18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W Rosji nie popedałujesz

BongMan • 2012-05-06, 14:09
Niby kacapy, a najbardziej ogarnięci w całej Europie.
Cytat:

Sąd w Sankt Petersburgu wydał pierwszy w historii Rosji wyrok za propagowanie homoseksualizmu. Nikołaj Aleksiejew, założyciel organizacji obrońców praw mniejszości seksualnych musi zapłacić grzywnę w wysokości 5 tysięcy rubli, to jest równowartości około 500 złotych.

Prawo zakazujące propagandy homoseksualizmu i pedofilii zostało uchwalone przez władze Petersburga 30 marca. Obrońca praw mniejszości seksualnych Nikołaj Aleksiejew postanowił na własnej skórze sprawdzić jak działają nowe przepisy i zorganizował pikietę przed petersburskim ratuszem.

12 kwietnia został zatrzymany przez policję i oskarżony o propagowanie homoseksualizmu. Jak sam przyznał - teraz gdy został ukarany będzie odwoływał się sądów wyższej instancji aby dowieść niezgodności lokalnych przepisów z rosyjską konstytucją.

Jeszcze dalej chcą pójść w tworzeniu prawa władze Moskwy. Trwają prace nad uchwaleniem przepisów zakazujących jakiejkolwiek propagandy seksu.

W obronie petersburskich homoseksualistów stanęła gwiazda rocka Madonna. Piosenkarka zapowiedział, że podczas swoich sierpniowych koncertów w Rosji będzie przypominała władzom Federacji, że - ograniczając prawa mniejszości seksualnych łamią podstawowe prawa człowieka.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-pierwszy-wyrok-za-propagowanie-homoseksualiz,1,5121848,wiadomosc.html

rogalina

2012-05-06, 19:26
@Carol
po pierwsze działa bo koleś napisał na pw spine na mnie :->
po drugie wali mnie ten mod (czasem w dupe) :f

CBÅš

2012-05-06, 19:41
chciales to humorystycznie zakonczyc? nie czytasz calego tematu i walisz glupie posty starajac sie byc smiesznym (czasem w dupe)

Pan Prezes

2012-05-06, 19:47
"Piosenkarka zapowiedział..." Madonna nową ikoną kobiet sadistica:D

EdmundKemper

2012-05-06, 20:05
Rosja to chyba jednak najnormalniejszy kraj świata.

marek232

2012-05-06, 20:51
Pedały to jedne z najgłupszych istot chodzących po ziemi, pomijając nawet głupotę pomysłu wsadzania swojego wacka w dupę innemu facetowi. Po ch*j oni się tak z tym obnoszą mają swoje fora/czaty/ch*jemuje dzikie węże, mogę się tam bez problemu umawiać i k***a nawet srać sobie na klatę. Nikt by nie zwracał na nich uwagi a oni do k***y nędzy wychodzą na ulice, paradują i na prawo i lewo sami prosząc się o potępienie.

rogalina

2012-05-06, 21:42
Riv1 nie lubie takich ludzi jak ty, najpierw piszesz głupi post, potem kiedy odpisuje ci innym postem ty wyzywasz mnie na pw, a potem silisz się na inteligencję. :roll:

Harry Pojeb

2012-05-06, 23:02
Linekk wal mi konia dupÄ….

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-05-06, 23:16 ]
:shock:

JÃ...........a.

2012-05-06, 23:21
Tym razem trzeba przyznać szacunek Ruskim, w końcu broną dzieci przed tymi pojebami. A u nas w UE? - j***ne pedały, brudasy i inne ścierwa są bronione niczym obywatele wyższej kategorii. Poj***ny system w ch*j.

hell.no

2012-05-06, 23:27
Harry Pojeb napisał/a:

Linekk wal mi konia dupÄ….




Hmm, najpierw nagraj film instruktażowy, jak to działa, bo chyba nawet pener tego nie wie ;)

krycha7

2012-05-07, 00:57
Pierwszy raz widzę w Ruskich coś więcej niż ochlaptusów... Tak powinno być, gówno mnie obchodzi, co pedały robią sobie we własnych domach, ale nie chcę, by kiedyś uczono moje dzieci, że to dobre, bo to jest zboczenie, czyli ustępstwo od normy...

konek3

2012-05-07, 18:11
Tu się zgadzam, jakoś heteroseksualiści nie robią pochodów i nie chwalą się swoją normalnością, to czemu oni mają się chwalić zboczeniem? Później dzieci zdemoralizowane i ogólnie takie takie :/