18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W dupie mnie pani ma

Bahuu • 2013-09-13, 12:19
Zaraza i tyle trzeba wyrywać chwasta jeb...stare baby
:shock:



:ok***a:

Światłocień

2013-09-13, 22:44
Cytat:

paląc fajke obcinałem młode c*pki wychodzące z liceum


Cytat:

Data urodzenia:12 Gru 1993


Serio...? :facepalm:

siriah_pl

2013-09-13, 22:45
pkh napisał/a:

jeszcze bardziej mnie wk***iają ludzie, którzy siadają w autobusie od strony przejścia, podczas gdy jest wolne miejsce od okna. Do ch*ja pana, niech sunie dupsko pod okno. "Oj bo ja za chwilkę wysiadam." I jedzie taka pipa jeszcze pół godziny.



Mam na to zajebistą metodę. Glany. Jeśli się nie przesiądzie - tratuję i ze słodkim uśmiechem, powtarzam: "Przepraszam, przepraszam". Jak wysiadam, taki ludź żegna mnie z honorami - znaczy się wstaje i przepuszcza. :D 84% skuteczności :mrgreen: :D

gruzin07

2013-09-14, 00:52
do "Bergfest: " to k**wa niezła z ciebie musi być p**da skoro nie pozwoliłeś sobie usiąść, odpocząć i poczekać na swój autobus, tylko k**rwa stałeś jak jakaś j**ana ciota i pewnie słuchałeś jakiejś jeb***tej muzy na uszach i po prostu nie miałeś jaj żeby sobie na tym przystanku usiąść, k**wa żeby się starych bab lękać. Stój dalej ciotko.

bania88

2013-09-14, 01:27
@UP Ale*żeś* ku*r*wa wszy*stk*o wyg*wia*zdko*wał, id*z ty w c*h*uj.... K*urw*a

Uurion

2013-09-14, 10:52
"PIWO dla dziadka ! ja wczoraj czekając na mks siedziałem sobie na przystanku, paląc fajke obcinałem młode c*pki wychodzące z liceum, ławka wolna siedze sam a tu nagle dwie babki z nikąd idą z jebucko wielkimi torbami i siadają po moich obu stronach układają na ławce te przerośnięte torby podróżnicze.. kiedy juz sie 500 razy popoprawiały i siedziały sztywno jakby miały w takiej pozie kitnąć wpadła nastepna babuszka z ciut mniejszym bagażem i stoi no to ustąpiłem jej miejsca, usiadła... zcisnęły się jak pingwiny podczas srogich mrozów no i siedzą, jest troche miejsca widze to i może bym sobie usiadł mysle bo cały dzień na nogach a więc też mi sie należy, jak skończyłem o tym mysleć, każda z nich wzieła swoje torebeczki i położyła obok siebie.. no k***a nie... zmęczone torebki a ja stoje jak faja i nogi mnie bolą :c ławka ok 3m i nie ma nikt prawa sobie usiąść bo torebki o wymiarach 20x30 sobie odpoczywają, strasznie sie zmachały przez cały dzień.. "

Mamy tu do czynienia z p*zdą a nie sadolem wskocz może na kwejka się pożalić...

kenzol

2013-09-14, 11:16
Co wy wszyscy napie**alacie o babciach, które ustawiają swoje torby na ławkach/siedzeniach. Filmik jest o czym innym... :/

Mroziu

2013-09-14, 17:06
Ahhhh, ten Wrocław. Poranki w tramwajach, takie nieprzewidywalne...