18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Usuwanie" islamskich ekstremistów z Matki Ziemi

JURIJ_77 • 2012-06-19, 11:50
Wielbiciele tematu zapewne większość z tych akcji widzieli, gdyż było już sporo kompilacji i filmów przedstawiających obie strony barykady, ale ten składak jest, moim skromnym zdaniem, najlepszy. UWAGA: za muzę nie odpowiadam. Enjoy.

Jeżeli za mocne, poproszę o przeniesienie.



JURIJ_77

2012-06-19, 21:03
amsterdream napisał/a:

co to za gra?




ta gra nazywa się "Życie" :P

oGOALoneYaYo

2012-06-19, 22:01
Oszołomy żywcem wyjęci z średniowiecza, niebezpieczni i uzbrojeni w ch*j wie co. W tym przypadku popieram eksterminacje.

badysiak

2012-06-19, 23:21
O k***a, po tych większych pociskach to tam z nich nic nie zostaje. Tak jest, tępić ich. Bo pokojowego sposobu z nimi raczej nie ma.

adresikpuma

2012-06-20, 23:24
a teraz sobie uswiadomcie ze ci zli ekstremisci bronia swojego kraju tak samo jak "zle bandyckie hordy" Polakow zabijajacych niemcow tak nie cale 70 lat temu. Rowniez powstancy uzywali roznych "metod" do walk z silniejszym okupantem i wysadzali co nieco. i co teraz powiecie o tych partyzantach islamskich ? Nadal uwazacie ze amerykanie dobrze postepuja? Moze niemcy tez dobrze postapili rozpie**alajac Warszawe podczas walk z partyzantami? :!: :!:

Rozkmina skierowana do ludzi myślących.Lemingi niech scroluja dalej :evil:

JURIJ_77

2012-06-21, 19:47
adresikpuma napisał/a:

Rowniez powstancy uzywali roznych "metod" do walk z silniejszym okupantem i wysadzali co nieco. i co teraz powiecie o tych partyzantach islamskich ?



kolego - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, co napisałeś. Nawet sami Afgańczycy nie chcą u siebie talibów - rządy zacofania i religijnego obłędu - i TO ty porównujesz z walką o niepodległość Polaków? Już nawet sami Talibowie nie walczą o "wolność naszą i waszą", tylko o wybicie szatańskiego USA i jego popleczników i przede wszystkim nawróceniu takich niewiernych jak Ty na Islam - nie wierzysz? Popatrz gdzie podkładają najwięcej bomb? W skupiskach ...SWOICH OBYWATELI. Czy wyobrażasz sobie, żeby jakiś żołnierz AK wysadził kościół pełen Polaków, bo znajdował się tam jeden Gestapowiec? Ich zadaniem jest zastraszenie samych Afgańczyków ... także takie Twoje porównywanie jest, co najmniej, nie na miejscu ...

adresikpuma napisał/a:

Rozkmina skierowana do ludzi myślących.Lemingi niech scroluja dalej



skoro uważasz się za myślącego napisz mi proszę, co myślisz o ekspansji Islamu w Europie - o tym, z czym będziesz musiał stanąć za 25lat twarzą w twarz - tak, już w Polsce. Pozdrawiam.

adresikpuma

2012-06-21, 23:44
wiesz to od afganczykowczy tylko z mass mediow ktore maja "swoja" prawde nie koniecznie identyczna niz ta zyciowa.
wg nich libijczykom takze sie zle zylo za kadafiego a zapomnieli wspomniec np o zielonym marszu poparcia czy chociazby o zielonej ksiedze
Jesli ce to ciekawi to --->
.
Czy nie dziwi Cie to ze w afganistanie Usa walczy z talibami a w libi razem z nimi obalaja złego dyktatora? Moze jednak chodzilo o rope lub cos co wykryla amerykanska sonda w tamtym rejonie (mam na mysli ta sama co odkryla u nas gaz łupkowy)


ekspansja islamu w europie to jedno a obrona swojego kraju to drugie. Ale skoro Cie to ciekawi to poprawność polityczna nas zgubi nie tylko w tej dziedzinie ale i we wszystich pozostałych min w pedalstwie takze. Kiedys facet przebranyza babe bylby wysmiany i dostalby wpie**ol,a dzis wybieraja takie cos do sejmu...!!
Za mocno im sfolgowano i nadano sporo praw teraz juz ciezko bd im to ukrucic.Moga budowac meczety i wyznawac swoja wiare gdy my za krzyzyk mozemy w ich krajach zginac.Dostaja domy i socjal,zrobia 5 dzieci a panstwo ich utrzymuje ale nikt im tego nie wypomni no bo przeciez moda teraz byc tolerancyjnym (mowie o zachodzie europy u nas nie ma tak dobrze z socjalem)

JURIJ_77

2012-06-22, 09:20
adresikpuma napisał/a:

wiesz to od afganczykowczy tylko z mass mediow ktore maja "swoja" prawde nie koniecznie identyczna niz ta zyciowa.



Nie oglądam TV (brak czasu), kompa używam głównie żeby obejrzeć jakiś mecz i wejść na Sadola :P A co do Twojego pytania: tak kolego - wiem to od Afgańczyków bo ... mój zawód i moja praca wymaga ode mnie takiej wiedzy na co dzień :) od niej zależy m.in. także moje ... życie. Wiem z resztą nie tylko od Afganów - mam wgląd w cały przekrój społeczeństwa świata Islamu - widziałem już tyle, że sam sobie mogę powiedzieć, że mi wystarczy.

Jestem także już na tyle dorosły, że wiem, że żadne państwo nie robi czegoś za nic i bez powodu. Tak jak USA poprzez mieszanie się w konflikty chce się wzbogacić, tak i Polska za czasów Lecha i Jarka mieszając się politycznie w konflikty w Czeczenii czy Gruzji chciała wbić szpilkę Ruskim pod szyldem wolności uciśnionego narodu (swoją drogą - wierzysz w to?) - czego negatywnych skutkiem to, że do Polski skierował się masowy pochód imigrantów z tych krajów, a ówczesna władza bardzo chętnie dawała im prawa pobytu - teraz siedzą na socialu (tak jak piszesz - nie tak dobrze jak na zachodzie, ale 300zł na łeb jest - a rodzina muzułmańska to nie 2+2 ... tylko 2+6) i płacimy za niego Ty, ja i większość użytkowników Sadola ... cóż - wojny były zawsze i będą prowadzone nadal - Polska też brała udział w wojnach, nie tylko obronnych. Potęga XVII wiecznej Rzeczpospolitej zbudowana została na zbrojnej i politycznej ekspansji. Skoro sami podbijaliśmy, dlaczego teraz zabraniać innym? Czym różnią się tamte czasu od tych? Datą na kalendarzu i narzędziami użytymi do prowadzenia wojny? Tak - świat jest niesprawiedliwy :) w sumie byli już tacy, którzy chcieli sprawiedliwości i równości wszystkich narodów - nazywali się Marks i Engels ... a ludzie, którzy wprowadzali w życie ich dzieła to już zupełnie inna bajka :) Pozdro