18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utalentowane i piekne zarazem

xyz893 • 2009-09-30, 19:53
Jak dla mnie najpiękniejsze kobiety Świata :) udowodniły to szczególnie przed 20 minutami :)


Agnieszka Bednarek-Kasza


Anna Barańska


Dla porównania dorzucę pewną belgijkę Frauke Dirickx :)

Av...........ge

2009-10-19, 23:07
"marcin_, wszystko zależy od tego czy szukasz kogoś na jedną noc czy na stałe. "
wypowiedz Wilczex i pozwolę sobie coś stwierdzić apropos tematu o laskach.
Pani ktorej wypowiedz zacytowalam- ladna i po wypowiedziach tutaj wnioskuje ze nie głupia. Wniosek? marcin chyba lubi ladne głupie bo tylko taką uda mu sie podupczyc w barze po 1 tanim piwie -.- ZAL takich ludzi !!

Modliszka

2009-10-20, 08:14
I znów to stereotypowe myślenie Ładna=głupia a jeśli blondynka to już sklasyfikowana do najgorszej odmiany " pustych lal" :-x

Avalange dlaczego? bo zadbani ? A miałaś kiedy okazję porozmawiać z tymi "gejowskimi mordami" ?

Rh...........ox

2009-10-20, 09:55
Avalange napisał/a:

"marcin_, wszystko zależy od tego czy szukasz kogoś na jedną noc czy na stałe. "
wypowiedz Wilczex i pozwolę sobie coś stwierdzić apropos tematu o laskach.
Pani ktorej wypowiedz zacytowalam- ladna i po wypowiedziach tutaj wnioskuje ze nie głupia. Wniosek? marcin chyba lubi ladne głupie bo tylko taką uda mu sie podupczyc w barze po 1 tanim piwie -.- ZAL takich ludzi !!



Znam inteligentne i nie potrzebują piwa żeby się dupczyć ;-)

cronoseek

2009-10-20, 10:22
A ja tą belgijkę bym na genetyczne wysłał, bo jakby nie patrzeć męski typ urody ma :noga:

Av...........ge

2009-10-20, 23:35
"Avalange dlaczego? bo zadbani ? A miałaś kiedy okazję porozmawiać z tymi "gejowskimi mordami" ?
"

no tak, topic sie ciągnie "czemu laski oglądaja mezcze portugali" no więc na pewno oglądają je, bo emanuje z telewizora inteligencja graczy ... :-| nie, nie mialam okazji z nimi rozmawiać, ale skoro mam ocenic wygląd- to to robię. A dla mnie okreslenie zadbani u faceta na pewno nie oznacza make up solarium i godzin spedzonych u kosmetyczki jak np ronaldo.

luki24

2009-10-21, 00:22
ja dorzucę coś do stereotypu blondynki: znam bardzo wiele blondynek i jednak coś inteligencja ma wspólnego z tymi włosami bo to niezbyt rozgarnięte dziewczyny, ale wcale nie twierdze że wszystkie takie są... prywatnie wole brunetki

cronoseek

2009-10-21, 08:28
luki24 napisał/a:

znam bardzo wiele blondynek



My też znamy bardzo wiele blondynek

Wilczex

2009-10-21, 09:02
Avalange napisał/a:

ladna i po wypowiedziach tutaj wnioskuje ze nie głupia.



Dziękuję :)


luki24 napisał/a:

prywatnie wole brunetki



I za to Cię kocham :) :)

Modliszka napisał/a:

I znów to stereotypowe myślenie Ładna=głupia a jeśli blondynka to już sklasyfikowana do najgorszej odmiany " pustych lal"



Po części masz rację. Jednak muszę niestety wystąpić po trosze przeciwko kobietom, które same sobie wyrabiają taką opinię a potem płaczą, ze są uważane za głupie lalunie. Tak samo jest z brzydkimi, tylko o nich mówi się że " nie dość, ze brzydka to jeszcze głupia". Moim zdaniem tylko od nas zależy jak ludzie będą nas postrzegać. Ale ze stereotypy istnieją i odgrywają ważną rolę w życiu każdego z nas nie ulega wątpliwości.

Unfrey

2010-03-02, 18:17
Ja dodałbym jeszcze Kasie Skowrońską

[img:4eb58679af]http://www.dziennik.pl/files/archive/00112/POLSKA_-_SERBIA_112164l.jpg[/img:4eb58679af]

[img:4eb58679af]http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/18457/siatk_polfin_akpa6744_kopia.jpg[/img:4eb58679af]