18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Pszczynie procesja na bogato

RaLF91 • 2018-05-31, 19:55


Albo grubo albo wcale :-D

TB303

2018-05-31, 19:59
Eh ci bezdomni... strasznie szczodrzy :amused:

masonski-cyklista

2018-05-31, 20:03
Nie po to ksiądz kupił furę żeby ją w garażu trzymać, a tak wszyscy widzą na co poszły datki.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-31, 20:39
Ten co wpadł na ten pomysł będzie smażyć się w piekle ;-)

Toperson

2018-05-31, 20:51
Przecież Jezus byle sedanem nie będzie jechał ..

Websterthe1

2018-05-31, 20:52
Toż to Mazdaizm widać prastare herezje jeszcze nie umarły

longlong7

2018-05-31, 21:12
nie no ludzie co sie dziwicie?? komunie były

prezip

2018-05-31, 22:01
To jest auto gosposi?

tadek899

2018-05-31, 22:08
patrzcie jelenie na co wasz hajs idzie.

torbiasz

2018-05-31, 22:11
Nie chcesz to nie wrzucaj.. ja tak robię i mnie nie boli... dla mnie to i phantomem może jeździć

Isami

2018-05-31, 22:14
Nikt z Was nie pomyślał, że może ten ksiądz jest chory i nie może chodzić, lub chodzenie sprawia mu zbyt duży wysiłek, auto zapewne któregoś z mieszkańców.

dr_dex

2018-05-31, 22:17
Zawistne sk***ysyny - ksieciunio ciezko pracowal na swoj sukces.

ps:

Cytat:

Nikt z Was nie pomyślał, że może ten ksiądz jest chory i nie może chodzić, lub chodzenie sprawia mu zbyt duży wysiłek, auto zapewne któregoś z mieszkańców.


uderz w stol a ministrant sie odezwie ;)

:kawa:

dr_dex

2018-05-31, 22:21
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Wniosek: Ból dupy o to co KK robi z kasą od wiernych mają ci, co nie uważają się za katolików. Katolicy z drugiej strony, mają w większości wyj***ne na to co z ich pieniędzmi robi KK, bo skoro dali, to co ich to ma dalej obchodzić?



Oprocz kasy od wiernych, KK dostaje tez kase od Panstwa czyli z kieszeni WSZYSTKICH obywateli. Gdyby KK utrzymywal sie tylko z datkow wiernych, juz dawno ch*j by go strzelil

tadek899

2018-05-31, 22:35
Rebeliant_ZPF napisał/a:




Trochę żyję na tym świecie i w drodze wieloletnich obserwacji oraz niezliczonych rozmów z ogromem różnych osób doszedłem już dawno do jednego wniosku.

Wniosek: Ból dupy o to co KK robi z kasą od wiernych mają ci, co nie uważają się za katolików. Katolicy z drugiej strony, mają w większości wyj***ne na to co z ich pieniędzmi robi KK, bo skoro dali, to co ich to ma dalej obchodzić?

To analogiczne do tego jakby miało mnie obchodzić czy sprzedawca wsadzi sobie pieniądze, za które kupuję u niego kartę graficzną, w dupę, czy też poleci na miesiąc na Majorkę. Wydałem, mam co chciałem, w ch*ju mam co z moimi pieniędzmi dzieje się dalej.

Dla wiernych KK czy innych wyznań ofiara jest zapłatą za astralne czy ch*j wie jakie życie po śmierci. Wierzą, że za pieniądze przekazane KK pójdą do nieba. Ich sprawa, ale dzięki temu mają zerowy ból dupy jeśli chodzi o to co dalej się z ich pieniędzmi dzieje.


To jest jeden z setek powodów przez które uważam rozmówcę za kompletnego barana. Jeśli boli go dupsko, bo KK wydymał swoich wiernych, a sam nim nie jest, to jest pie**olonym śmieciem, którym można co najwyżej gardzić, a już na pewno nie warto z takim więcej rozmawiać.


przyznaj od razu że jesteś ministrantem i za snickersa wysrałeś te wypociny

tupolew154

2018-05-31, 22:50
k***a moje miasto takie piękne, jak nie korki, w których można dostać pie**olca jak stąd do Sosnowca, to jeszcze czarna k***a (która nota bene pomyliła moje imię na moim własnym ślubie) odpie**ala procesje bujajac się Mx 5, bo k***a jego wypasiona Skoda superrb to obciach dla plebsu. k***A