18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwięziony w domu

~_Killa_ • 2022-10-29, 11:13
Pułapka - za wysoko żeby skoczyć a za gorąco żeby przeżyć przez płomienie, zamknięty w swoim własnym mieszkaniu. Po prostu wiesz że czekasz już na śmierć.


Eryk88896

2022-10-29, 18:12
dlatego konstrukcja balkonow drugiego domu sprawilaby ze by przezyla zeskoczylaby do sasiada nizej. A na takich prostych scianach to moze conajwyzej probowac jak jet li w filmie od kolyski az po grob xD

beny561

2022-10-29, 18:32
Ale jeszcze na tiktoka musiała wrzucić .

smc

2022-10-30, 00:42
Hamburgery mają schody przeciwpożarowe na balkonach, zawsze można zejść choć jedno piętro w dół...

radek225

2022-10-30, 08:13
Ja pie**olę, mieszkanie w betonozie ile ma metrów długości? 10? Wystarczyło wziąć wdech i pobiec do drzwi :homer: . Ja pie**olę, baba to naprawdę tylko do opie**olenia ch*ja z kefiru i rodzenia dzieci się nadaje....

Sraj1

2022-10-30, 11:38
HenrykS. napisał/a:

Wyjść drzwiami jak normalny człowiek.
Albo być babą, siedzieć w środku i czekać aż pożar nabierze na sile, a następnie drzeć p*zdę przez okno



Wszystko się zgadza, tylko moim zdaniem darła p*zdę zamiast wyjść, a nie dopiero jak pożar przybrał na sile.

to...........10

2022-10-31, 01:58
HenrykS. napisał/a:

Wyjść drzwiami jak normalny człowiek.
Albo być babą, siedzieć w środku i czekać aż pożar nabierze na sile, a następnie drzeć p*zdę przez okno



Oho! Kolejny incel się rozbeczał. Osiołku, pożar w mieszkaniu potrafi się rozwinąć w kilkanaście sekund. Zobacz sobie na YT jak strażacy robią testy. To jest w 100% możliwe, że ogień odetnie drogę do wyjścia zanim się zorientujesz, że trzeba wiać.

dżonyłojlker

2022-10-31, 23:12
mwaski napisał/a:

Oho! Kolejny incel się rozbeczał. Osiołku, pożar w mieszkaniu potrafi się rozwinąć w kilkanaście sekund. Zobacz sobie na YT jak strażacy robią testy. To jest w 100% możliwe, że ogień odetnie drogę do wyjścia zanim się zorientujesz, że trzeba wiać.



W kilkanaście sekund to ty możesz sobie strzepać dzyndzel, gimbusie :lol:

larine

2022-11-02, 18:48
Kiepska sytuacja. Skakać z takiej wysokości raczej nie ma co. Z kolei przebiegając przez mieszkanie, o ile nie straci się w międzyczasie przytomności, raczej nie uniknie się poważnych oparzeń (również krtani i dróg oddechowych), ale większa szansa na przeżycie. I co tu wybrać - ryzyko trwałego oszpecenia czy gigantyczne ryzyko niepełnosprawności i liczenie na cud.