18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga?!

kondzio1c • 2013-09-19, 22:15
Robiłem porządek w biurku , w przygotowaniu się do studiów od października i znalazłem stary zeszyt z Technikum a w nim wyjątkowa uwaga od profesorki haha :D



Jak by ktoś nie dowidział to treść uwagi jest następująca:

Uczeń po dowiedzeniu się że dostał ocenę NDST za zachowanie na lekcji, wstał podszedł do biurka położył banknot 100-stu złotowy i zapytał się czy "Możesz mi obciągnąć"

haha to były czasy :D

op...........ve

2013-09-20, 02:11
ty nie że porządek tylko pakowałeś się na jutro do gimbazy i miałeś pod ręką czerwony długopis ot cała historia a pałę i tak dostaniesz :D

jednoręki-ujeżdżacz

2013-09-20, 02:13
Nie czytałem komentów ale mam nadzieję, że już ktoś to napisał: szczyt pie**olonego chamstwa. Nauczycielka powinna najpierw po mordzie wychlastać a potem wpie**ol od rodziców. Jak potem mamy liczyć na normalną przyszłość narodu jak gównarzeria tak się odzywa i za to jeszcze otrzymuje oklaski? Chcecie kultury czy prostactwa? Ludzi myślących czy buractwa? Nauczycieli "na przetrwaniu" czy uczących z pasją? Jakbym był rodzicem i się dowiedział o czymś takim to mój syn na długo by lekcje manier popamiętał... Żeby nauczycielka laskę zrobiła...aż się smutno na sercu robi.

TelewiZorro

2013-09-20, 02:33
ten nauczyciel to chyba pisać nie umie. Trzecie słowo "dowiedzeniu"? Nie wygląda. Pismo i treść wskazują na debila a nie nauczyciela. Jak dla mnie fake.

SkipiBoom

2013-09-20, 02:36
Często proponujesz sobie 100 przed zwaleniem konia? Dziwnym trafem "nauczycielka" ma identyczny charakter pisma co ty, podpis "rodzica" również jest pisany identycznym charakterem. Idźmy dalej, spytacie skąd wiem, że nauczycielka ma inny charakter pisma? Cóż... zobaczcie na ocenę BDB i podpis pod nią...

Do autora: kolego. W przypadku takich osób jak Ty wymagana jest pomoc specjalistyczna (czytaj: kaftan i psychiatra).
Po 2, jeśli byś tak zrobił w życiu nie ukończył byś technikum, (twój poziom intelektualny niestety by na to nie pozwolił).
Po 3, nawet jeśli jakimś cudem coś takiego miało miejsce w rzeczywistości (nie twórco tego dzieła w zeszycie, twoje myśli, fantazje się nie liczą) wun z naszego kraju, bo nawet w sejmie nie ma takich baranów, jakim ty siebie przedstawiasz.

PS. Studia łopatologiczne się nie liczą.

Boże ten typ jest z mojego miasta... :facepalm: dzięki temu mogę ci polecić podążanie DK 46, po drodze dotrzesz do Lublińca i tam znajdziesz ciepły zakątek właśnie w szpitalu psychiatrycznym...

max1522

2013-09-20, 07:11
Uwagi od nauczyciela to nauczycielka pisała w podstawówce no może jeszcze hyba w gimanzjum ale wątpie ale technikum? przeciez w tym wieku juz ludzie piją palą ćpają dupcą i napewno maja wyj***ne na uwagi

darwinloska

2013-09-20, 08:32
Nauczycielka powinna wstać i przypie**olić ci takiego solidnego liścia w łeb, że byś się smarku kapciami nakrył. A w domu powinni ci poprawić.

mp_toujane

2013-09-20, 08:55
ja pie**ole wy naprawdę myślicie, że to prawdziwe :shock:

kokos951

2013-09-20, 11:25
Gówno prawda. Chociażby dlatego, że uczeń nie może dostać oceny za złe zachowanie na lekcji. Od tego są uwagi.

norbi7631

2013-09-20, 13:09
obciągnęła chociaż czy się ceni na 200 zeta?

Piotr4s

2013-09-20, 14:55
Serio? I uważasz, że masz się czym chwalić? Komu tym zaimponowałeś? Chyba słomie w swoich butach.

Mantuanuliupu

2013-09-20, 17:16
Fajna chociaż była, czy pchasz do byle ryja?

ninji

2013-09-20, 18:35
dobrze pocisnales... za zachowanie nie stawia sie ocen z przedmiotu. Pamietam kilku takich zartownisi, robili rozne numery na lekcjach a j***ni nauczyciele stawiali im lachy z przedmiotu a potem srali sie ze kilku blaznow zaniza poziom klasy... jakby to k***a kogos obchodzilo wogole... banda blaznow to jest w pokoju nauczycielskim. Pamietam w pierwszy dzien w 1 klasie liceum kolezka powiedział do baby od wf (gdzie baba wfu uczyc masakra i to 30 chlopa w mechaniku) "kłaniam sie nisko po same p*zdzisko" :D

Cy...........un

2013-09-20, 19:34
Za starych dobrych czasów za taką formę wypowiedzi wyleciałbyś ze szkoły z hukiem i szukał od tej pory pracy w OHP. Czasami tęsknię za tym z łezką w oku...

kondzio1c

2013-10-18, 22:21
Jak to powiedział profesor na wydziale , w tych czasach trzeba mieć wyobraźnie żeby coś osiągnąć... :)