18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utalentowane i piekne zarazem

xyz893 • 2009-09-30, 19:53
Jak dla mnie najpiękniejsze kobiety Świata :) udowodniły to szczególnie przed 20 minutami :)


Agnieszka Bednarek-Kasza


Anna Barańska


Dla porównania dorzucę pewną belgijkę Frauke Dirickx :)

Centurion

2009-09-30, 21:39
Przypomniało mi się stare porównanie piłkarzy... wiecie czemu kobiety kibicują piłkarzom Portugalii a nie Polski? Odpowiedź na to pytanie zawierają trzy poniższe zdjęcia:






Cnx

2009-09-30, 21:43
Gadajcie co chcecie ale nasze za urode to powinny od razu w półfinale grać. Fajne sztuki i tyle a że co niektórzy spuszczają się na ich widok to już chwalić sie nie musicie.

Av...........ge

2009-09-30, 22:54
patrząc na te gejowskie mordy to ja nie wiem czemu niby kobiety Portugalczykom z tego względu kibicują :/ mają talent, ok, ale nie urode ... -.-

luki24

2009-09-30, 23:14
bo chyba większość lasek leci na takich ulizanych p*zdusiów co to nawet gwoździa nie umią przybić... no cóż żal.pl

An...........ax

2009-10-01, 07:53
Nie liczy się wygląd,tylko wnętrze ;]

erniii

2009-10-01, 08:20
Anthrax: Otoz to, u kobiet mieciutkie, cieplutkie i różowiutkie :roll:

Ma...........ry

2009-10-01, 08:43
Figo wygląda jednak najlepiej, reszta więcej przesiaduje u kosmetyczki niż na boisku

marcin_

2009-10-01, 11:25
luki24 napisał/a:

bo chyba większość lasek leci na takich ulizanych p*zdusiów co to nawet gwoździa nie umią przybić... no cóż żal.pl



Współczuje tej "większości lasek", które miałeś okazję poznać, że tak je oceniasz nie znając pewnie w wystarczającym sposób "większości" z nich. (:

Niemalże powtórzenie, które niszczy sens zdania, a jednak coś zrozumieć można.

luki24

2009-10-01, 12:06
marcin_, a kto Co powiedział że mówie o swoich znajomych...

marcin_

2009-10-01, 12:43
Nikt.

Ale skoro mówisz tak, jakbyś je znał... na tyle, by wystawiać o nich opinie.

Wiesz - to tak, jakby nauczyciel nie mając nigdy lekcji z jakąś tam pierwszą "X" powiedział, że są tępi. Takie stereotypowe myślenie.

Zresztą, my też lecimy na ładne dziewczyny, co nawet równania kwadratowego rozwiązać nie potrafią, czyż nie? :D

luki24

2009-10-01, 13:05
marcin_, ja odniosłem się tylko do wypowiedzi Madame du Barry, i nic więcej

marcin_ napisał/a:

Zresztą, my też lecimy na ładne dziewczyny, co nawet równania kwadratowego rozwiązać nie potrafią, czyż nie? :D

chyba Ty...

marcin_

2009-10-01, 15:35
Jak mogłeś odnieść się do jej wypowiedzi, kiedy jej wtedy jeszcze nie było?

Cytat:


~luki24: bo chyba większość lasek leci na takich ulizanych p*zdusiów co to nawet gwoździa nie umią przybić... no cóż żal.pl

Madame du Barry: Figo wygląda jednak najlepiej, reszta więcej przesiaduje u kosmetyczki niż na boisku

~luki24: marcin_, ja odniosłem się tylko do wypowiedzi Madame du Barry, i nic więcej



Jeżeli jesteś hetero to podobają Ci się ładne dziewczyny, nie musisz zaprzeczać, ani tłumaczyć.
+
Mówiąc "my" miałem na myśli zbiór facetów. Cóż, potwierdzone - już od starożytnego Rzymu, po wypociny dzisiejszych psychologów -, że podobają nam się ładni ludzie i taka logika tego życia. (:

I Baalp mnie nie lubi, przez co nabija Ci piwka :(

luki24

2009-10-01, 17:54
marcin_ napisał/a:

Jak mogłeś odnieść się do jej wypowiedzi, kiedy jej wtedy jeszcze nie było?

sorry pomyłka, chodziło mi o Avalange, po prostu nie tą osobą zaznaczyłem.

marcin_ napisał/a:

I Baalp mnie nie lubi, przez co nabija Ci piwka

każdy sposób na piwko jest dobry :-D

Jestem hetero i podobają mi się ładne ale "ladne" to pojęcie względne, mi się mogą podobać takie które Tobie nie.

Ra...........og

2009-10-02, 11:56

Wilczex

2009-10-02, 14:05
Mi się tam nie podoba taki typ urody jak na fotkach powyżej, ponieważ ja lubię brunetów o w miarę jasnej karnacji. Ale muszę przyznać, że pierwszy po prawej na 2 zdjęciu zajebisty jest. Jak się nazywa? To sobie zgoogluje, zobaczę czy faktycznie ładny czy tylko tutaj.

Moje zdanie o piłkarzach jako grupie sportowców: fajne klaty, zj***ne ryje ;)

marcin_, wszystko zależy od tego czy szukasz kogoś na jedną noc czy na stałe.