18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usunęli "Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera"

feranos • 2013-05-24, 21:04
Kiedy Heyah wypuściło swoją reklamę ukazującą zbrodniarza wojennego, rewolucjonistę, komunistę i socjalistę Lenina reklamującego sieć komórkową powstała na facebook'u strona "Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera" ukazująca Hitlera w satyrycznym świetle. Strona zaczęła się rozwijać miała kilkanaście tysięcy lajków, powstała nawet strona www.dorzeszy.eu.
Jednak nagle wczoraj jak grom z jasnego nieba zaczęła się nagonka. Zbanowano wszystkich adminów, a na stronie pojawił się obrazek:


No i tego samego dnia kilka godzin później strona przestała istnieć, a "wyborcza" (cytuje to gówno) raczyła dodać post:


Jednym słowem faszyzm powrócił, nie można się już śmiać z Hitlera, bo grozi to banem na fejsie, a i niechęcią społeczną. Na szczęście autor założył już nową stronę na facebooku:
www.facebook.com/dorzeszy.eu

MauMauMaurycy

2013-05-24, 21:32
za Gówno wyborcze perm a nie piwo

feranos

2013-05-24, 21:38
To co, napie**alać na wyborczą już nie można?

cerastes

2013-05-24, 21:41
Czyżby żydzi się wystraszyli nowego wizerunku Hitlera? powtórka z rozrywki?




kuhrwa jak ja nienawidzę gówno prawdy i j***nego tvn-WSI24 ...

Te Anty-Polskie mass media wybiela zbrodnie żydowskie i zakłamuję Polską historię.. Kto z Was słyszał o partyzantach żydowskich związanych z komunistyczną armią ludową którzy mordowali Polską Ludność we Wsiach Naliboki i Koniuchy ?????

jeżeli nie słyszeliście, to polecam przeczytać i wiedzieć jak żydzi mordowali Polaków !!!

Zbrodnie żydowskich “partyzantów” na polskiej ludności – Koniuchy i Naliboki


gardzę nazizmem, ale komunizm był o wiele razy gorszy i bezwzględny

Komunizm przyniósł zagładę minimum 85 - 100 milionów ludzi, co stanowi największą liczbę ofiar wśród wszystkich systemów w historii ludzkości.

seattle

2013-05-24, 22:02
nie jest dziwne pejsaci dziś rządzą i robią co chcą w każdej dziedzinie dlatego takie strony nie mają racji bytu... na szczęście jest sadistic meine damen und heeren Sieg Heil!!

WP...........PR

2013-05-24, 22:08
j***ć faszystów i czerwonych. Niech żyje wolna Polska. Wolna od tego robactwa.

feranos

2013-05-24, 22:59
@wpr nie wiem czy wiesz, ale twój tekst był trochę faszystowski, faszyzm opiera się głównie na nacjonalizmie.

cerastes

2013-05-25, 00:07
feranos napisał/a:

@wpr nie wiem czy wiesz, ale twój tekst był trochę faszystowski, faszyzm opiera się głównie na nacjonalizmie.



mijasz się z logiką..

faszyzm czerpał ideologię z różnych postaw społeczno-politycznych.. między innymi z nacjonalizmu.


idąc Twoim tokiem myślenia można napisać socjalizm jest zły bo na nim opierał się komunizm ..

a co napiszesz gdy się dowiesz że nazizm to narodowy-socjalizm i czerpie ideologię z lewej jak i z prawej strony

WP...........PR

2013-05-25, 00:22
feranos napisał/a:

@wpr nie wiem czy wiesz, ale twój tekst był trochę faszystowski, faszyzm opiera się głównie na nacjonalizmie.




Panie kolego.
Faszyzm jest ideologią totalitarną. Podczas gdy Nacjonalizm jest tylko i wyłącznie poglądem. Swoją drogą, nacjonalizm może być antyfaszystowski, liberalny itp. Nie zdardziłem jawnie swoich poglądów, więc skąd ten atak? ;-)

adekniejadek89

2013-05-25, 01:18
"nie można się już śmiać z Hitlera, bo grozi to banem na fejsie"

chyba coś przekręciłeś

Matikens

2013-05-25, 13:56
Taką stronę to usuną sk***ysyny ale jak kilka stron naśmiewa się i obraża Jana Pawła II to pie**olą bo niby wolność słowa.

rrdzony

2013-05-25, 13:57
cerastes napisał/a:



Komunizm przyniósł zagładę minimum 85 - 100 milionów ludzi, co stanowi największą liczbę ofiar wśród wszystkich systemów w historii ludzkości.



Cerastes niczym Korwin-Mikke - jebnie cytatem i gimbaza przez rok będzie powtarzać. Może jakieś źródło?

W ogóle zauważyłem prawidłowość, że co 5 lat ta liczba ofiar komunizmu się podwaja.

michael323

2013-05-25, 14:05
cerastes napisał/a:


gardzę nazizmem, ale komunizm był o wiele razy gorszy i bezwzględny



Też zawsze powtarzam, że Hitler to był Amator przy Stalinie (nie liczę już nawet wszystkich zbrodni komunizmu)

@~rrdzony
Czyżby bolszewik?

Nathaniel_Demerest

2013-05-25, 14:07
rrdzony napisał/a:



Cerastes niczym Korwin-Mikke - jebnie cytatem i gimbaza przez rok będzie powtarzać. Może jakieś źródło?




Samemu trudno sprawdzić?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Masowe_zbrodnie_komunistyczne

rrdzony napisał/a:

W ogóle zauważyłem prawidłowość, że co 5 lat ta liczba ofiar komunizmu się podwaja.



Jedyna liczba ofiar która się co kilka lat podwaja, to liczba ofiar żydowskich w II WŚ..

Rafao

2013-05-25, 14:21
Jeżeli nawet ktoś był niebezpieczny, to nie sam Hitler, tylko ludzie którzy go słuchali. Niedługo będzie podobnie.