18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vinnie Paz- End of Days

killdead • 2013-02-20, 18:31
Jeden z moich ulubionych raperów. Kawałek z mega przekazem. :-)

maxvolumePL

2013-02-20, 19:28
Bit przyjemny, przekaz też niezły. Piwko leci.

wodzwioski

2013-02-20, 19:59
Ten kawałek też ma niezły przekaz, a resztą jak większość jego numerów!
[/video]

Mom and Death

2013-02-20, 20:59
To niech kazdy teraz wrzuci swoje ulubione piosenki i bedzie jeden wielki syf. Tez slucham Pazza (teraz juz mniej bo mi sie zdeka znudzil) ale to nie jest chyba odpowiednie miejsce do wrzucania muzy - po za tym jest jakis temat "czego sluchaja sadysci" czy cos takiego i tam to pasuje.

iceman_

2013-02-20, 21:35
nie słucham rapu, ale ten kawałek jest naprawdę niezły

dzięki, że mi go przypomniałeś

Sz...........ol

2013-02-20, 22:43
Vinnie Paz zawsze na propsie no ale to jednak nie jest miejsce na takie wrzuty (; Chyba żeby zrobić osobny dział z muzyką.

killdead

2013-02-20, 23:06
Post wstawiłem bardziej chcąc pokazać przekaz niż samą muzykę i żeby pokazać, że rap to nie tylko hajs i pie**olenie od rzeczy. ;-)

Aeze

2013-02-22, 00:12
To jest k***a sadistic, a nie portal dla audiopedalskiej braci!!

DiesIrae

2013-02-22, 00:16
Ja pie**ole kącik melomana :homer: Co to k***a tutaj robi? Do ch*ja ciężkiego masz tutaj link www.youtube.com bierz to pod pachę i tam wrzucaj

grzeczysławkolano

2013-02-22, 00:46
"Myślisz że które sk***ysyny rozj***ły te dwie WIERZE"
Ja pie**olę :homer:

A co do tekstu, to ktoś się chyba naczytał za dużo teorii spiskowych. Postawię piwo temu, kto pokaże mi jakiś rapowy kawałek z naprawdę dobrym tekstem. Pomimo tego, że ludzie ciągle chcą udowodnić, że rap to nie tylko śpiewanie o dupach i pieniądzach, ale też o jakichś wartościowych sprawach to jakoś nigdy na coś takiego nie udało mi się trafić. :-)

777is777or777

2013-02-22, 00:53
ŚWIĘTE SŁOWA, cieszy mnie to, że znalazła się osoba która objeła to w zdatny do przyswojenia dla śniących sposób. :->

KaOeNDeI

2013-02-22, 01:11
grzeczysławkolano napisał/a:

"Myślisz że które sk***ysyny rozj***ły te dwie WIERZE"
Ja pie**olę :homer:

A co do tekstu, to ktoś się chyba naczytał za dużo teorii spiskowych. Postawię piwo temu, kto pokaże mi jakiś rapowy kawałek z naprawdę dobrym tekstem. Pomimo tego, że ludzie ciągle chcą udowodnić, że rap to nie tylko śpiewanie o dupach i pieniądzach, ale też o jakichś wartościowych sprawach to jakoś nigdy na coś takiego nie udało mi się trafić. :-)



Wartościowy kawałek z dobrym tekstem? Mógłbym wrzucić multum ale weźmy pierwszy lepszy z brzegu. PROSZĘ BARDZO... Żeby nie było że 'cudze chwalicie swego nie znacie'. Daleko nie trzeba szukać... UWAGA! Możesz nie zrozumieć... :lodowka:


Darkstep

2013-02-22, 01:41
Z tego co wiem to kawałki jakiekolwiek lecą do Klopa.... zmiana w regulaminie?

alfLeso

2013-02-22, 01:46
killdead napisał/a:

Jeden z moich ulubionych raperów. Kawałek z mega przekazem. :-)



No fajnie, i co jeszcze powiesz ?