18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga?!

kondzio1c • 2013-09-19, 22:15
Robiłem porządek w biurku , w przygotowaniu się do studiów od października i znalazłem stary zeszyt z Technikum a w nim wyjątkowa uwaga od profesorki haha :D



Jak by ktoś nie dowidział to treść uwagi jest następująca:

Uczeń po dowiedzeniu się że dostał ocenę NDST za zachowanie na lekcji, wstał podszedł do biurka położył banknot 100-stu złotowy i zapytał się czy "Możesz mi obciągnąć"

haha to były czasy :D

djoshin

2013-09-19, 23:30
mam cichutką nadzieję że życie nie raz da mu ch*ja do mordy

joystik1337

2013-09-19, 23:31
Jesteś kretynem, gratulacje. Jest się czym chwalić.

va...........er

2013-09-19, 23:31
sauerps, blondi miazga.

zzuukkoo

2013-09-19, 23:32
Mogłeś podejść do biurka, zdjąć gacie, wsadzić sobie w dupe ta 100 i wtedy powiedzieć "Tyle jesteś dla mnie warta suko". Oczywiście wybrałeś łatwiejszą opcje.

mp_toujane

2013-09-19, 23:33
kto daje piwa za taki ch*jowy fake...

Mólti

2013-09-19, 23:35
Czasy bycia debilem? Widze, żę się czymś takim chwalisz, więc te czasy dalej trwają.

oc...........an

2013-09-19, 23:35
Japie**ole co za prostak. Ja nie wiem z czego jesteś taki dumny. Ja bym spalił ten zeszyt i zabrał tą tajemnicę do grobu. Ja pie**ole i potem robaki piszecie, że w technikum jest poziom :facepalm:

U nas w LO to za sam banknot by cie wyj***li na zbity pysk.

Technika to gówno i na jednego normalnego przypada 50 takich cebulaków którym słoma wystaje z butów jak OP kondzio1c. Nawet nie próbujcie z tym handlować. Technikum to gunwo i wstyd do niego chodzić.

haras1991

2013-09-19, 23:37
Kto w technikum zapisuje pół zeszytu...?

TheColt

2013-09-19, 23:41
Brawo brawo poklask i ukłony! Chluba narodu k***a dajcie mu jeszcze z 1000 piw niech inni widza że to taaaakie fajne co by wiedzieli gdzie wzorców do naśladowania szukać.
Człowieku nie masz sie czym k***a chwalić. Mam nadzieje ze tak w pysk po tym dostałeś że Nietrzymanie moczu stało sie twoim drugim imieniem, szacunku was gnoje nie uczą juz w tych szkołach w ogóle. Równie "dobrze" świadczy to o twoich rodzicach. k***a płakać mi sie chce jak to widzę proces otępiania ludności śmiga bez zarzutu. Niby taka nie duża różnica wiekowa miedzy nami ale przez to że mnie szkolił jeszcze stary system (niegimnazjalny) to przepaść widzę PRZEPAŚĆ.

Vicorinox

2013-09-19, 23:44
Śmierdzi fejkiem jak ch*j.

Śmierdzi fejkiem jak ch*j

Cienió

2013-09-19, 23:47
ściemnia tak, że aż mnie oczy pieką.

Pewnie sam to napisałeś i chciałeś zabłysnąć, a że pakowałeś zeszyty do plecaka, bo jutro sprawdzian z przyry to wpadłeś na pomysł, że dostaniesz kilka wirtualnych piw na sadisticu.

j***ć!

dumad

2013-09-20, 00:26
stówe za loda?
Głupiec :szczerbaty:

ku...........pa

2013-09-20, 00:31
Jeśli to prawda (w co szczerze wątpię) to jesteś żałosnym prostakiem (za zachowanie) i debilem (bo obskoczyłeś pałę).

Jeśli to fejk to najprawdopodobniej jesteś małą cichą ciotą, która nigdy w życiu nie zrobiłaby takiego numeru ale z wypiekami na twarz o tym fantazjuje. Tak właśnie robią PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI z jego klasy, którzy w między czasie spuszczają mu łeb w kiblu, a do których autor tak chciałby należeć.

sapere aude

JA_Iwan

2013-09-20, 01:11
Reforma systemu oświaty z 1999 roku odbija się czkawką do tej pory, u mnie w technikum to było by nie do pomyślenia ... ale ja jeszcze 8letnią podstawówkę i 5letnie technikum robiłem - to były czasy

QKLUX

2013-09-20, 01:34
Ja pierniczę, biurko przez duże "B"...
Koleżka ma duży kompleks, poprosił koleżankę coby mu napisała żeby na Sadolu mógł zabłysnąć..
Zrób coś gościu ze swoim życiem...