18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vinnie Paz- End of Days

killdead • 2013-02-20, 18:31
Jeden z moich ulubionych raperów. Kawałek z mega przekazem. :-)

grzeczysławkolano

2013-02-22, 01:47
KaOeNDeI napisał/a:


UWAGA! Możesz nie zrozumieć... :lodowka:



Nie rozumiem.
Jeśli ten tekst to coś ponadprzeciętnego, to naprawdę jestem załamany poziomem muzyki tego pokroju. Jeszcze ten fragment: "i tak się toczy życie między ciszą a wpie**ol". Matko jedyna! :roll:

Robiqu

2013-02-22, 01:51
Kto by pomyślał, że człowiek z Ameryki, a ma tak szeroko otwarte oczy ;) Jak widać, wystarczy chcieć i można nie iść za stadem.

eb

2013-02-22, 02:04
ostry tu potrzebny jak k***ie majtki

ro...........an

2013-02-22, 02:20
zajebista nutka, przyjemnie sie do tego c-walkuje;)

Bordello

2013-02-22, 02:32
Super. Normalnie panowie chylę czoła. Jestem pewien, że świat zmienicie podpisując komentarze pod piosenką rapera(?) ze stanów, który naczytał się teorii spiskowych. Brakuje mu tylko zwrotki o smoleńsku.

Grzeczysławkolano, fajny kawałek z przekazem?

Pozdrawiam.

V.A.L.A.K

2013-02-22, 02:52
Na takim Rapie wychowam dzieci! PIWKO

Infanymous

2013-02-22, 02:56
grzeczysławkolano napisał/a:

"Myślisz że które sk***ysyny rozj***ły te dwie WIERZE"
Ja pie**olę :homer:

A co do tekstu, to ktoś się chyba naczykiś rapowy kawałek z naprawdę dobrym tekstem. Pomimo tego, że ludtał za dużo teorii spiskowych. Postawię piwo temu, kto pokaże mi jazie ciągle chcą udowodnić, że rap to nie tylko śpiewanie o dupach i pieniądzach, ale też o jakichś wartościowych sprawach to jakoś nigdy na coś takiego nie udało mi się trafić. :-)



Kawałek z dobrym, wartościowym tekstem? Proszę:


czaspogardy

2013-02-22, 07:14
Za Paza zawsze piwo! Nie gustuję w amerykańskim rapie za bardzo ale typ i jego kolesie reprezentują zajebiście wysoki poziom i nie pie**olą o niczym.

mrkler

2013-02-22, 08:24
grzeczysławkolano napisał/a:

"Myślisz że które sk***ysyny rozj***ły te dwie WIERZE"
Ja pie**olę :homer:

A co do tekstu, to ktoś się chyba naczytał za dużo teorii spiskowych. Postawię piwo temu, kto pokaże mi jakiś rapowy kawałek z naprawdę dobrym tekstem. Pomimo tego, że ludzie ciągle chcą udowodnić, że rap to nie tylko śpiewanie o dupach i pieniądzach, ale też o jakichś wartościowych sprawach to jakoś nigdy na coś takiego nie udało mi się trafić. :-)



Nietzsche

2013-02-22, 09:12
"Waznosc" przekazu i glebia tekstow "artystow" zaprezentowanych powyzej, rownam z przekazem i glebia zawarta w tekscie tego kawalka.



Jeden wielki belkot,grafomania a linia melodyczna na poziomie wlazl kotek na plotek.

qwert5

2013-02-22, 10:39
grzeczysławkolano, o tym była własnie mowa na koncu filmiku, nie dopuszczasz do siebie innej informacji. co podalo "pudlo" taką informacją sie kierujesz, przeciez ty "wiesz"

grzeczysławkolano

2013-02-22, 12:10
@qwert5
Wreszcie to do mnie dotarło! Całe życie oglądałem "Fakty" na TVN i myślałem, że wszystko o czym mówią to najszczersza prawda. Dobrze, że trafiłem na ten kawałek z przekazem - teraz już wiem, że rząd kłamie. Ba! W dodatku chowają przed nami jakieś informacje o kontaktach z obcymi cywilizacjami i Bóg wie co jeszcze... :shock:

mrkler

2013-02-22, 15:47
Nietzsche napisał/a:

"Waznosc" przekazu i glebia tekstow "artystow" zaprezentowanych powyzej, rownam z przekazem i glebia zawarta w tekscie tego kawalka.
Jeden wielki belkot,grafomania a linia melodyczna na poziomie wlazl kotek na plotek.


No cóż jak nie zauważasz przekazu w kawałku który wrzuciłem to albo jesteś ignorantem albo po prostu jesteś jednym z tych upośledzonych typów zamkniętych w jednym gatunku i hejtujących inne..... Sam słucham wybiórczo metalu, rapu, klasyki, reagge, DnB itp. można rzec że wszystkiego co mi wpadnie w ucho.... Żal mi takich ograniczonych ludzi którzy oceniają innych przez pryzmat słuchanej muzyki...

Nietzsche

2013-02-23, 13:03
mrkler napisał/a:


No cóż jak nie zauważasz przekazu w kawałku który wrzuciłem to albo jesteś ignorantem albo po prostu jesteś jednym z tych upośledzonych typów zamkniętych w jednym gatunku i hejtujących inne..... Sam słucham wybiórczo metalu, rapu, klasyki, reagge, DnB itp. można rzec że wszystkiego co mi wpadnie w ucho.... Żal mi takich ograniczonych ludzi którzy oceniają innych przez pryzmat słuchanej muzyki...


Pokaz mi palcem gdzie napisalem chocby slowo na temat ktoregokolwiek gatunku muzycznego?
Ocena przez pryzmat sluchanej muzyki?
Zapytaj w poniedzialek Pani od polskiego, co to znaczy czytac ze zrozumieniem.
Nie dosc k..wa ze gimbus to jeszcze jedzie na opracowaniech zamiast przeczytac cokolwiek.

Stary, to co tu jest powyzej to jest GRAFOMANIA i POPULIZM rozumiesz? Slyszales kiedys w swoim zyciu takie dlugie wyrazy?
To nie przekaz to duszenie slow na dany temat jak kloca przy zatwardzeniu

Przekazu w tym tyle co w skladzie Domestosa.

Przeczytaj jakas powiesc, k**wa nawet wiersz jakis. Tam znajdziesz przekaz, bo trzeba sie zastanowic i ruszyc komorki mozgowe (no chyba ze masz pod czapka plac manewrowy) zeby go wyluskac i zrozumiec.

mrkler

2013-02-23, 13:24
Czyli jesteś jednak tym drugim
Cytat:

albo po prostu jesteś jednym z tych upośledzonych typów zamkniętych w jednym gatunku

Sram na takich imbecyli jak ty.....