18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W Rosji nie popedałujesz

BongMan • 2012-05-06, 14:09
Niby kacapy, a najbardziej ogarnięci w całej Europie.
Cytat:

Sąd w Sankt Petersburgu wydał pierwszy w historii Rosji wyrok za propagowanie homoseksualizmu. Nikołaj Aleksiejew, założyciel organizacji obrońców praw mniejszości seksualnych musi zapłacić grzywnę w wysokości 5 tysięcy rubli, to jest równowartości około 500 złotych.

Prawo zakazujące propagandy homoseksualizmu i pedofilii zostało uchwalone przez władze Petersburga 30 marca. Obrońca praw mniejszości seksualnych Nikołaj Aleksiejew postanowił na własnej skórze sprawdzić jak działają nowe przepisy i zorganizował pikietę przed petersburskim ratuszem.

12 kwietnia został zatrzymany przez policję i oskarżony o propagowanie homoseksualizmu. Jak sam przyznał - teraz gdy został ukarany będzie odwoływał się sądów wyższej instancji aby dowieść niezgodności lokalnych przepisów z rosyjską konstytucją.

Jeszcze dalej chcą pójść w tworzeniu prawa władze Moskwy. Trwają prace nad uchwaleniem przepisów zakazujących jakiejkolwiek propagandy seksu.

W obronie petersburskich homoseksualistów stanęła gwiazda rocka Madonna. Piosenkarka zapowiedział, że podczas swoich sierpniowych koncertów w Rosji będzie przypominała władzom Federacji, że - ograniczając prawa mniejszości seksualnych łamią podstawowe prawa człowieka.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-pierwszy-wyrok-za-propagowanie-homoseksualiz,1,5121848,wiadomosc.html

Javen

2012-05-06, 17:51
uyvu napisał/a:

Zakaz jakiegokolwiek propagowania seksu kojarzy mi się z '1984' Orwella. Kto czytał ten wie o czy mówię.



Nie czytałem, ale dam piwo żeby inni myśleli że przeczytałem.

Kuriki

2012-05-06, 17:51
"piosenkarka zapowiedział"...wiedziałem, że z Madonną coś nie tak :nazimaja:

Radzimierz

2012-05-06, 17:51
Czekam na takie prawo w Polsce!

Harry Pojeb

2012-05-06, 18:09
Linekk to pedał hi hi.

rogalina

2012-05-06, 18:10
Cytat:

bronisz ciot?


Sam się nie chciałeś obronić to broni cię ktoś inny ;-)

St...........el

2012-05-06, 18:11
Jest zasadnicza różnica między homoseksualistami i pedałami. Do tych pierwszych nic nie mam. Nawet niektórzy to dobrzy znajomi. Co innego z pedałami. Choćby przez to, że o nich non stop tak głośno, mam ich dosyć... Pewnie jak by się sami ze sobą tak nie obnosili, nikt by im za nic nie miał za złe. Ale że są kolejnymi "lepszymi" tylko dlatego, że wybierają jeden otwór mniej, to sami się narzucają innym...

.:...........:.

2012-05-06, 18:17
Harry Pojeb, osobiście nie mam nic do Twojego komentarza gówniarskiego, dzieci takie są, ale:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta. :-/

Konrad26b

2012-05-06, 18:21
Kawał mi się przypomniał
Przychodzi syn do ojca i mówi:
-Tato jestem gejem!
-Masz samochód?
-Nie.
-A swój dom?
-Nie.
-To zwykły pedał jesteś.

Czy jakoś tak leci :)

LICH0

2012-05-06, 18:23
Za takie coś to trzeba :wodka: im !!! Dobrze kacapki ^^ bardzo dobrze!

farenc

2012-05-06, 18:53
Linekk napisał/a:



Naśmiewam się z takich debili co pie**olą głupoty o takich osobach. A co? :wtf:


Gowno.

Ruskie maja racje, jak chce pedalowac to w domu a nie publicznie. Katoli i innych swirow tez tak powinni karac.

Pleso93

2012-05-06, 18:54
Linekk na prawdę jest gejem? :shock:

St...........el

2012-05-06, 18:55
~uyvu czy zakaz propagowania seksu jest czymś złym? Ja tam mam dosyć tworzenia społeczeństwa prymitywnym - tylko zaspokajanie podstawowych potrzeb (spanie, sranie, jedzenie, walenie konia, spanie... - wiem, standardowy dzień dla większości użytkowników), jednakże wypadałoby mieć też wyższe wartości, co nie? :|

.:...........:.

2012-05-06, 19:02
Pleso93 napisał/a:

bez kitu



To szyby z okien wypadały.

Carol

2012-05-06, 19:07
rogalina napisał/a:


Sam się nie chciałeś obronić to broni cię ktoś inny ;-)


Po pierwsze suche, po drugie nie podlizuj się tak.