18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Izraelu niekoszernie

~Velture • 2023-09-02, 19:21
Cytat:

Nielegalni imigranci z Erytrei buntują się w Tel Awiwie w Izraelu w związku z jakimś wydarzeniem w ambasadzie Erytrei.

Ambasada Erytrei miała dziś w Tel Awiwie jakieś prorządowe wydarzenie.
Przywieźli autobusy kibiców, opozycja słyszała o tym wydarzeniu i przywiozła autobusy przeciwników.
Kiedy zrobiło się gorąco, policja próbowała rozdzielić obie grupy, które rozpoczęły zamieszki.
Ponad 100 osób zostało rannych w różnym stopniu (w tym także policjanci).




mynameisgod

2023-09-02, 19:48
i co oni osiągnęli tym "buntem"?
dlaczego ich nie deportowali?

Pan_Cernik

2023-09-02, 20:24
Nielegalni imigranci z Erytrei buntują się w Tel Awiwie w Izraelu w związku z
jakimś wydarzeniem w ambasadzie Erytrei

Jakbyś trochę bardziej się postarał, to byś może znalazł że chodzi o 30 rocznicę uzyskania niepodległości Erytrei. Ale po ch*j się przemęczać...

mynameisgod napisał/a:

i co oni osiągnęli tym "buntem"?
dlaczego ich nie deportowali?



Bardzo dobre pytanie. Szczególnie że chodzi tu o żydów, którzy mają spore doświadczenie w pacyfikowanie ludzi.
Podejrzewam że za parę dni jakoś to wykorzystają, jak tylko znowu te karaluchy wylezą na ulice protestować przeciwko ichnim reformom sądownictwa.

psyhepl

2023-09-02, 20:30
mało zarcia w klatkach dla małp !

gambit997

2023-09-02, 21:06
Juden nie wystrzelali ich jak kaczki lub Palestyńczyków tylko dlatego że są wyrachowani. Pozwolili im się zredukować samodzielnie, resztę wyłapią i deportują.

vasik

2023-09-02, 21:09
IDF potrafi sobie radzić z terrorystami.

Budrys2000

2023-09-02, 23:12
Pan_Cernik napisał/a:

Jakbyś trochę bardziej się postarał, to byś może znalazł że chodzi o 30 rocznicę uzyskania niepodległości Erytrei. Ale po ch*j się przemęczać...



Większość sadoli nie wie, gdzie leży Nowy Sącz, a ty wymagasz wiedzy na temat jakiejś Erytrei

;-)

kampton

2023-09-02, 23:13
Przypomina mi to zabawę w wojnę na śnieżki jaką toczyło się każdej zimy w podstawówce. Nie mają śniegu to muszą sobie radzić kamieniami . :-D

kwas79

2023-09-02, 23:17
Nie wiem, jaka broń zostanie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie się toczyć na kije i kamienie. ~A. Einstein

0to

2023-09-02, 23:30
jeden nawet z dzidą leci :D

Lok

2023-09-02, 23:59
Biedronke otworzyli i były promocje.

człowiek_zły

2023-09-03, 09:57
Jak to małpy w Izraelu? Foliarze twierdzą, że Żydzi imigrantów nie przyjmują do siebie a tylko wysyłają ich do Europy.

juderaus

2023-09-03, 10:52
Crips&Bloods Afrika

~Velture

2023-09-03, 11:33
Pan_Cernik napisał/a:

Nielegalni imigranci z Erytrei buntują się w Tel Awiwie w Izraelu w związku z
wydarzeniem w ambasadzie Erytrei
Jakbyś trochę bardziej się postarał, to byś może znalazł że chodzi o 30 rocznicę uzyskania niepodległości Erytrei. Ale po ch*j się przemęczać...
Bardzo dobre pytanie. Szczególnie że chodzi tu o żydów, którzy mają spore doświadczenie w pacyfikowanie ludzi.
Podejrzewam że za parę dni jakoś to wykorzystają, jak tylko znowu te karaluchy wylezą na ulice protestować przeciwko ichnim reformom sądownictwa.



Bez obrazy ale jestem takim ignorantem w kwestii Erytrei, że nie chciało mi się sprawdzać co to za wielkie wydarzenie w kraju o rocznym PKB na osobę poniżej minimalnej miesięcznej krajowej w PL.