18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W Szwecji nie będzie kobiet w ciąży. Będą osoby.

wiesiors4 • 2013-03-19, 16:46
Szwecja szykuje się do rewolucji obyczajowej - parlament ma uchwalić prawo, na mocy którego po operacji zmiany płci osoba nie będzie obowiązkowo sterylizowana. Oznacza to, że kobieta, która zdecyduje się być mężczyzną, już jako mężczyzna nadal będzie mogła rodzić dzieci. W związku z tym rząd proponuje, by zastąpić określenie "kobieta w ciąży" neutralnym płciowo "osoba w ciąży" - pisze "Rzeczpospolita".
Ponadto Krajowa rada Medyczno-Etyczna przedstawiła propozycję zalegalizowania wynajmowania matek-surogatek, które miałyby rodzić dzieci parom mającym problemy z płodnością. Przedstawiciele Rady tłumaczą, że już dziś mające problemy z zajściem w ciążę szwedzkie pary "wynajmują brzuchy" Ukrainek lub Indusek. Przeciwko nowym przepisom protestują jedynie chadecy.
źródło: wprost.pl

Partią dominującą w szwedzkim parlamencie jest SAP, czyli Szwedzka Socjaldemokratyczna Partia Robotnicza. Dałem temat jako absurd dnia codziennego, więc nie spinać dupsk.

A tak w ogóle to ile jeszcze wynaturzeń i dewiacji wspierać będzie lewica w Polsce i na świecie? :samoboj: praktycznie codziennie docierają do nas informacje, że gdzieś na świecie jakieś nowe zboczenia są akceptowane...

wtk.b2u

2013-03-19, 21:30
I jak ja mam k***a być tolerancyjny powiedzcie mi ludzie?? Na każdym kroku albo pedały albo murzyny. Na każdym kroku tylko k***a szanuj ich toleruj ich i najlepiej jakbyśmy tych sk***ysynów nosili na rękach... Ludzie!! Świat przewraca się do góry nogami... Niech się bzykają jak chcą w który otwór chcą i z kim chcą ale nie można pozwolić żeby te k***y rodziły dzieci. Porażka...

Koniec Świata

2013-03-19, 21:34
@wiesiors4

Znam opinię Orwella na ten temat, ale dla mnie faszyzm to po prostu ideologia nienawiści, która kreuje schematy na temat tego jak coś powinno wyglądać, co ludzie powinni robić, jak mają żyć itd. Pomimo tego, że sposób bycia ludzi dyskryminowanych przez faszystów nie ma tak naprawdę zadnego wpływu na ich życie to oni dla samej zasady chcą wszystko wytepić. Pedały, wegetarianie, weganie, kolorowi, brudasy, lewacy, pacyfiści itp. wg nich musza zniknąć, bo inaczej upadnie cywilizacja i niedługo bedziemy jeść gówno i smarować się wazeliną. Tak właśnie wygląda faszystowska mentalność. Mentalność ludzi jaskiniowych.

VexTeson

2013-03-19, 21:42
Wielki problem mają, po prostu niech mówią ciężarna/y.

pi...........ka

2013-03-19, 22:00
powiedzcie mi jakie trzeba miec kompleksy zeby dążyć do czegos takiego ? :) i tak ludzie beda mieli to w dupie i plebs bedzie mowil kobieta w ciazy, beda mieli to poprostu w nosie. ale jakas urzedniczka ktorej jechano przez cale zycie i nigdy nie osiagneła orgazmu cisnie takie tematy ktore nikogo nie obchodza, chore

DupaDemona

2013-03-19, 22:36
Ja pie**olę, k***a mać, gdzie ja do j***nej k***y nędzy żyję... k***a,k***a,k***a,k***a... jade do Afryki byle dalej od europy...

Ethernia

2013-03-19, 22:46
Jak to jest k***a możliwe, że w teoretycznie demokratycznej Europie rząd narzuca narodowi jakieś chore i poj***ne idee, które akceptuje tylko promil społeczństwa, bo wątpie żeby tych stworzeń, których bóg nie kocha był chociaż jeden procent. Quo Vadis Europo? Do k***y nędzy...

KlinikaAborcyjna

2013-03-19, 22:55
Postęp k***a . Każdego dewianta powinni sterylizować co by się te plugastwo nie namnażało .

WolF

2013-03-20, 00:07
Do połowy tekstu myślałem, że to żart, aż ciekaw byłem pointy...

filipsworks

2013-03-20, 00:27
I dlatego powinniśmy wypisać się z tego burdelu.

salv

2013-03-20, 01:23
Już niedługo heteroseksualiści jako mniejszość... może nawet getta nam zaczną stawiać, albo w zoo zamykać.

prof. Matolewicz

2013-03-20, 18:12
nie rozumiem czemu was z tego powodu dupa boli... zmienia to coś w waszym życiu?

kolborano

2013-03-20, 19:18
prof. Matolewicz napisał/a:

nie rozumiem czemu was z tego powodu dupa boli... zmienia to coś w waszym życiu?



Chociaż nie jestem zwolennikiem UE to jednak muszę to napisać - ma prawo ich dupa boleć bo jesteśmy obywatelami UE i to co się dzieje gdzieś tam może mieć wpływ na to co będzie się działo w naszej "prowincji". Jeżeli tam się to przyjmie - ba będzie to jeszcze w jakiś sposób propagowane to jest duża szansa na to iż u nas taki pomysł też gdzieś tam się pojawi.

Zyragon

2013-03-21, 01:05
Ja pie**ole...

TelewiZorro

2013-03-26, 01:54
prof. Matolewicz napisał/a:

nie rozumiem czemu was z tego powodu dupa boli... zmienia to coś w waszym życiu?


zmienia, bo nie wykluczam tego kraju do emigracji i nie chciałbym do żony mówić "osobo w ciąży"