie nacjonalizmem, który "wyleczy" naród z "niewłaściwych" postaw. Jak coś takiego ma budować tożsamość i jedność narodową? Do dupy z czymś takim.


Ah te lewaki, wszędzie faszystów widzo :shock: każdy, kto nie lewak to faszysta. Strach pomyśleć, pewnie budujo obozy śmierci dla platfusów-lewaków - ludzi sukcesu ;) a tak na poważnie:
Cytat z "I ślepy by dostrzegł" G. Orwella:
"Słowo „faszyzm” – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak „faszyzmem” nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze."
Widać niektórzy są ślepi jeszcze bardziej niż ślepi...