18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Izraelu niekoszernie

~Velture • 2023-09-02, 19:21
Cytat:

Nielegalni imigranci z Erytrei buntują się w Tel Awiwie w Izraelu w związku z jakimś wydarzeniem w ambasadzie Erytrei.

Ambasada Erytrei miała dziś w Tel Awiwie jakieś prorządowe wydarzenie.
Przywieźli autobusy kibiców, opozycja słyszała o tym wydarzeniu i przywiozła autobusy przeciwników.
Kiedy zrobiło się gorąco, policja próbowała rozdzielić obie grupy, które rozpoczęły zamieszki.
Ponad 100 osób zostało rannych w różnym stopniu (w tym także policjanci).




JohnyByrd

2023-09-03, 11:41
murzyny demolują stolicę Parchistanu koszernego. Piękny film :-)

bishfinger

2023-09-03, 13:14
czy to nie z Erytrei tusk chciał ściągnąć inżynierów?

Juzwa

2023-09-03, 15:31
Budrys2000 napisał/a:

Większość sadoli nie wie, gdzie leży Nowy Sącz, a ty wymagasz wiedzy na temat jakiejś Erytrei



Jaki Nowy Sącz! Co ty pie**olisz. Nie ma takiego miasta. Nowy Targ jest, ale o jakimś Nowym Sączu nie słyszałem. Może chodziło ci o Stary Sącz?

juderaus

2023-09-03, 15:38
Juzwa napisał/a:

Jaki Nowy Sącz! Co ty pie**olisz. Nie ma takiego miasta. Nowy Targ jest, ale o jakimś Nowym Sączu nie słyszałem. Może chodziło ci o Stary Sącz?



Jak bardzo trzeba być tępym, żeby napisać takie pierdy nie sprawdzając wcześniej w zj***nym google?

RamCiamCiam

2023-09-03, 16:17
Budrys2000 napisał/a:

Większość sadoli nie wie, gdzie leży Nowy Sącz, a ty wymagasz wiedzy na temat jakiejś Erytrei



Kto oglądał Dyktator ten wie!

:-D

Aladin

100imiQtas

2023-09-07, 19:33
Ich premier już zapowiedział, że wydali z kraju wszystkich nielegalnych bo zagrażają tradycji i rasie narodu izraelskiego. Oni mogą a w Europie nie można.