18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VII stacja krzyżowa

xXcarlossXx • 2013-08-09, 13:37
"drugi upadek", ciekawe jak wyglądał pierwszy 8-)


Lord_Rzeźnik

2013-08-09, 17:17
Olaboga, kościół obrażajo...

DuckDodgers

2013-08-09, 17:26
Plecionkarz napisał/a:


lepiej mózg do łba sobie wklej zamiast to głupie zdjęcie tu



O widzę kolega w potrzebie. Brać maść bo zabraknie :]

Indianer23

2013-08-09, 17:40
Trzeba było zmieścić 2 strażników i Jezusa w takiej ramce. Wyszło jak wyszło...za mało miejsca trochę. Człowiek, który to rzeźbił najwyraźniej nie miał takich skojarzeń.

Zdjęcie robione w kościele? Myślałem że dorośli ludzie nie chodzą tam po to aby bawić się aparatem i wrzucać zdjęcia do internetu. Co innego jeśli jesteś gimnazjalistą, któremu matka karze iść do kościoła bo inaczej dostaniesz karę na komputer.

Mogłeś sobie jednak oszczędzić rysowania tych ku*asów w paintcie...

milosciprzyjazn

2013-08-09, 17:40
Ooj, coś widzę że już powoli zaczyna brakować .

Proszę! ekstra tubka dla ostrych spinaczy:

Pamiętajcie aby wcierać dokładnie!

Peter-Norivotset

2013-08-09, 17:53
Za obrażanie debili(katolików) zawsze piwo.

xXcarlossXx

2013-08-09, 18:13
k***a, najpierw narzekajo że logo trza zamazać a teraz im sie moja robota w paincie nie podoba :(

xqwzts

2013-08-09, 18:21
Ogólnie to sie wszędzie tyle wszelakiego pedalstwa namnożyło ze sie pochlastać idzie. Jeszcze jakieś 15 lat temu nikomu by sie to nawet głupio nie skojarzyło.

PLpiter

2013-08-09, 19:13
ciśniecie po Jezusie i wyśmiewacie Chrześcijaństwo a piszecie z DUŻEJ litery przecież wisi wam to, to po co się wysilacie i wciskacie shifta?

roman4213

2013-08-09, 19:16
Upadek! Ale k***a waszych debilnych gimbusowych łbów.Aż żal patrzeć na te komentarze,żal k***a naprawdę żal.

ellsworth

2013-08-09, 19:39
Gdyby jeszcze miał głowę podniesioną a nie opuszczoną to nie byłoby już żadnych wątpliwości "co autor miał na myśli"

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-09, 21:33
grzechu5444 napisał/a:

Za obrażanie debili(katolików) zawsze piwo.



Dlaczego wg Ciebie jestem debilem?

Nathaniel_Demerest

2013-08-09, 21:46
SZAJBAAA napisał/a:



Dlaczego wg Ciebie jestem debilem?



Bo to pejsaty albo kretyn, który myśli że jak wyrzekł się Boga, to stał się geniuszem :facepalm:

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-09, 21:53
Nathaniel_Demerest napisał/a:



Bo to pejsaty albo kretyn, który myśli że jak wyrzekł się Boga, to stał się geniuszem :facepalm:



Mnie dziwi tylko jedno, ja potrafię zrozumieć że ktoś nie wierzy i nikogo nie wyzywam od debili bo jest ateistą... W drugą stronę to jednak niestety nie działa i ch*j wie dlaczego.

Indianer23

2013-08-09, 21:59
SZAJBAAA napisał/a:



Mnie dziwi tylko jedno, ja potrafię zrozumieć że ktoś nie wierzy i nikogo nie wyzywam od debili bo jest ateistą... W drugą stronę to jednak niestety nie działa i ch*j wie dlaczego.



"Nietzsche mieszka teraz w każdym bloku" ostatnio wyśmiewanie się z Chrześcijaństwa stało się modne. Ludzie myślą że robiąc to stają się lepsi od innych. Ateizm kojarzy im się z niezależnością i inteligencją. W ten sposób mogą się dowartościować.

Nie mam nic do prawdziwych ateistów, którzy odrzucili wiarę w Boga. Nie jadą po wierzących i wszyscy są zadowoleni, nikt się nikogo nie czepia.

Prawda jest taka że większość tych wielkich ateistów, którzy nie mają żadnego szacunku do religii, osób wierzących ani Boga to tak naprawdę gimnazjaliści, którym mama karze iść do kościoła a później wyżywają się w internecie.

Ja rozumiem, niektóre żarty są nawet zabawne ale niektóre są co najmniej niesmaczne lub podchodzą pod profanacje.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-09, 22:04
@up a najzabawniejsze jest to że nie mogą udowodnić tego że Boga nie ma ale i tak na prawo i lewo pie**olą że Go nie ma...
Ale jak mówisz, prawdziwy ateista to taki który o tym nie mówi.