18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Usuwanie" islamskich ekstremistów z Matki Ziemi

JURIJ_77 • 2012-06-19, 11:50
Wielbiciele tematu zapewne większość z tych akcji widzieli, gdyż było już sporo kompilacji i filmów przedstawiających obie strony barykady, ale ten składak jest, moim skromnym zdaniem, najlepszy. UWAGA: za muzę nie odpowiadam. Enjoy.

Jeżeli za mocne, poproszę o przeniesienie.



PureWhite

2012-06-19, 14:44
Watykan powinni tak posprzątać z kurestwa

DiabełzPiekła

2012-06-19, 14:47
2:53 Taliban znika niczym dobry duch Kacper, co to kuwa ma być, teleportował się czy zamknął oczy i myśli ze go nie widać ;P

coolfon

2012-06-19, 14:58
raduje mnie ten fim

szponiasty

2012-06-19, 15:20
bloodwar napisał/a:

@srokaty - a Talibowie to niby rycerze w lśniących zbrojach, co? 99% Amerykańskich, Angielskich, Polskich... żołnierzy w Afganistanie i Iraku zginęło nie stojąc twarzą w twarz z przeciwnikiem w wyniku bezpośredniego ostrzału tylko w wyniku wybuchu jakiegoś improwizowanego materiału wybuchowego


j***ni najemnicy w wojnie o ropę. Ot co.

Pa...........RS

2012-06-19, 15:26
JURIJ_77 napisał/a:

UWAGA: za muzę nie odpowiadam. Enjoy.



przeprosiny przyjęte muza jest spoko


JURIJ_77

2012-06-19, 15:39
Cytat:

UWAGA: za muzę nie odpowiadam. Enjoy.




berafito napisał/a:

przepraszasz za muzyke :x? toz to Eminem..



PaKoVRS napisał/a:

przeprosiny przyjęte muza jest spoko




o ile mi wiadomo to to, że "nie odpowiadam za muzę" nie znaczy, że za nią przepraszam ...

Halibut

2012-06-19, 16:01
bloodwar napisał/a:

@srokaty - a Talibowie to niby rycerze w lśniących zbrojach, co? 99% Amerykańskich, Angielskich, Polskich... żołnierzy w Afganistanie i Iraku zginęło nie stojąc twarzą w twarz z przeciwnikiem w wyniku bezpośredniego ostrzału tylko w wyniku wybuchu jakiegoś improwizowanego materiału wybuchowego



Bzdury pieprzysz. Większość żołnierzy zginęło z powodu wypadków drogowych, przypadkowych postrzeleń i innych, zupełnie przypadkowych wypadkach. Poczytaj statystyki i się nie wymądrzaj.

LICH0

2012-06-19, 16:12
I to ja k***a rozumiem..... piwko dla Ciebie.


kotorminator

2012-06-19, 16:37
Podczas II Wojny Światowej to Polacy walczyli jako terroryści przeciwko okupantowi niemieckiemu. Dzisiaj jest podobnie tylko aktorzy inni.

yarzapp

2012-06-19, 16:39
JURIJ_77 napisał/a:

o ile mi wiadomo to to, że "nie odpowiadam za muzę" nie znaczy, że za nią przepraszam ...


Jak najbardziej to Ty odpowiadasz za muze, przeciez to Ty wrzucasz filmik.

Janóż

2012-06-19, 16:55
Moja ulubiona misja z CoD'a :]

JURIJ_77

2012-06-19, 16:57
Cytat:

Jak najbardziej to Ty odpowiadasz za muze, przeciez to Ty wrzucasz filmik.



tak jak napisałeś, wrzucam filmik. Nie jest on mojego autorstwa i nie ja dobierałem muzę do niego :)

kaelem

2012-06-19, 20:17
nienawidzę wojen, nie jestem hipisem, gejem a raczej zwykłym Polakiem. Nienawidzę k***a, manipulacji, j***ny globalizm nas wszystkich rozwali, 90% świata nie ma wpływu choćby na 1 %... żarty, co? Ja pie**olę, żyję aby żyć, bo nie chce mi się umierać, patrzę na to wszystko i nie dowierzam co się dzieje wokół i na co ludzie nie reagują.. w ch*j siwych włosów mam, serce pika bo bardziej musi niż chce, ja pie**ole, ZUS mnie okrada, US też, ja pie**olę, jak umrę to będą szukać kogoś na moje miejsce do pracy, bo k***a emerytury nie doczekam jako 80-cio letni człowiek, ja pie**olę. A tak chciałem żyć na bezludnej wyspie, nie tej od Terentiew, ja pie**olę... I moje 27 lat, oby polowa życia..., ja pie**olę...

szomek4444

2012-06-19, 20:35
lubie tak po dniu pracy zobaczyc jak paru brudasow ginie :)

ph...........w5

2012-06-19, 20:48
co to za gra? ;)