18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwielbiam zimowe olimpiady, olimpijki i biało, wszędzie!

ZmienićSystem • 2014-02-15, 12:28
Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo przyjemnie ogląda się zimowe igrzyska.
Za miłe twarze ;]
I za niezwykle wartościowe wygrane naszych nielicznych Polaków. Cztery lata temu wynagrodzenie za złoty medal olimpijski wynosiło 250tys zł, a w tym roku? 120tys... Za bycie mistrzem olimpijskim!!!
Gratulacje dla pazernych mord za motywację do osiągania sukcesów na arenie międzynarodowej.

A znając poj***ną poprawność polityczną, można się obawiać czy nie zakażą jej organizowania za zbyt mały odsetek brudasów wśród zawodników.

:] 8-)







In...........or

2014-02-16, 02:24
@up kierwa z jakego filmu/serialu to jest? Community?

mtz

2014-02-16, 02:35
szacunek dla tych pieknych kobiet :) !!! bo osiagnely duzo wiecej niz co druga p*zda na osiedlu, dla ktorej liczy sie tylko "ktorego wyrwac goscia zeby napie**olic sie za darmo"

pomidorro

2014-02-16, 03:12
Skoro podoba ci sie Kowalczyk to chyba ty jesteś pedałem... hue hue toż to babochłop bez krzty kobiecości

vass

2014-02-16, 04:47
Justyna ma przynajmniej gest, choć wcale nie musiała.
Cytat:

Nasza mistrzyni olimpijska za zwycięstwo w klasyfikacji w sezonie narciarskim 2012/2013 otrzymała w nagrodę luksusowe BMW.
Sportsmenka postanowiła jednak, że przekaże go na cele charytatywne.
To specjalny model samochodu, który wyprodukowano specjalnie dla niej. Z jego sprzedaży uzyskano ponad 150 tysięcy złotych. Pieniądze trafiły na konto Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.
Justyna od lat udziela się charytatywnie. W zeszłym roku miała okazję odwiedzić szpital, w którym dzieci zmagają się z tą straszną chorobą. Ten smutny widok bardzo ją przejął i od tamtego czasu jak tylko może, stara się pomagać "mukoludkom".
"Pomysł oddania auta dla 'mukoludków' zrodził się szybko, chyba 10 minut po tym jak się dowiedziałam, że je wygrałam. Nie wiedziałam tylko, w jakiej formie to się stanie" - mówiła Justyna w jednym z wywiadów.
Szczęśliwemu nabywcy klucze do auta Kowalczyk przekażę osobiście 30 października. Na samochodzie napisze też specjalną dedykację.
Takie gesty są naprawdę warte pochwały. Szkoda tylko, że nie wszyscy znani ludzie są skorzy do takich gestów.


Takeru19

2014-02-16, 07:17
Jak w temacie, jest na co popatrzeć :-)

exfon

2014-02-16, 07:25
@ MauełuszTe
Tak, jest brzydka. Mi też się za nic w świecie nie podoba, a wszyscy ja wychwalają. W sumie tak jak i Radwańska. Brzydkie twarze mają.
A na tym zdjęciu wygląda tragicznie

tukanisko74

2014-02-16, 09:05
Nie widziałem Biergen.

zonk

2014-02-16, 10:18
Reginald911 napisał/a:

@SQT Wolisz takie olimpijki?

Obrazek



Widać brakuje Ci zdolności kojarzenia faktów. Czy gdzieś ten babochłop był na wcześniejszych zdjęciach z tego tematu ? Nie. Gdybyś miał choć odrobinę szarych komórek, wyczaiłbyś o co chodzi.

paqra

2014-02-16, 10:59
a gdzie Silje Norendal?

sard

2014-02-16, 11:11
tukanisko74 napisał/a:

Nie widziałem Biergen.


Bo tu są olimpijki nie OLIMPIJCZYCY, czy kobiety sadistica!

Ciesin

2014-02-16, 11:16
Wiedziałem o tym, że Bjoergen ma większy biceps niż ja. Ale nie sądziłem, że ma też lepszą klatę :(

jbone

2014-02-16, 11:17
k***a całe te j***ne igrzyska coraz bardziej przypominają rewię mody.firmy sprzedające bielizne płacą sportowcom za sesję.sportowiec myśli: a ch*j-jak nie zdobędę medalu to przynajmniej coś kaski wpadnie.