18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Pszczynie procesja na bogato

RaLF91 • 2018-05-31, 19:55


Albo grubo albo wcale :-D

timmy77

2018-05-31, 23:18
@Rebeliant_ZPF Ciebie to chyba na jakimś wiecu apostatów czy innej czarnej mszy musiał jakiś niewierny ostro w dupsko wyr*chać :-D

Cytat:

Bawcie się zatem dalej, bo lubię z dystansu rozpoznawać ludzkie ścierwo i tępaków.



Tekst godny prawdziwego katolika w tym kraju :-D

Uprzedzając Twoje wymieszanie mnie z "gównem", to nie, nie jestem antyklerykańskim niewierzącym tu cytuję, "ścierwem" ;) Po prostu nie przyznaję się do takich "katolików" jak Ty.

Bladziochreturn

2018-05-31, 23:26
@Rebeliant_ZPF

Oczywiście nie widzisz różnicy pomiędzy sprzedawcą odprowadzjącym podatki od każdej zarobionej złotowki, a księdzem i "datkami"? Gratuluję światopoglądu. Generalnie jakieś z dupy te Twoje wypociny :)

P.S. Zauważyłeś jak skończyło SLD?


PieronJasnySzlag

2018-06-01, 00:22
dr_dex napisał/a:



Oprocz kasy od wiernych, KK dostaje tez kase od Panstwa czyli z kieszeni WSZYSTKICH obywateli.


Z naszych podatków utrzymywana jest także straż miejska, urzedy pracy... czy jakieś gówniane organizacje ekologiczne przy których pieniądze wydane na KK wydają się dobrą inwestycją.

Dodatkowo patrząc na to co się dzieje na świecie to można wywnioskować że KK to ostoja normalności.
A pieniądze wydane na normalność to dobrze wydane pieniąze.

Alonso

2018-06-01, 00:46
Może go kolano boli. Jak Kaczyńskiego.

Seksiaczek

2018-06-01, 00:59
@Rebeliant_ZPF

'Najważniejszym powodem, dla którego uznaję takie osoby za intelektualny odpad, to fakt, że to pie**olone SLD wprowadziło religię do szkół kreując potrzebę zatrudnienia dziesiątek tysięcy katechetów, którym trzeba płacić jak normalnym nauczycielom.'

Zaraz zaraz,czyli jak nie zgadzam się,by pieniądze z moich podatków szły na jakąkolwiek organizacje religijną to według ciebie głosowałem kiedyś na SLD i zostałem wyr*chany przez nich w dupę?


mrPine

2018-06-01, 01:07
niesmak pozostał

zielak300

2018-06-01, 02:45
Jak się nie podoba polski katolicyzm, to wyp***aać do niemczech. ;-)

kothletino

2018-06-01, 03:56
Już myślałem, że to k***a Toyota Supra Targa, a tu jakieś k***a gówno...

piotrj3

2018-06-01, 08:55
dr_dex napisał/a:



Oprocz kasy od wiernych, KK dostaje tez kase od Panstwa czyli z kieszeni WSZYSTKICH obywateli. Gdyby KK utrzymywal sie tylko z datkow wiernych, juz dawno ch*j by go strzelil



A wiesz że inne wyznania też dostają z tego kasę? Tylko fakt że KK jest najwięcej więc najwięcej dostaje to już inna sprawa.

Tak samo partie polityczne sobie zgarniają bo są partiami. I tu chodzi mi o partie nie np. posłów bo posłowie dostają też.

SirMajkel

2018-06-01, 11:06
aahh jak to bije polskością, kupił sobie ktoś furkę na wsi i trzeba się pokazać, żeby cała okolica wiedziała a księciunio chętnie skorzystał a może to fura księciunia?

Nutzz

2018-06-01, 12:53
Rebeliant, ale przecież to ty jesteś ludzkim ścierwem. Dawno temu doszliśmy już do tego (i to nie na sadolu, kotku), że niczego w życiu nie osiągnąłeś i jedyne co potrafisz robić to wylewać swoje żale i frustracje projektując je na innych ludzi - w internecie. Zawsze byłeś przegrywem :)

dzaanas86

2018-06-01, 17:35
Dostał prezent na komunię, więc z niego korzysta

Heydash

2018-06-01, 18:29
Ten książ jest chory i nie może chodzić, a na wózek inwalidzki nie dostał jeszcze dotacji z PFRONu

edek.bajzel

2018-06-01, 21:21
Heydash
tylko którego zjeba to interesuje, choć doczytałem i masz rację,
ale to sadol, więc głupi gra głupszego, bo nie ważne są fakty

Wiewór

2018-06-02, 18:21
Spiderowski napisał/a:


Dodatkowo patrząc na to co się dzieje na świecie to można wywnioskować że KK to ostoja normalności.


j***nie dzieci, sodomia, okradanie starszych ludzi, mowa nienawiści i nawolywanie do nacjonalizmu nie mieści się w mojej definicji normalności.
Kk to rak, który toczy Polskę. Dopóki kk będzie miał tu taka pozycje i kase ten kraj zawsze będzie ch*jowym bieda ciemnogrodem.
Kk jest wrogiem i okupantem. Nie można nazywać się patriota i nie być antyklerykalem. To się wyklucza.